• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Miłoszyce

(2)
  • Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,
    Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,

    Miłoszyce

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI   KOLEJNY ETAP OSIEDLA JUŻ W SPRZEDAŻY- klucze wkrótce Polecam 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym budynku w Miłoszycach. Do mieszkan...

  • Miłoszyce Cicha okolica / ogród / piwnica
    1 / 11
    Miłoszyce Cicha okolica / ogród / piwnica

    Miłoszyce

    • 319 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Zabytkowym Dworku w Miłoszycach. W skład mieszkania wchodzi: *salon z aneksem kuchennym *sypialnia z antresolą *pokój dzienny z wejściem do niezależnej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękne mieszkanie w Groblicach koło Siechnic - pełne wyposażenie

    Groblice

    • 450 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości Polecam na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe w Groblicach pod Wrocławiem, niedaleko Siechnic. Położone na pięknym, kameralnym osiedlu wśród zieleni. Mieszka...

  • Na sprzedaż apartament 2-pokojowy nad morzem, Dębina

    Dębina

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WGN Nieruchomości
    Agent nieruchomości

  • 4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon
    1 / 16
    4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon

    Siechnice

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kiełczów

    • 638 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siechnice

    • 630 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Noble-House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czernica

    • 450 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 381 438 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bierutów

    • 295 529 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 371 356 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 381 108 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Siechnice Siechnice
    1 / 11
    Mieszkanie Siechnice Siechnice

    Siechnice

    • 563 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przystań Siechnice to wyjątkowa...

  • Mieszkanie Siechnice Siechnice
    1 / 11
    Mieszkanie Siechnice Siechnice

    Siechnice

    • 587 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie pod Wrocławiem z dużym ogrodem lub dwupoziomowe z balk...

    Dobrzykowice

    • 550 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle "Ciche Dobrzykowice" 8 mieszkań TYP A: 52,40 m² - Parter z dużym ogrodem ? 8 mieszkań TYP B: 74,41 m² - Piętro z balkonem i poddaszem użytkowym kanalizacja - miejsc...

  • Mieszkanie Kiełczów

    Kiełczów

    • 800 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Kiełczowie przy ul Polnej lokal mieszkalny z 2020 roku na parterze z działką Bardzo przyjemne, urządzone mieszkanie o pow 66,50 m2 z ładnie zagospodarowaną działką pow. 101 m2...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie

    Żerniki Wrocławskie

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe 45 m² – 4 pokoje – Żerniki Wrocławskie, centrum Na sprzedaż mieszkanie 45 m² w kamienicy na 2. piętrze, w centrum Żernik Wrocławskich. Układ: salon z anekse...

  • 4 pokojowe mieszkanie Jelcz ul. Hirszfelda
    1 / 9
    4 pokojowe mieszkanie Jelcz ul. Hirszfelda

    Jelcz-Laskowice

    • 565 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kame...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Siechnice

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    posiadam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 54.5 m w Siechnicach w bloku z wielkiej płyty z lat 85 ,mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym w bardzo atrakcy...

  • 3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!
    1 / 14
    3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!

    Oleśnica

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligato...

  • Mieszkanie Siechnice rynek pierwotny

    Siechnice

    • 500 472 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% PCC | 0% PROWIZJI Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 z prywatnym ogródkiem 49 m2 , położone na parterze nowoczesnej inwestycji...

  • Mieszkanie Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z balkonem ZAKOŃCZENIE BUDOWY październik 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z przyjemnością prezentujemy Pań...

  • Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna
    Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna

    Kiełczów

    • 679 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,06 m², położone przy ul. Polnej w Kiełczowie, tuż obok Wrocławia. Do mieszkania przynależy taras z dużym ogródkiem...

  • Mieszkanie Kiełczów, Makowa
    Mieszkanie Kiełczów, Makowa

    Kiełczów

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Emilian Janusz [tel] Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Cena do negocjacji Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w Kiełczowie, przy ul. Makowej,...

  • 3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²
    1 / 15
    3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²

    Oleśnica

    • 517 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m², zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz ponadprz...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 635 982 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 485 163 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 761 006 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 2 pok. Bierutów  doskonałe pod inwestycję / flip!
    2 pok. Bierutów doskonałe pod inwestycję / flip!

    Bierutów

    • 120 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 2 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 43,8 m² w kamienicy Bierutów, ul. Konopnickiej, do generalnego remontu Idealne pod flip !!!  Lokal składa się z: dwóch przestronnych pokoi, łazienki, kuchn...

  • Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego
    Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego

    Siechnice

    • 633 835 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Inwestycja oddana do użytku Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi d...

  • Mieszkanie Siechnice,
    Mieszkanie Siechnice,

    Siechnice

    • 498 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze. Układ pomieszczeń: wiatrołap - 2,27 m² komunikacja - 2,38 m² salon z anek...

  • Sprzedam mieszkanie 78 metrów
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 78 metrów

    Święta Katarzyna

    • 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam lub zamienię (z dopłatą z drugiej strony) mieszkanie własnościowe 78m2 w Świętej Katarzynie koło Wrocławia,ul. Żernicka 1. W obecnej chwili są 2 pokoje z możliwością podz...