• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nadolice Wielkie

(6)
  • Odkryj Magię Podkowy Leśnej–Perła Nadolic Wielkich

    Nadolice Wielkie » ul. Żurawia

    • 289 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sercu malowniczej Podkowy Leśnej, w Nadolicach Wielkich, u zbiegu ulic Orlej i Żurawiej rozpościera się działka budowlana, która zaprasza do odkrycia swojej niepowtarzalnej urody...

  • 1 / 3
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na powstającym osiedlu kilka działek budowlanych z dopuszczeniem usług nieuciążliwych pod zabudowę jednorodzinną, powierzchnia działki 1000 m2 dojazd drogą gminną oraz osiedlową w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nadolice Wielkie

    • 1 349 000 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 5 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z dopuszczeniem usług nie uciążliwych pow 13000 m2 Woda miejska, prąd . Dojazd drogą asfaltową, cena plus WAT Zapraszam ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 4 800 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o atrakcyjnym położeniu pod zabudowę jednorodzinną powierzchnia 16 000 m2 wszystkie media cena 300 zł za m2 plus WAT ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel]...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 1 080 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo atrakcyjnie położona działka usługowo-przemysłowa w I linii zabudowy bezpośrednio przy trasie na Jelcz Laskowice o pow 3600 m2 Wszystkie media miejskie Na terenie objęty...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Dobrzykowice

    Dobrzykowice

    • 5 200 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszam do obejrzenia Bogdan Łosowski [tel] [email] Dom jednorodzinny ( pół bliźniaka ) świeżo wybudowany, do zamieszkania. Otoczenie, ogród , podjazdy - gotowe do ok 15 sierpn...

  • prywatne

    Nadolice Małe

    • 297 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam gorąco na sprzedaż działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej, cichej i zielonej okolicy pod Wrocławiem. Działki zlokalizowane są z bardzo dobrym dojazdem d...

  • Dom Dobrzykowice rynek pierwotny ul. Wrzosowe Łąki

    Dobrzykowice » ul. Łąki

    • 775 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Czwarty etap inwestycji Przyjazne Dobrzykowice. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Chrząstawa Mała

    • 1 250 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świat Nieruchomości Plac Solny
    Biuro nieruchomości

  • 6p 230m ok. Poziomkowej GARAŻ/OGRÓD/2008 (Chrząstawa Mała)
    1 / 16
    6p 230m ok. Poziomkowej GARAŻ/OGRÓD/2008 (Chrząstawa Mała)

    Chrząstawa Mała

    • 1 500 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA CENA!!! Cichy dom wolnostojący położony w gminie Czernica, w Chrząstawie Małej - okolice ul. Poziomkowej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: Salon 30.70 Jadalnia 8.70 Ku...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czernica

    • 450 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Dobrzykowicach 5 pokoi - garaż, ogród! 2024
    1 / 3
    Dom w Dobrzykowicach 5 pokoi - garaż, ogród! 2024

    Dobrzykowice

    • 774 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę w spokojnej okolicy
    Sprzedam działkę w spokojnej okolicy

    Wojnowice

    • 877 000 zł cena
    • 5 850 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 5850 m2 położoną w Wojnowicach, gmina Miękinia, ul. Odrzańska. 10 km od granic Wrocławia .Położoną w spokojnej okolicy, otoczoną pięknym la...

  • Dom Dobrzykowice rynek pierwotny ul. Wrzosowe Łąki

    Dobrzykowice » ul. Łąki

    • 730 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Mieszkanie pod Wrocławiem z dużym ogrodem lub dwupoziomowe z balk...

    Dobrzykowice

    • 550 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle "Ciche Dobrzykowice" 8 mieszkań TYP A: 52,40 m² - Parter z dużym ogrodem ? 8 mieszkań TYP B: 74,41 m² - Piętro z balkonem i poddaszem użytkowym kanalizacja - miejsc...

  • Jeszkowice | Działka z WZ – Twoje miejsce na dom!

    Jeszkowice

    • 170 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Dom Pietrzykowice rynek pierwotny ul. Kasztanowa

    Pietrzykowice » ul. Kasztanowa

    • 1 279 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    PRZEDSPRZEDAŻ Brak podatku PCC Oferta na wyłączność. Polecam nową rodzinną inwestycję w Pietrzykowicach, przy ul. Kasztanowej. Kameralny charakter zabudowy będzie s...

  • Sprzedam działkę budowlaną 802m2 w Wojnowicach z rozpoczęt
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną 802m2 w Wojnowicach z rozpoczęt

    Wojnowice

    • 330 000 zł cena
    • 802 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Wojnowicach koło Czernicy o pow. ok 802m2 z rozpoczętą budową. Działka prostokątna, z trzech stron ogrodzona. Uzbrojona, prąd na działce 40Kw, ścieki p...

  • Działka Brzezia Łąka ul. Szkolna

    Brzezia Łąka » ul. Szkolna

    • 240 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE#Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Na sprzedaż działka budowlana - mieszkaniowa z zab...

  • Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka

    Jeszkowice

    • 179 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m², położona w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka znajduje się przy ul. Wojnowickiej , w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobry...

  • Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka

    Jeszkowice

    • 179 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Jeszkowice gm. Czernica, Wojnowicka

    Jeszkowice

    • 349 000 zł cena
    • 1 801 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dom Brzezia Łąka gm. Długołęka
    1 / 11
    Dom Brzezia Łąka gm. Długołęka

    Brzezia Łąka

    • 1 389 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun Oferty: Barbara Bober Tel: [tel] Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia Łąka Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 1500...

  • Dom Dobrzykowice rynek pierwotny

    Dobrzykowice

    • 635 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny SEGMENT ODDANIE DO UŻYTKU: 06.2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC . Na sprzedaż: Kameralna inwestycja 18 d...

  • Dom Dobrzykowice rynek pierwotny

    Dobrzykowice

    • 774 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny SEGMENT ODDANO DO UŻYTKU Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC . Na sprzedaż: Kameralna inwestycja 18 domów w zab...

  • Dom Nadolice Małe rynek pierwotny

    Nadolice Małe

    • 780 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY , Nadolice Małe, gm. Czernica, 4 km od granic Wrocławia. Rynek pierwotny Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Termin oddania - 09.2...

  • Twoja Enklawa Spokoju: działka 1134 m² Chrząstawa

    Chrząstawa Mała

    • 289 000 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy we Wrocławiu, Jelcza Laskowic czy Oławy dojedziesz sprawnie i bez stresu? Ta oferta jest dla Ciebie.

  • Dom Czernica Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSIEDLE - " OGRODOVE " WOJNOWICE ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km . ) Domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej...

  • Dom Czernica Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 640 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    wprb.pl OSIEDLE - " OGRODOVE " WOJNOWICE ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km . ) Domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostoj...

  • Dom Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 579 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Czernica Czernica, Ogrodowa
    Dom Czernica Czernica, Ogrodowa

    Czernica

    • 660 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Konkurs ofert - udział 1/2 w prawie własności

    Chrząstawa Wielka » ul. Wrocławska

    • 195 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt VIII GUp 393/21 of) ogłasza sprzedaż z wolnej ręki (w drodze...

  • Strategicza Działka Inwestycyjna 4080m² przy DW455

    Czernica » ul. Wrocławska

    • 1 195 000 zł cena
    • 4 080 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny w miejscowości Czernica położony przy drodze wojewódzkiej 455 Wrocław – Jelcz-Laskowice . Nieruchomość charakteryzuje się doskona...

  • Dobrzykowice | Budowlana | 1129 m² | media
    1 / 11
    Dobrzykowice | Budowlana | 1129 m² | media

    Dobrzykowice

    • 449 003 zł cena
    • 1 129 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1129 m² – Dobrzykowice, ul. Agatowa | media przy działce | spokojna, prestiżowa okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1129 m², położona w miejscowo...

  • Działka pod budowę domu - fundament i projekt
    1 / 16
    Działka pod budowę domu - fundament i projekt

    Brzezia Łąka

    • 349 000 zł cena
    • 899 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod budowę domu (z fundamentami i projektem) - Brzezia Łąka, ul. Porzeczkowa Powierzchnia: 899 m²Typ działki: Budowlana (z rozpoczętą budową)Media: W drodzePrzeznaczenie:...