• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bielawą

(96)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbkowice Śląskie

    • 499 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 5 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartamenty w Dzierżoniowie do wynajęcia na doby
    1 / 6
    Apartamenty w Dzierżoniowie do wynajęcia na doby

    Dzierżoniów

    • 260 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia w pełni wyposażone apartamenty od 1 doby. Przystosowane dla od 1 do 4 osób W apartamencie znajduje się: m.in. w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, sypialnia. W kuchni...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5

    Nowa Ruda

    • 105 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż niskoczynszowe mieszkanie do remontu o powierzchni 71,4 m2. Zlokalizowane jest na trzecim piętrze w kamienicy znajdującej się na ul. Kościelnej 5 w centrum Nowej Rudy....

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 140 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w górach - ok. Zagórza Śląskiego! Przestronne mieszkanie położone nieopodal Świdnicy - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, dwa osobne poko...

  • Mieszkanie Bystrzyca Górna Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 249 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w Bystrzycy Górnej! MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Na powierzchnie mieszkania skład...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Dzierżoniów

    • 360 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na ładnym osiedlu , dużo przestrzeni i zieleni,usytuowanie na parterze powierzchnia 52m do mieszkania przynależy piwnica oraz duży przestr...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 215 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego małego kącika, który idealnie nada się na spędzanie czasu z samym sobą oraz odrobiną relaksu. Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość położoną w bardzo at...

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 185 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka. Mies...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 297 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko cywilizacji?Biuro Omega Estate ma przyjemność zaproponować mieszkanie 2-pokojowe z możliwością zmiany układu...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbkowice Śląskie

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie super lokalizacja

    Dzierżoniów

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    osiedle Jasne Dzierżoniów WYNAJMĘ KRÓTKO TERMINOWO 200 ZŁ minimalny czas wynajęcia 2/3 Doby . umowa . miesiąc cena 1600zł mieszkanie z meblami ....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 3 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 370 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 230 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 280 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 280 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 3 300 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do-Expert
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 419 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości