• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gwoździce
  • Dobrzykowice
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kiełczów

(6)
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Kiełczów

    • 1 480 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM NIERUCHOMŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kiełczów

    • 1 365 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dworakowski Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kiełczów

    • 1 669 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kiełczów

    • 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kiełczów

    Kiełczów

    • 1 560 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W nowej części Kiełczowa z bardzo dobrym dojazdem twardą nawierzchnią do budynku wolnostojącego o pow całkowitej 240m2 pow użytkowa 180m2 z garażem w bryle na działce 1200 m2 Budy...

  • Dom Kiełczów

    Kiełczów

    • 1 100 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom 2011 rok wolnostojący 230m2 z garażem 26m2 na działce 1000 m2 Wykonany z ceramiki i wysokiej lasy materiałów, ocieplony 12cm styropianem,podbitka drewniana, okna sz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom gm.Długołęka

    Długołęka

    • 1 700 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Całkowicie wykończony 2010 rok w bardzo dobrym stanie, zamieszkały, wolnostojący pow 235m2 na działce 1820m2 z garażem na 2 auta. Usytuowany w pobliżu trasy Wrocław - Warszawa w s...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 590 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w trakcie budowy w zabudowie bliźniaczej w pobliżu domów jednorodzinnych na terenie gm Długołęki o pow 104m2 na dz 500 m2 Będzie wykonany w stanie deweloperskim pod koniec...

  • Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 670 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Bardzo ładny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem 128m2 z działką 430m2 Stan deweloperski -budynek postawiony z bloczków H plus H. Ogrzewanie podłogowe w całym d...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 699 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    GOTOWY PO OBIORACH - Parterowy - w atrakcyjnej części Długołęki z dogodnym dojazdem we wszystkie strony. Do sprzedaży ładny dom parterowy o pow mieszkalnej 81 m2 do tej powierzchni...

  • Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 1 215 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom zupełnie jak wolnostojący Piękny dom rozłączony 2 garażami w zabudowie bliźniaczej co daje komfort domu wolnostojącego wybudowany wg. własnego projektu z bardzo dobrym dojazdem...

  • 1 / 4
    Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 699 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W bardzo przyjemnej lokalizacji w otoczeniu zieleni z dobrym dojazdem od strony miasta lub łącznika obwodnicy. Do sprzedaży połówka bliźniaka o pow 87,50 m2 z działką około 150 m2...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 760 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W Długołęce parterowy dom wolnostojący pow użytkowej 60 m2 łącznej pow 92 m2 wykonany z ceramiki kryty dachówką ceramiczną dla rodziny 2 lub 3 osobowej. Na miejscu sklepy, poczta...

  • Dom Kiełczówek

    Kiełczówek

    • 6 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Super segment całkowicie umeblowany z garażem i działką narożną Powierzchnia użytkowa 117 m2 działka 450 m2 Ogrzewanie podłogowe, na pompy ciepła, w oknach rolety mechaniczne, dz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Długołęka

    • 1 499 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM NIERUCHOMŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 7pok 230met, okolice Wierzbowej GARAŻ/OGRÓD/2005 (Długołęka)
    1 / 16
    7pok 230met, okolice Wierzbowej GARAŻ/OGRÓD/2005 (Długołęka)

    Długołęka

    • 1 999 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej około 230m2 z pięknym ogrodem zimowym, podwójnym garażem i w pełni zagospodarowaną działką. Dom wybudowany w 2005 roku na działce o...

  • Dom Pietrzykowice rynek pierwotny ul. Kasztanowa

    Pietrzykowice » ul. Kasztanowa

    • 1 279 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    PRZEDSPRZEDAŻ Brak podatku PCC Oferta na wyłączność. Polecam nową rodzinną inwestycję w Pietrzykowicach, przy ul. Kasztanowej. Kameralny charakter zabudowy będzie s...

  • Dom Długołęka
    Dom Długołęka

    Długołęka

    • 1 190 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Mirków
    1 / 16
    Dom Mirków

    Mirków

    • 1 950 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 10 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 185 m² na starannie zagospodarowanej działce 800 m² w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych lokalizacji tuż przy Wrocławi...

  • Dom Pietrzykowice gm. Kąty Wrocławskie
    1 / 6
    Dom Pietrzykowice gm. Kąty Wrocławskie

    Pietrzykowice

    • 10 200 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Domy w zabudowie bliźniaczej 3 i 6 pokoi. Dodatkowo możliwość wynajmu domu wolnostojącego 6 - pokojowy. Opiekun Oferty Svitlana Luts Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość znajduj...

  • Dom Długołęka
    1 / 15
    Dom Długołęka

    Długołęka

    • 26 000 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 30 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zrewitalizowany, zabytkowy pałac z XIX wieku , o pow. ok. 850 m2, usytuowany na działce o pow. ponad 25 ha, wraz z parkiem i sadem . Nieruchomość położona jest w mi...

  • Dom Długołęka, Zachodnia
    Dom Długołęka, Zachodnia

    Długołęka

    • 1 200 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun nieruchomości: Arletta Betker tel. [tel] Duży dom do wykończenia / pensjonat / 10 pokoi / działka 15,5 ar Opis nieruchomości: Dom wolnostojący, dwupoziomowy, do remontu...

  • Dom Pietrzykowice ul. Szczęśliwa

    Pietrzykowice » ul. Szczęśliwa

    • 1 470 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    English version below Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY, Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia, 12 km do wrocławskiego Rynku DOM niezwykle funkcjonaln...

  • Dom Pietrzykowice ul. Smolecka

    Pietrzykowice » ul. Smolecka

    • 1 590 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 4 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    English version below Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY, Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia, 12 km do wrocławskiego Rynku DOM niezwykle funkcjonal...

  • Dom Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 699 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem ZAKOŃCZENIE BUDOWY kwiecień 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z...

  • Dom Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 659 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem ZAKOŃCZENIE BUDOWY październik 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC....

  • Dom Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 669 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem ZAKOŃCZENIE BUDOWY czerwiec 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z...

  • Dom Pietrzykowice rynek pierwotny ul. Bursztynowa

    Pietrzykowice » ul. Bursztynowa

    • 1 270 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania DOM w trakcie budowy W ZBUDOWIE BLIŹNIACZEJ, STANDARD DEWELOPERSKI Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia. Rynek pierwotny. Kupujący nie...

  • Dom Pietrzykowice rynek pierwotny ul. Bursztynowa

    Pietrzykowice » ul. Bursztynowa

    • 1 270 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Pietrzykowice ul. Smolecka

    Pietrzykowice » ul. Smolecka

    • 1 590 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 4 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Mirków gm. Długołęka, Irysowa
    Dom Mirków gm. Długołęka, Irysowa

    Mirków

    • 979 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Maciej Suwała Nr Licencji PFRN 28424 tel. [tel] Zapraszam od zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 99,09 m2, położonego w Mirkowie - zaraz przy granicy Wrocł...