• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Oleśnicą

(89)
  • działki rolno-budowlane
    1 / 2
    działki rolno-budowlane

    Ludgierzowice

    • 265 000 zł cena
    • 8 553 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dwie działki rolno-budowalne nr 28/1 i 26/2 o pow. łącznej 0,8553ha we wsi Ludgierzowice gm.Zawonia leżące przy szosie Trzebnica-Oleśnica. Obok działki las, stawy, tereny...

  • Działka pod budowę domu - fundament i projekt
    1 / 16
    Działka pod budowę domu - fundament i projekt

    Brzezia Łąka

    • 349 000 zł cena
    • 899 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod budowę domu (z fundamentami i projektem) - Brzezia Łąka, ul. Porzeczkowa Powierzchnia: 899 m²Typ działki: Budowlana (z rozpoczętą budową)Media: W drodzePrzeznaczenie:...

  • Zawonia – działki pod dewelopera | 1,88 ha

    Zawonia

    • 3 196 000 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek położonych w miejscowości Zawonia:546/1, 547, 551/1 oraz 552 o łącznej powierzchni 1,88 ha (18 800 m²).Nieruchomość objęta jest Miejscowym Pla...

  • 1 / 2
    Przetarg - obręb Stradomia Wierzchnia

    Stradomia Wierzchnia

    • 60 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości, położonych w miejscowości Stradomia Wierzchnia, gmina Syców1....

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona...

  • Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!
    Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!

    Stradomia Wierzchnia

    • 199 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bez pośredników działka położona w miejscowości Stradomia Wierzchnia, przy ulicy Jodłowej, w sąsiedztwie zbiornika retencyjnego Stradomia. Zagospodarowanie terenu: dz...

  • Działka Pruszowice ul. Gwiaździsta

    Pruszowice » ul. Gwiaździsta

    • 480 000 zł cena
    • 1 018 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pod Wrocławiem w pobliżu lasu, z dobrym dojazdem .Na nowym osiedlu domów jednorodzinnych z gotowym projektem budynku wolnostojącego i wylanym fundamentem ( ławy ) bardzo atrakcyjni...

  • Twoja Enklawa Spokoju: działka 1134 m² Chrząstawa

    Chrząstawa Mała

    • 289 000 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy we Wrocławiu, Jelcza Laskowic czy Oławy dojedziesz sprawnie i bez stresu? Ta oferta jest dla Ciebie.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Twardogóra-działka mieszkaniowa, 21 ary przy lesie

    Twardogóra

    • 220 000 zł cena
    • 2 114 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom w spokojnej okolicy, z zielenią tuż za płotem? Ta działka w Twardogórze łączy atuty kameralnego, niskiego sąsiedztwa z bezpośrednim sąsiedztwem lasu po drug...

  • 1 / 4
    Działki rekreacyjne ze stawami | Spalice - okazja

    Spalice

    • 1 499 000 zł cena
    • 6 418 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAŻ DZIAŁEK REKREACYJNYCH ZE STAWAMI | SPALICE (GM. OLEŚNICA)Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna obejmująca działki nr 23 i 24, położone w miejscowości Spalice (gmi...

  • Wyjątkowa działka budowlana 976,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 570 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta?Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o p...

  • Wyjątkowa działka budowlana 977,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 759 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o...

  • Działki budowlane sprzedam
    1 / 16
    Działki budowlane sprzedam

    Miodary

    • 307 800 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane, pięknie położone w leśnym zaciszu miejscowości Miodary, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działek w granicach o...

  • Grunt Inwestycyjny Usługi- Stacje benzynowe
    1 / 6
    Grunt Inwestycyjny Usługi- Stacje benzynowe

    Miłoszyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest działka o numerze 143, przystosowana pod zabudowę usługową w tym stację benzynową. Powierzchnia nieruchomości wynosi 10.600 m2 (1,06 ha), co stwarza szeroki...

  • Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar
    1 / 4
    Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar

    Piszkawa

    • 150 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w cichej spokojnej okolicy blisko zieleni i mnóstwo terenów spacerowych. -17 km od granic Wrocławia, 10 km Od Oleśnicy -40 minut autem do Dworca Główneg...

  • Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre
    1 / 8
    Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre

    Bystre

    • 159 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż została już tylko jedna działka – 1195 m² Szukasz miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Bystre, położone zaledwie 2 km od Ole...

  • Działki budowlane w Drogoszowicach, Twardogóra

    Drogoszowice

    • 200 200 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Drogoszowicach, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki.Pięć działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową w spokojnej, zielonej części Drogoszowic. Media (prąd,...

  • Warunki zabudowy, prąd, woda
    1 / 15
    Warunki zabudowy, prąd, woda

    Brzezinki

    • 396 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 4000 m² - Brzezinki | Brzezinki, gm. Jelcz-Laskowice | Media przy działce | WZ | Las w pobliżu | Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana o powi...

  • Działka Brzezia Łąka ul. Szkolna

    Brzezia Łąka » ul. Szkolna

    • 240 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE#Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Na sprzedaż działka budowlana - mieszkaniowa z zab...

  • 1 / 2
    Działka Budziwojowice

    Budziwojowice

    • 250 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka budowlana , Jedyna w swoim rodzaju. Powierzchnia 900 m2 media - prąd i woda przy działce dojazd - droga asfaltowa oraz szutrowa. Do centrum Łozin...