• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Niemcza

(2)
  • Komfortowy dom z 3 sypialniami i dużą działką

    Niemcza

    • 570 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom typu bliźniak położony w spokojnej okolicy Niemczy. Idealny dla rodziny lub osób szukających wygodnej przestrzeni z dużą działką oraz dost...

  • Dom Niemcza, Ratuszowa
    1 / 5
    Dom Niemcza, Ratuszowa

    Niemcza

    • 420 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom kamienicę do remontu o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowaną w centrum Niemczy, ul. Ratuszowa. Możliwość wydzielenia 5 mieszkań. Kam...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • dom do sprzedania

    Pieszyce

    • 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ładny domek fajnie wyglądający blisko lasy

  • Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl
    Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl

    Stoszowice

    • 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu ze strychem, z działką uprawową pod zabudowę + ogrodowa,całość 0,45ha ,blisko Ząbkowic Śl. ,Stoszowice nr.6, kierunek Srebrna Góra, zabudowania gosp., do remontu, ci...

  • Wynajmę Domek blisko Gór Sowich

    Pieszyce

    • 250 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    wynajmę Domek 3km do Gór Sowich cena 250zł za dobę za 4 osoby ,minimum 2/3 doby . na dole salon z aneksem kuchennym .wyjście na ogród na piętrze sypialnia...

  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 6 500 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego pałacu. Obiekt idealny na inwestycję bądź do zamieszkania. Rok budowy 1910 rok Materiał budowlany: C...

  • Dom Przerzeczyn-Zdrój ul. Spacerowa

    Przerzeczyn-Zdrój » ul. Spacerowa

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Mamy Zaszczyt Zaprezentować uroczy dom znajdujący się w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój przy ulicy Spacerowej. [/i] Dom Wybudowany w 2007r, składa się z parteru oraz poddasza...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Jemna

    • 977 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar
    dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar

    Stoszowice

    • 153 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połowa domu 150m2, z działką 47 arów i zabudowaniami gosp.,,strych,ogród, Stoszowice k.Ząbkowic Śl.,drogi asfaltowe,,miłe spokojne sąsiedztwo, okazja 153000zł. nr.ksiąg wieczystyc...

  • Dom Radzików ul.

    Radzików

    • 260 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz wraz z rodziną atrakcyjnego cenowo domu do własnej aranżacji?Omega Estate ma zaszczyt zaprezentować niesamowity dom z duszą!Nieruchomość położona jest około 2 kilometró...

  • Wynajmę Domek krótko-terminowo .3km do Gór Sowich

    Pieszyce

    • 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    wynajmę Domek w Pieszycach 3 km do Gór Sowich cena 250zł za dobę za 4 osoby . +dostawka dla dziecka wynajem minimum 2/3 doby . na dole jest salon z aneksem kuchennym a na...

  • Domek okolice Strzelin
    1 / 12
    Domek okolice Strzelin

    Karszów

    • 790 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek w który włożyliśmy dużo naszego serca. Dojazd 5 minut do Strzelina. Zaletą są niskie koszty utrzymania ze względu na ogrzewanie z sieci gazowej, oczyszczalnie biologiczną, z...

  • dom na sprzedaż k. Dzierżoniowa
    1 / 11
    dom na sprzedaż k. Dzierżoniowa

    Dzierżoniów

    • 995 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 338 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom powierzchnia 157m2 okolice Dzierżoniowa • Cena 995 000zł • dom wolnostojący szkieletowy • powierzchnia działki 5100m2 • ilość kondygnacji 2 • ilość pokoi 4, łazienki 2 • gara...

  • Dom Zarzyca ul.

    Zarzyca

    • 699 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZE ## nie szukaj dalej#Biuro Powierska Nieruchomości prezentuje:Są takie miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje spokój.Dom w Zarzycy, położony zaledwie...

  • Okazja. Sprzedam Kamienicę w Dzierżoniowie
    1 / 16
    Okazja. Sprzedam Kamienicę w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Okazja. Sprzedam część zorganizowanego przedsiębiorstwa wraz kamienicą ( czerwono żółta) pow 1006 m2 wraz z wyposażeniem. Cena do negocjacji !!! W kamienicy mieści się: 10 mieszkań...

  • Dom jednorodzinny o pow. 220 m2 cał., do zamieszkania, super
    1 / 16
    Dom jednorodzinny o pow. 220 m2 cał., do zamieszkania, super

    Dzierżoniów

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w rewelacyjnej lokalizacji w Dzierżoniowie. Blisko szkoły, przedszkoli, sklepów. Spokojna lokalizacja, ale wszędzie blisko. Dom gotowy do zamieszkani...

  • dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia)
    1 / 9
    dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia)

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia) • Cena 380000zł • dom wolnostojący - stan surowy zamknięty • powierzchnia 220m2 • powierzchnia działki 544m2 • ilość kondygnac...

  • Dom Radzików ul.

    Radzików

    • 285 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Omega Estate oferuje dom w świetnej lokalizacji, który ma ogromny potencjał.Nieruchomość położona jest około 2 kilometrów od Łagiewnik, 28 kilometrów od Bielan Wrocławskich, a do s...

  • Dom Łagiewniki ul.

    Łagiewniki

    • 282 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu, któremu sam możesz nadać oczekiwany klimat i rolę? Tutaj ogranicza Cię tylko wyobraźnia!  Nieruchomość położona jest około 2 kilometrów od Łagiewnik, 28 kilometrów o...

  • Dom Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzyłeś żeby zamieszkać we własnym nowym domu z dużym ogrodem, widokiem na las i na Ślężę? Na spokojnym, bezpiecznym osiedlu domków jednorodzinnych dodatkowo 500 metrów od zal...

  • Dom Sulistrowice ul. Letnia

    Sulistrowice » ul. Letnia

    • 1 249 999 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz wyjątkowej nieruchomości? Omega Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu dom znajdujący się w Przemiłowie, w gminie Sobótka.Uroczy domek położony w malowniczym otoczeniu...

  • Dom Księginice Wielkie ul.

    Księginice Wielkie

    • 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu, który łączy w sobie niepowtarzalny urok tradycji z nowoczesnym komfortem, tworząc miejsce, które bez wątpienia posiada swoją własną du...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów

    Brodziszów

    • 775 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu tę wyjątkową nieruchomość w miejscowości Brodziszów. To przestronny dom o powierzchni 280 metrów kwadratowych, składający się z dwóch mieszkań. Mieszkanie n...

  • Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice
    1 / 7
    Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice

    Piotrowice Polskie

    • 368 543 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wraz z dwiema działkami położony w uroczej miejscowości Piotrowice Polskie , oddalone ok. 9 km od Ząbkowic Śląskich. Dom o powierzchni ok. 10...

  • Dom Przedborowa gm. Stoszowice
    1 / 15
    Dom Przedborowa gm. Stoszowice

    Przedborowa

    • 549 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom o powierzchni 240m2, w którym znajdują się dwa odrębne mieszkania. Dom posadowiony na działce o powierzchni 2691 m2. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchn...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Dom w Centrum Bielawy pow. działki 957m2

    Bielawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 3 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania zadbany dom w Centrum Bielawy o pow. 286m2/ działka 957m2Budynek składa się zParter: przedpokój , kuchnia, salon z kominkiem, duża łazienka, kotłowniaPiętro: trzy syp...

  • 1 / 3
    Nowoczesny dom do wykończenia, 105m2,Bielawa

    Bielawa

    • 860 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 105 m², zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie codziennego życia. Nieruchomość została wybudowana w 2025 roku w trad...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Dom Bielawa
    1 / 15
    Dom Bielawa

    Bielawa

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom (bliźniak) parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 100m2, posadowiony na 10 arowej działce. Na dole znajdują się 2 duże pokoje, duża kuchnia, łazienka o...

  • Dom Tąpadła

    Tąpadła

    • 475 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Tąpadła przy Masywie Ślęży, otoczona lasami. To miejsce zachwyca ciszą , spokojem i bliskością natury-...

  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 177,45 m, wybudowany w 2015 roku, usytuowany na działce o powierzchni 900 m. Nieruchomość została zapro...