mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Wrocław Stare Miasto rynek pierwotny ul. gen. Sikorskiego

woj. Dolnośląskie pow. Wrocław gm. Wrocław
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:30
913 040 zł 45 m2
913 040 zł 45 m2 20 290 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 45 m2
Cena za metr 20 290 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 7
ID oferty K37500582

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,20 m2 znajdujące się na 7 piętrze 23-piętrowego budynku inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego (Stare Miasto).

Mieszkanie z widokiem na rzekę i panoramę miasta

Budynek obejmować będzie 341 mieszkań o bardzo wysokim standardzie. 23-piętrowy budynek zapewnia piękny widok na panoramę Wrocławia. Na parterze budynku lobby z recepcją oraz lokale usługowe, za budynkiem od strony Odry powstanie promenada ze strefą relaksu.

Przekazanie mieszkań kwiecień 2024 r

Mieszkanie z ekspozycją południowo-wschodnią

Mieszkanie składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym 19,70 m2
- sypialni 15,63 m2
- łazienki 3,58 m2
- przedpokój 5,87 m2

Do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni 8,13 m2

LOKALIZACJA
Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Sikorskiego, 1.2km od wrocławskiego Rynku. W najbliższej okolicy znajdują się tereny spacerowe, sklepy, restauracje. Przy wyjściu z kompleksu znajduje się przystanek tramwajowy oraz autobusowy, inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z całym miastem.

Mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod wynajem (dystans pieszy do Rynku oraz Placu Bema)

KOMUNIKACJA
- 400 m przystanek tramwajowy i autobusowy pl. Jana Pawła
- 1,2 km Rynek
- 2 km na Plac Bema
- 2,2 Galeria Dominikańska

Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 75 000 zł

W ofercie również inne powierzchnie mieszkań

Zapraszam do kontaktu