• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Masłońskie
  • Chorągwica
  • Mirów
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Świdnica

(84)
  • Dom Świdnica, Sudecka
    Dom Świdnica, Sudecka

    Świdnica

    • 750 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Komfortowy dom (1/4) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka! Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar...

  • Dom Świdnica
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 830 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mowa niższa cena Rynek wtórny ! dom gotowy do wykończenia- stan deweloperski Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej, na nowo powstałym osiedlu przy Świdnicy w...

  • Dom Świdnica
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 849 100 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta 0 % prowizji od kupującego ! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: d...

  • Dom Świdnica
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 799 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA 0% DLA KUPUJĄCYCH! Prezentujemy Państwu nową inwestycję bliźniaków położonych w Świdnicy - Księżycowa! Domy w stanie deweloperskim. Na powierzchnie domów składają się: -...

  • Dom Świdnica
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 815 100 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 4 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek B2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy...

  • Dom Świdnica, Sadowa
    Dom Świdnica, Sadowa

    Świdnica

    • 950 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. Domy o powierzchni 115 m2 dzieli się na przestrzeń dz...

  • Dom Świdnica, Zielona
    Dom Świdnica, Zielona

    Świdnica

    • 589 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dom położony w Pszennie ! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy szereg Stan surowy- zamknięty ! (istnieje moziwośc zakupu w standardzie dewelopwerskim w wyższej cenie ! ) Segmenty...

  • Dom Świdnica, Sudecka
    Dom Świdnica, Sudecka

    Świdnica

    • 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Świdnica
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 935 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domów parterowych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w malowniczej okolicy niedaleko Świdnicy. Jako pośrednik nieruchomości z przyjemnoś...

  • Dom Świdnica

    Świdnica

    • 1 149 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni 115m, zlokalizowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Pszenna. ----GOTOWY DO WPROWADZENIA--- Najważ...

  • Dom Świdnica, okolice Centrum
    1 / 7
    Dom Świdnica, okolice Centrum

    Świdnica

    • 549 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Centrum miasta - do remontu! Idealny również na siedzibę firmy! Dom przeznaczony do kapitalnego remontu, daje jednak ogromne możliwości adaptacyjne i aranżacyjne. Obecnie...

  • Dom Świdnica, bliskie okolice Świdnicy
    1 / 15
    Dom Świdnica, bliskie okolice Świdnicy

    Świdnica

    • 1 230 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM ZAREZERWOWANY ! Elegancki, komfortowo urządzony nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod samą Świdnicą! Dom w wysokim standardzie, wykończony został materiałami najwyższej jakoś...

  • Dom Świdnica
    1 / 13
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 780 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 4 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek A2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy...

  • Dom Świdnica
    1 / 8
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 1 199 100 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący położony w samej Świdnicy - idealny dla większej rodziny! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne: - podwyższony parter: otwarty salon z dużym b...

  • Dom Świdnica, obrzeża miasta
    1 / 8
    Dom Świdnica, obrzeża miasta

    Świdnica

    • 900 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany na obrzeżach miasta Świdnica! Dom o powierzchni 98 m2, na który składa się salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na ogródek, 3...

  • Dom Świdnica rynek pierwotny ul.

    Świdnica

    • 849 999 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Ryzyko przed codziennym uczestnictwem w życiu sąsiada to częsty problem z domami szeregowymi. Warto zatem zwrócić uwagę na technologię budowy domu, który nas interesuje.Mamy przyje...

  • Dom Świdnica

    Świdnica

    • 1 400 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 500 m2 z czego ok 350m2 to powierzchnia mieszkalna. Dom położony jest a atrakcyjnej i spokojnej c...

  • Dom Świdnica
    1 / 15
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 3 800 000 zł cena
    • 829 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamienica z windą po kapitalnym remoncie w zwartej zabudowie śródmiejskiej. Piwnica: kotłownia, lokal- PUB z kominkiem pow. 88,35, pomieszczenia sanitarne. Parter: dwa lokale użyt...

  • Dom Świdnica
    1 / 10
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 751 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje możliwość zakupu mniejszego domu! Dom parterowy z poddaszem użytkowym, stawiany w technologii szkieletowej. Parter domu...

  • Dom Świdnica
    1 / 13
    Dom Świdnica

    Świdnica

    • 825 100 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 4 232 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek C1 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy...