dom na sprzedaż
2 kwi 2026

Dom Oleśniczka rynek pierwotny

woj. Dolnośląskie pow. wrocławski gm. wrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:30
679 000 zł 115 m2
679 000 zł 115 m2 5 905 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 115 m2
Cena za metr 5 905 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K37500572

Opis

PROMOCJA 679 000 ZŁ
(cena regularna 717 000 zł)

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115,70 m2.

Harmonogram płatności 10/90 !!!

3 ETAP INWESTYCJI DEWELOPERSKIEJ zakończenie budowy IIIQ 2025 r

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.

Dom skrajny, z większym ogrodem, oznaczony numerem 5, usytuowany na działce 258 m2 , cztery pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka, wc, garaż. W cenie pełna instalacja fotowoltaiczna oraz pompa ciepła.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
Parter: obszerny salon z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na taras/ogród, wc, garaż w bryle budynku
I piętro: trzy ustawne sypialnie, łazienka

STANDARD
Podwyższony standard wykończenia:
- oszczędna pompa ciepła z możliwością chłodzenia w upalne dni
- komfortowe i funkcjonalne ogrzewanie podłogowe w całym domu
- drzwi antywłamaniowe klasy C renomowanej firmy
- kamienne parapety przy balkonach
- powierzchnie tarasów utwardzone i przygotowane
- instalacja fotowoltaiczna
- rolety zewnętrzne sterowane automatycznie

MEDIA
prąd, woda, zbiornik bezodpływowy

CENA: 679 000 zł

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA
Dom położony jest w miejscowości Piszkawa, w okolicy Oleśniczki, Bielawy, Brzeziej Łąki.
Spokojna i zielona okolica.
Dobry dojazd do Wrocławia (ok.25 min.) i do Oleśnicy (ok. 10 min). Kursują także gminne autobusy.

TEREN NIEZALEWOWY

Dom zlokalizowany z dala od zgiełku aglomeracji. Jednocześnie bliskość miast Wrocławia i Oleśnicy powodują, że można łączyć pracę zawodową w mieście ze spokojem i ciszą wsi. W miejscowości stadnina koni, sklep, usługi.