• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Niemcza

(1)
  • działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza
    1 / 4
    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza

    Niemcza

    • 150 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza • Cena 150000 • działka budowlana • miejscowy plan NIE • studium TAK • przeznaczenie działki: obszar zabudowy mieszkaniowej jednorodz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Zielone działki - Księginice Małe, Sobótka (bezpośrednio) 489/5

    Księginice Małe

    • 143 975 zł cena
    • 2 215 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zielone działki - Księginice Małe, Sobótka (bezpośrednio) Do sprzedania bez pośredników, doskonałe działki rolne w Księginicach Małych koło Sobótki. Są to działki o numerze 489/...

  • 1 / 3
    Zielone działki - Księginice Małe, Sobótka (bezpośrednio) 489/13

    Księginice Małe

    • 158 470 zł cena
    • 2 438 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Działka Rolna (3000 m2) Słupice
    1 / 6
    Działka Rolna (3000 m2) Słupice

    Słupice

    • 59 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER CENY!! Do sprzedania Działki rolne w Słupicach - gmina Łagiewniki nr 146 Przy drodze asfaltowej. Idealne miejsce by spędzać czas i wypoczywać na własnych warunkach. Idealne...

  • Działka budowlana w Uciechowie ul. Wylotowa 6631 m

    Dzierżoniów

    • 550 000 zł cena
    • 6 631 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Uciechowie o powierzchni 6631 m2. Idealna pod inwestycję, możliwy podział na max 6 działek budowlanych. 5 km do centrum Dzierżoniowa! Działka prz...

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 300 000 zł cena
    • 2 481 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2481 ha w miejscowości Mościsko. - prąd na działce - woda w drodze - wjazd z drogi asfaltowej - MPZP - teren płaski...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Dzierżoniów

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Działka Jordanów Śląski ul. Ślężańska

    Jordanów Śląski » ul. Ślężańska

    • 520 000 zł cena
    • 5 230 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mamy Państwu do zaprezentowania działkę inwestycyjną znajdującą się w Jordanowie Śląskim. Działka ma powierzchnię 5230m2, droga dojazdowa utwardzona, media w drodze. [i]Bezp...

  • Działka Będkowice ul. Wolności

    Będkowice » pl. Wolności

    • 273 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Mamy zaszczyt zaprezentować działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Będkowice gmina Sobotka, powiat Wrocławski przy ulicy Wolności. [/i] Działka ma powierzchnię 16 a...

  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 160 000 zł cena
    • 1 747 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 1747m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 13P/UR 1) przeznaczenie podstawowe te...

  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 510 000 zł cena
    • 6 016 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 16016m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10P i 13P/UR 1) przeznaczenie podstaw...

  • Działka Bielawa

    Bielawa

    • 370 000 zł cena
    • 4 269 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 4269m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10P 1) przeznaczenie podstawowe terenu...

  • działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów
    1 / 4
    działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    cena 380 000zł · powierzchnia 1267m2 · działka budowlana znajduje się w nowo projektowanej willowej dzielnicy miasta · miejscowy plan TAK · przeznaczenie działki: teren mieszka...

  • Działka rekreacyjna 500m2 Dzierżoniów - ROD "JAR"

    Dzierżoniów

    • 7 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do działki rekreacyjnej, znajdującej się w Dzierżoniowie przy ul. Złotej 10 - ROD "JAR". Działka posiada murowaną altankę wraz z oddzielnym schowkiem na narzędzia....

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Starczów

    • 3 563 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej nr 426

    Starczów

    • 1 600 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce nr 427/2

    Starczów

    • 5 167 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/12 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 380 000 zł cena
    • 4 631 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Mościsko. To idealne miejsce do zamieszkania. Powierzchnia działki: 4631m2 Atuty lokali...

  • Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza
    1 / 16
    Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza

    Ziębice

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 493 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ Nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 80m2 oraz zabudową gospodarczą położoną w spokojnej części miasta Ziębice w obrębie Nies...

  • Na sprzedaż działka  budowlana Budzów
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana Budzów

    Budzów

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 24 ar położoną u podnóża Srebrnej Góry z dostęp do drogi asfaltowej. Działka posiada kształt prostokąt...

  • działka rolna powierzchnia 19317m2 Bielawa
    1 / 5
    działka rolna powierzchnia 19317m2 Bielawa

    Bielawa

    • 2 028 000 zł cena
    • 19 317 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    • cena 2028000 • działka rolna (łąki trwałe) • miejscowy plan TAK (teren upraw rolnych) • przeznaczenie działki: uprawy polowe • media: prąd, woda • • Chcesz wiedzieć więcej, skon...

  • Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 7
    Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 199 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą działkę o numerze ewidencyjnym 56/2, położoną w Ząbkowicach Śląskich , przy ulicy Ludowej. Jest to...

  • udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom
    udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom

    Dzierżoniów

    • 50 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadlosci Jolanty Kępa, osoby fizycznej nieprowadzacej dzialalnosci gospodarczej, sprzeda prawo wlasnosci: - udział 1/6 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ew...

  • Sprzedam działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi
    1 / 9
    Sprzedam działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi

    Piława Górna

    • 249 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania w pełni uzbrojona działka budowlana ....woda kanalizacja prąd liczniki Działka zagospodarowana z wieloma nasadzeniami drzewek owocowych krzewów kwiatów....na działce...

  • Na sprzedaż działka inwestycyjna Ząbkowice Śląskie
    1 / 6
    Na sprzedaż działka inwestycyjna Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie

    • 350 000 zł cena
    • 8 766 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 22, obręb 13 Sadlno, położona w Ząbkowicach Śląskich. Powierzchnia działki wynosi 8766 m², co stwarza szerokie możliwości zagospodarowani...

  • Działka Biały Kościół ul.

    Biały Kościół

    • 99 000 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Działka budowlana nr 64/8 o powierzchni 1066 m² - niedaleko Biały Kościół ,blisko lasu,spokojna okolica.Ślężańskie biuro Aleksandra Powierska Nierucho...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • 1 / 3
    Działka 144m2 w ścisłym Centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów » ul. Piękna

    • 79 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 549 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka w ścisłym Centrum Dzierżoniowa przy murach obronnych . Działka nr 208/7 o powierzchni 144 m2 , objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MNU)...

  • DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI
    1 / 2
    DWIE DZIAŁKI W PIESZYCACH! - SPRZEDAM - CENA DO NEGOCJACJI

    Pieszyce

    • 5 300 000 zł cena
    • 110 375 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYJĄTKOWA OKAZJA – GRUNTY W PIESZYCACH! INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ -- Lokalizacja: Pieszyce, obręb Rościszów, powiat dzierżoniowski -- Powierzchnia: 11,3754 ha (113 754 m²) -- Rodzaj...

  • Działka Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 125 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEŚlężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości, mieszczące się w Sobótce przy ul. Rynek 9, prezentuje:Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodz...

  • Działka rolna Jordanów Śląski,
    Działka rolna Jordanów Śląski,

    Jordanów Śląski

    • 99 000 zł cena
    • 2 716 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o dużym potencjale inwestycyjnym generującą dochód pasywny. Działka oznaczona numerem 54/9, o powierzchni 2 716 m², położona w miejscowości Jordanów Śląsk...