• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Oleśnica

(8)
  • Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska
    Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska

    Oleśnica

    • 239 999 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wszystkie media w drodze przy działce (kanalizacja już na działce). Niewielka, idealna pod zabudowę działka budowlana w Oleśnicy | ul. Włoska, Lucień Na sprzedaż działka budowlan...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 9
    Działka rekreacyjna

    Oleśnica

    • 15 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam działka rekreacyjna o powierzchni 3 arów w pełni ogrodzona.Na działce jest podliczona woda oraz prąd . Zainteresowanych zapraszam pod numer telefonu

  • Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna
    1 / 8
    Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna

    Oleśnica

    • 500 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu kilku minut? Ta działka w Oleśnicy to idealne p...

  • Działka pod zabudowę wielorodzinną!
    1 / 9
    Działka pod zabudowę wielorodzinną!

    Oleśnica

    • 1 870 000 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 796 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2350 mkw w kształcie trapezu. Oleśnica - Lucień. Możliwy do uzyskania PUM: 3800 Działka objęta planem pod zabudowę wielorodzinną z dopuszczeniem usług: §...

  • Sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego
    Sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego

    Oleśnica

    • 700 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego działka z możliwością nadania warunków zabudowy teren działki zaznaczony niebieskim kolorem strzałką zaznaczony wjazd jak nie odbieram...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Oleśnica

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • 1 / 2
    Działka Oleśnica

    Oleśnica

    • 20 400 000 zł cena
    • 120 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Grunt zgodnie z MPZP pod przemysł nieuciążliwy w sąsiedztwie gruntów usługowych o łącznej pow 12 ha Możliwość zakupu mniejszej tj.5,5 ha lub większej powierzchni 6,5 ha z oferowany...

  • Działka Oleśnica

    Oleśnica

    • 1 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka wielofunkcyjno - usługowa pod Oleśnicą w okolicy Smardzowa w sasiedztwie trasy E8 Wrcoław - Warszawa o pow 20 000 m2 z mozliwością podziału z dojazdem do działki drogą asf...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 13
    Sprzedam działki budowlane

    Dobroszyce

    • 333 150 zł cena
    • 2 221 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane, pięknie położone w leśnym zaciszu miejscowości Miodary, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działek w granicach o...

  • Działka Borowa

    Borowa

    • 10 780 000 zł cena
    • 38 500 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka przemysłowa nadająca się na każdą działalność pow 38500 m2 Położona bezpośrednio przy tasie Wrocław - Warszawa. ZJAZD BEZPOŚREDNIO Z ULICY, Media - prąd w pobliżu - trafos...

  • Działka Borowa Oleśnicka

    Borowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bezpośrednio przy trasie E- 8 Wrocław - Warszawa do sprzedaży działka o pow.37800 m2. Zgodnie z zatwierdzonym Miejscowym PZP przeznaczona pod aktywność gospodarczą z dopuszczeniem...

  • 1 / 3
    Działka Borowa

    Borowa

    • 3 190 000 zł cena
    • 31 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Korzystnie położona działka dla inwestora o pow 31 900 m2 w pobliżu skrzyżowania w Borowej.przy trasie Wrocław - Warszawa. Grunt jeszcze rolny, w trakcie przekształcania na działkę...

  • Działka na sprzedaż, Rogoźno (gw), Cieśle

    Cieśle

    • 2 999 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • 1 / 2
    KRZECZYN - DUŻY WYBÓR DZIAŁEK - SPOKOJNA OKOLICA

    Krzeczyn

    • 131 400 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotycząca działek z warunkami zabudowy w Krzeczynie.Obecnie na sprzedaż jest 11 działek.249/108 - 848 m2 - cena 127200 zł (netto)249/109 - 857...

  • 1 / 4
    Teren inw. logistyka, produkcja - okazja!

    Świerzna

    • 1 699 000 zł cena
    • 14 255 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Posiadamy do sprzedaży działkę rolną RIIIa/RIVa o powierzchni 14255m2 w Świerznej k. Oleśnicy przy. Działka znajduje się nieopodal wjazdu na wschodnią obwodnicę Oleśnicy, dojazd do...

  • Krzeczyn - działka otoczona zielenią

    Krzeczyn

    • 180 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 249/71 w miejscowości Krzeczyn, Gmina Oleśnica, Powiat Oleśnicki , województwo Dolnośląskie.Powierzchnia działki to 1072 m2. Kształt działki jest z...

  • 1 / 3
    Działka/działki rolne Zimnica/Smolna - Super cena!

    Zimnica

    • 166 770 zł cena
    • 16 670 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki/działek rolnych w Zimnicy oraz Smolnej.Posiadamy na sprzedaż kilka działek o powierzchniach w hektarach :Zimnica -1,667 - działka z ogł...

  • 1 / 3
    Nowa Ligota - działki w pięknej lokalizacji

    Nowa Ligota

    • 75 277 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** TYLKO U MNIE **Działka budowlane w Nowej Ligocie (gm. Oleśnica) o powierzchni 818,76 m2. Według uchwały nr XXIV/166/16 z dnia 28.10.2026 działka jest oznaczona symbolem MN/5 - p...

  • 1 / 3
    Piękna działka, w pięknym miejscu - Nowa Ligota

    Nowa Ligota

    • 56 328 zł cena
    • 612 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** TYLKO U MNIE **Skorzystaj z niesamowitej okazji i zainwestuj w działkę w Nowej Ligocie (gm. Oleśnica). Do Oleśnicy jest zaledwie 11 km. Wg uchwały nr XXIV/166/16 z dnia 28.10.20...

  • Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre
    1 / 8
    Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre

    Bystre

    • 159 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż została już tylko jedna działka – 1195 m² Szukasz miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Bystre, położone zaledwie 2 km od Ole...

  • Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar
    1 / 4
    Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar

    Piszkawa

    • 150 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w cichej spokojnej okolicy blisko zieleni i mnóstwo terenów spacerowych. -17 km od granic Wrocławia, 10 km Od Oleśnicy -40 minut autem do Dworca Główneg...

  • Działki budowlane sprzedam
    1 / 16
    Działki budowlane sprzedam

    Miodary

    • 307 800 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Wyjątkowa działka budowlana 976,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 570 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta?Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o p...

  • Wyjątkowa działka budowlana 977,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 759 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o...

  • 1 / 4
    Działki rekreacyjne ze stawami | Spalice - okazja

    Spalice

    • 1 499 000 zł cena
    • 6 418 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAŻ DZIAŁEK REKREACYJNYCH ZE STAWAMI | SPALICE (GM. OLEŚNICA)Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna obejmująca działki nr 23 i 24, położone w miejscowości Spalice (gmi...