• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kolbuszowa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Piława Górna

(6)
  • NOWA CENA! 68 M2, parter - osobne wejście

    Piława Górna

    • 199 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie w Piławie Górnej o powierzchni 68m2.Lokal znajduje się na parterze budynku z osobnym wejściem.Mieszkanie składa się z salonu...

  • REZERWACJA/ok.52m2/blok

    Piława Górna » ul. Staszica

    • 209 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w ocieplonym bloku przy ulicy Staszica w Piławie GórnejLokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz prze...

  • Dwu poziomowe mieszkanie w Piławie Górnej

    Piława Górna

    • 136 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w Piławie Górnej przy ul. OkrzeiLokal składa się z:Parter: kuchnia, łazienka, WCPiętro: dwa pokoje o łącznej powierzchni 33,84 m2Do mieszkania...

  • Nowa cena!parter,3pokoje,68m2/osobne wejście

    Piława Górna

    • 215 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Piława Górna, Polna
    1 / 12
    Mieszkanie Piława Górna, Polna

    Piława Górna

    • 250 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie znajduję się w...

  • Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych
    1 / 5
    Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych

    Piława Górna

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,18 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul. Budowlanych w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄ...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie

    Bielawa

    • 320 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje ,widna kuchnia , łazienka z WC w pobliżu miejska komunikacja ,markety, szkoły ,żłobek i góry z okna--

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 395 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie super lokalizacja

    Dzierżoniów

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    osiedle Jasne Dzierżoniów WYNAJMĘ KRÓTKO TERMINOWO 200 ZŁ minimalny czas wynajęcia 2/3 Doby . umowa . miesiąc cena 1600zł mieszkanie z meblami ....

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielawa

    • 266 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielawa

    • 175 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 297 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko cywilizacji?Biuro Omega Estate ma przyjemność zaproponować mieszkanie 2-pokojowe z możliwością zmiany układu...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 215 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego małego kącika, który idealnie nada się na spędzanie czasu z samym sobą oraz odrobiną relaksu. Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość położoną w bardzo at...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 1 250 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szukasz jasnej i nowoczesnej kawalerki na wynajem? Lepiej nie mogłeś trafić. Omega Estate zaprasza do wynajęcia mieszkania na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 11
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 5
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m2, na parterze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Mieszkanie jest wyremontowane i w pełni wyposażone. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Mie...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 15
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61m2, usytuowane na 2 piętrze budynku w Bielawie przy ulicy Polnej. Mieszkanie zostało wyremontowane z u...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 13
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1m2, na 2 piętrze bloku na osiedlu XXV Lecia w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga częściow...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe
    Sprzedam mieszkanie własnościowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W mieszkaniu wymienione okna , drzwi pokojowe oraz podłogi.

  • Mieszkanie Dzierżoniów
    1 / 12
    Mieszkanie Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 315 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63m2, na 3 pietrze bloku na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie jest częściowo wyremontowane. Ogrzewanie i ciepła wod...

  • PILNE! 2 Pokoje,Bielawa

    Bielawa

    • 139 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWOŚĆ DO NEGOCJACJI CENY PRZY SZYBKIEJ DECYZJI ZAKUPOWEJ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37...

  • 3 pokoje, I piętro , 51m2 os. XXV

    Bielawa » os. XXV-lecia

    • 309 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży ustawne 3 pokojowe słoneczne, przytulne mieszkanie położone na popularnym osiedlu XXV lecia w Bielawie. W tej lokalizacji mieszkać chce każdy.Powierzchnia mies...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż kawalerka – 35 m² ,Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowa kawalerka po kapitalnym remoncie – BielawaNa sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyremontowana kawalerka położona w Bielawa. Mieszkanie o powierzchni 35 m² (ok. 40 m² po podłodze)...

  • Mieszkanie na sprzedaż 35 m² – parter

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 35 m² w Dzierżoniowie – parter funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na parterze w budynku z nową elewacją. Układ mieszkania: duży, ustawny pokój prz...

  • Na sprzedaż mieszkanie 65,03m2,Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 345 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 65,03 m² zlokalizowane w Dzierżoniowie.Mieszkanie składa się z:3 pokoikuchniłazienkiosobnego WCprzedpokojuLokal jest f...

  • 2 pokoje z balkonem ,II piętro 50m2

    Bielawa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 229 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie w Bielawie przy ul. WesterplatteLokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, dużej przestronnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC o łąc...

  • 2 pokoje, 25m2 III piętro- Dzierżoniów

    Dzierżoniów » ul. Nowowiejska

    • 99 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 25m2 w Dzierżoniowie przy ul. Nowowiejskiej nieopodal kościoła .Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju na III pięt...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż – Bielawa | 39,10 m²,2piętro

    Bielawa

    • 209 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w bloku o powierzchni 39,10 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części miasta Bielawa.Cena: 209 900 zł Układ pomieszczeń: salon z aneksem k...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 50 m² – Bielawa

    Bielawa

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej części Bielawy. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem...

  • Mieszkanie 51m2/ II p./ garaż

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielawy, u podnóża Gór Sowich, w niedalekiej odległości od Jeziora Bie...

  • REZERWACJA! Atrakcyjne mieszkanie w Bielawie

    Bielawa

    • 239 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z klimatyzacją na wysokim parterze w zadbanej kamienicy w Bielawie.Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki w WC oraz przestronnej kuchni o...

  • Twoje miejsce mocy
    1 / 16
    Twoje miejsce mocy

    Bielawa

    • 235 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poczuj rytm kamienicy, gdzie historia splata się z nowoczesnym komfortem. To mieszkanie to nie tylko metraż, to miejsce mocy, które ładuje baterie po każdym dniu. Wyjątkowe 1. pięt...