• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rytro
  • Moszyce
  • Osolin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Iwiny

(11)
  • Dom w zab. bliźniaczej 105,27m2 +opcj.poddasze 29,30/z pompą ciepła/Iwiny
    Dom w zab. bliźniaczej 105,27m2 +opcj.poddasze 29,30/z pompą ciep...

    Iwiny

    • 1 149 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2....

  • Dom w zab. bliźniaczej o pow. uż.105,27+ 16,1m2garaż, dz.383m2/Iwin
    Dom w zab. bliźniaczej o pow. uż.105,27+ 16,1m2garaż, dz.383m2/Iw...

    Iwiny

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 ŁĄCZNIE można uzyskać aż 151,48m2 dom!. Dom zbudowany na dużej dz...

  • Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa
    1 / 10
    Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa

    Iwiny

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła Opiekun nieruchomości: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00...

  • SPRZEDAM działkę inwestycyjną Dolnośląskie A4
    1 / 4
    SPRZEDAM działkę inwestycyjną Dolnośląskie A4

    Iwiny

    • 760 000 zł cena
    • 20 792 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 426/158 IWINY (Warta Bolesławiecka) 7 km do A4 ( Zgorzelec - Wrocław ) Położona przy drodze 363 3- drogi wjazdowe na dziąłkę Media w działce ( z...

  • Dom Iwiny rynek pierwotny ul. Malinowa

    Iwiny » ul. Malinowa

    • 933 579 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, ogród oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielonym strefami m...

  • Dom Iwiny rynek pierwotny ul. Malinowa

    Iwiny » ul. Malinowa

    • 980 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego domu w Iwinach, z narożnym ogrodem oraz miejsce postojowe w cenie. Dom o powierzchni 128m2 z wydzielon...

  • Dom Iwiny rynek pierwotny

    Iwiny

    • 933 579 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 2 pokojowe mieszkanie, wygodny układ, balkon

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 387 193 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. .Chcesz dowiedzieć...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokojowe rozkładowe

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 398 751 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrz...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Iwiny

    • 1 449 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 10 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AG Nieruchomości Anna Grabowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iwiny

    • 2 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr

Raciborowice Dolne

    • 120 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Raciborowicach Dolnych gmina Warta Bolesławiecka powiat Bolesławiec o powierzchni 0,5 ha za cenę 120 tyś. zł. Działka po...

  • Dom Kruszyn

    Kruszyn

    • 1 600 000 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu posadowionego na działce o powierzchni 25 arów w gminie wiejskiej bolesławiec województwo dolnośląskie w miejscowości K...

  • 1 / 3
    Działka Grodziec

    Grodziec

    • 500 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Proponujemy Państwu zakup działki przemysłowej o łącznej powierzchni 4ha, w miejscowości Grodziec, gmina Zagrodno. Na niniejszej działce posadowione były budynki o przeznaczeniu pr...

  • Dwurodzinny dom

    Tomaszów Bolesławiecki

    • 749 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony w Tomaszowie Bolesławieckim (9km od Bolesławca, 9 km od autostrady A4). Wybudowany w latach '90 na działce 8ar. Składa się z dwóch lokali mieszkalnych (z możliwością...

  • Dom Łaziska

    Łaziska

    • 820 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu parterowego wolnostojącego z dwoma garażami położonego na działce o powierzchni 422 m2 w miejscowości Łaziska. Atrakcyjna nieruchomość...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łaziska rynek pierwotny

    Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu nowych mieszkań bezczynszowych w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkania o...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żeliszów

    • 900 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łaziska

    Łaziska

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nowego mieszkania bezczynszowego w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,
    1 / 7
    Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,

    Szczytnica

    • 109 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronną, świetnie zlokalizowaną kawalerkę znajdujące się w Szczytnicy - blok 129. Mieszkanie znajduje...

  • Działka budowlana na sprzedaż pod Chojnowem
    1 / 7
    Działka budowlana na sprzedaż pod Chojnowem

    Krzywa

    • 323 000 zł cena
    • 1 782 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni ok 1782 m2 z przeznaczeniem w obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zab...

  • Dom Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,
    1 / 15
    Dom Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,

    Szczytnica

    • 1 280 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom + Inwestycja Szczytnica k/ Bolesławca Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości w Szczytnicy zaledwie 10 km od Bolesławca, która stanowi doskonałe po...

  • Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów
    1 / 6
    Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów

    Krzywa

    • 499 500 zł cena
    • 2 775 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników (bezpośrednio od właściciela) kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2775 m2 z przeznaczeniem w obowiązującym MPZP pod zabudowę wolnostojącą...

  • Działki budowlane na sprzedaż
    1 / 5
    Działki budowlane na sprzedaż

    Krzywa

    • 533 000 zł cena
    • 2 764 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2764 m2 z przeznaczeniem w MPZP pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą w miejscowości Krzywa gm. Ch...

  • Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna
    1 / 11
    Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna

    Kruszyn

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parkingiem i dużym wspólnym ogrodem....

  • Dom Tomaszów Bolesławiecki gm. Warta Bolesławiecka
    1 / 15
    Dom Tomaszów Bolesławiecki gm. Warta Bolesławiecka

    Tomaszów Bolesławiecki

    • 1 250 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 8 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kategoria: Dom parterowy z 2016r. Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 138,6 m 2 Powierzchnia działki: 1200m 2 Lokalizacja: Tomaszów Bolesławiecki NAJWI...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec
    1 / 15
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec

    Kruszyn

    • 779 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z GARAŻEM I OGRODEM - 5 POKOI - 5 MIN OD BOLESŁAWCA Lokalizacja: Kruszyn - Osiedle Sosnowe Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji położonej tuż przy Bolesławc...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 680 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kruszyn, przy ul. Ja...

  • Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu
    1 / 13
    Okmiany - malownicza działka budowlana na wzniesienu

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Okmiany, gm. Chojnów w powiecie legnickim. Działka jest położona na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzenn...

  • Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,

    Żeliszów

    • 135 830 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Żeliszowie. Działki mają regularny kształt prostokątów, posiadają dostęp do drogi asfaltowej oraz położone są na...

  • Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,
    1 / 14
    Działka budowlana Okmiany gm. Chojnów,

    Okmiany

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane na nowym osiedlu w świetnie rozwijającej się miejscowości Okmiany. Działki położone są w kompleksie 43 działek po...

  • Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 1 650 000 zł cena
    • 7 698 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym, położoną w miejscowości Kruszyn pod  Bolesławcem. Działka z dojazdem z drogi 94 oraz z d...

  • Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką
    Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką

    Żeliszów

    • 95 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam segment domu z osobnym wejściem w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. ok. 3,5 ara; z osobnym wejściem (do wyboru parter lub I-wsze piętro). Budyn...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytnica

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W Szczytnicy znajduję się zjazdy z autostrady A4 i A18. W miejscowości tej jest bardzo dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna...

  • Mieszkanie o metrażu domu  93 m² w Szczytnicy!
    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy!

    Szczytnica

    • 415 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy! Marzysz o przestrzeni jak w domu, ale cenisz wygodę mieszkania w bloku? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoc...

  • MIESZKANIE PO REMONCIE  46 m²  SZCZYTNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE PO REMONCIE 46 m² SZCZYTNICA

    Szczytnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym remon...