dom na sprzedaż
20 mar 2025

Dom Dobrzykowice rynek pierwotny ul. Wrzosowe Łąki

Dobrzykowice ul. Łąki
woj. Dolnośląskie pow. wrocławski gm. wrocławski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 20 marzec 2025 17:30
730 000 zł 114 m2
730 000 zł 114 m2 6 404 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 114 m2
Cena za metr 6 404 zł/m2
ID oferty K37056945

Opis

Zakup bezpośrednio od dewelopera
Czwarty etap inwestycji Przyjazne Dobrzykowice.
Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68 budynków w zabudowie szeregowej, budowanej w kilku etapach. Każdy dom będzie miał garaż oraz miejsca postojowe.

Co wyróżnia naszą ofertę :
* 13 km od Centrum Wrocławia
* Doskonałe połączenie z Wojnowem oraz innymi częściami Wrocławia dzięki Obwodnicy Wschodniej
* Kameralne osiedle znajdować się będzie się w spokojnej okolicy
* w miejscowości znajdują się: sklepy- Biedronka, Carrefour Express, Zespół Szkolno-przedszkolny, restauracja, apteka, kościół. powstaje nowe centrum handlowe.
* Gminna Komunikacja.

Inwestycja oferuje domy w zabudowie szeregowej z własnymi dużymi ogrodami. Wielkie okna oraz ustawienie domów na działce, zapewniają doskonałe doświetlenie w części dziennej, stanowiącej jednocześnie wyjście do ogrodu. Do każdego domu prowadzi długi podjazd.

Wysoki standard jakim będzie wyróżniać się osiedle to:
- okna w pakiecie 3-szybowym,
- rolety elektryczne parter
- pompę ciepła woda-powietrze
- ogrzewanie podłogowym w całym budynku,
- podjazd i chodnik wybrukowany,
- przygotowanie pod fotowoltaikę
- oświetlenie zewnętrzne- ogrodowe,
- odprowadzenie wody z rynien do zbiornika na deszczówkę o pojemności 3000l.
- drenaż fundamentów oraz opaska w około budynku
- ogrodzony ogród
- światłowód
- pełna własność

Zapraszam do obejrzenia inwestycji.

DODATKOWE INFORMACJE: