dom na sprzedaż
2 kwi 2026

Dom Dobrzykowice rynek pierwotny

woj. Dolnośląskie pow. wrocławski gm. wrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:30
774 000 zł 136 m2
774 000 zł 136 m2 5 692 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 136 m2
Cena za metr 5 692 zł/m2
ID oferty K37500683

Opis

Na sprzedaż energooszczędny SEGMENT

ODDANO DO UŻYTKU

Rynek pierwotny.
Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC .

Na sprzedaż: Kameralna inwestycja 18 domów w zabudowie szeregowej

Oferujemy na sprzedaż segmenty na nowoczesnym osiedlu, składające się z 18 domów położonych w malowniczej, zielonej okolicy. Osiedle jest zamknięte, co zapewnia mieszkańcom prywatność i spokój.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
Parter o powierzchni 70,07 m składa się z:
przestronnego salonu z jadalnią (25,09 m) i wyjściem na ogród,
kuchni (8,68 m),
holu (7,42 m),
toalety (2,15 m) oraz kotłowni (2,46 m),
garażu (17,28 m).

Na piętrze o powierzchni 69,10 m znajdują się:
trzy przestronne sypialnie (14,75 m, 11,94 m i 10,78 m),
duża łazienka (5,47 m),
garderoba (3,27 m),
korytarz (5,97 m).

Dom jest idealnym wyborem dla rodzin, szukających komfortowej przestrzeni, w spokojnej i zielonej okolicy, z dodatkowym miejscem na odpoczynek w ogrodzie.

Atuty inwestycji
Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania: każdy dom wyposażony jest w niezależną pompę ciepła, z możliwością instalacji systemów fotowoltaicznych, rekuperacji oraz pompy ciepła z funkcją chłodzenia.

Wysoki standard wykończenia: domy wyróżniają się starannie dobranymi materiałami budowlanymi.

Infrastruktura: możliwość instalacji stacji ładującej dla samochodów elektrycznych.

Zielone tereny: otoczenie sprzyjające wypoczynkowi i aktywnemu stylowi życia.

Doskonała lokalizacja:
tylko 3 km od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia,
160 m do przystanku autobusowego, co zapewnia szybki dojazd do centrum miasta,