• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Miłoszyce

(1)
  • Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,
    Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,

    Miłoszyce

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI   KOLEJNY ETAP OSIEDLA JUŻ W SPRZEDAŻY- klucze wkrótce Polecam 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym budynku w Miłoszycach. Do mieszkan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękne mieszkanie w Groblicach koło Siechnic - pełne wyposażenie

    Groblice

    • 450 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości Polecam na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe w Groblicach pod Wrocławiem, niedaleko Siechnic. Położone na pięknym, kameralnym osiedlu wśród zieleni. Mieszka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siechnice

    • 630 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Noble-House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 381 438 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 371 356 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 381 108 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Siechnice Siechnice
    1 / 11
    Mieszkanie Siechnice Siechnice

    Siechnice

    • 563 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przystań Siechnice to wyjątkowa...

  • Mieszkanie Siechnice Siechnice
    1 / 11
    Mieszkanie Siechnice Siechnice

    Siechnice

    • 587 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie pod Wrocławiem z dużym ogrodem lub dwupoziomowe z balk...

    Dobrzykowice

    • 550 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle "Ciche Dobrzykowice" 8 mieszkań TYP A: 52,40 m² - Parter z dużym ogrodem ? 8 mieszkań TYP B: 74,41 m² - Piętro z balkonem i poddaszem użytkowym kanalizacja - miejsc...

  • Oława - Iwaszkiewicza! Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkon...

    Oława

    • 475 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ładne i przytulne 3 pokoje z balkonem. Ciekawa, niepowtarzalna oferta!!! Przestronne, ustawne i słoneczne mieszkanie, położone na czwartym piętrze, umiejscowione w bloku zlokalizo...

  • Mieszkanie Kiełczów

    Kiełczów

    • 800 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Kiełczowie przy ul Polnej lokal mieszkalny z 2020 roku na parterze z działką Bardzo przyjemne, urządzone mieszkanie o pow 66,50 m2 z ładnie zagospodarowaną działką pow. 101 m2...

  • Mieszkanie Oleśnica

    Oleśnica

    • 495 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    W super lokalizacji blisko rynku na 1 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 74 m2 z parkingiem w podwórzu. Składa się z przedpokoju , łazienki, kuchni połączonej z salonem oraz 2 syp...

  • 3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon
    1 / 15
    3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon

    Oleśnica

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje w samym sercu Oleśnicy | 1 piętro | balkon | parking | ul. Lwowska Jeśli centrum miasta, wygoda 1 piętra i funkcjonalny układ są dla Ciebie kluczowe — właśnie znalazłeś m...

  • Oława ul.Jodłowa 3 pokoje-I piętro-54,13m2-balkon-winda
    1 / 11
    Oława ul.Jodłowa 3 pokoje-I piętro-54,13m2-balkon-winda

    Oława

    • 497 996 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oława ul.Jodłowa 3 pokoje-I piętro-54,13m2-balkon-winda-po odbiorach W BUDYNKU WINDA Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 9--- WOLNE DO SPRZEDAŻY Cena mieszkania 497 996.00 zł Powierz...

  • Oława 3 pokoje ul. Jodłowa-IIIpiętro-54,14m2-balkon-winda
    1 / 11
    Oława 3 pokoje ul. Jodłowa-IIIpiętro-54,14m2-balkon-winda

    Oława

    • 501 088 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oława 3 pokoje ul. Jodłowa-IIIpiętro-54,14m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem W BUDYNKU WINDA Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 21 ---...

  • 3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem

    Oleśnica

    • 3 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    To przytulne mieszkanie o powierzchni 54 m² znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz pralnia + piwnica. do c...

  • Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |
    1 / 16
    Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |

    Oleśnica

    • 534 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, słoneczne i komfortowe mieszkania w centrum Oleśnicy. Szukasz świeżej, miejskiej przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Ta oferta w sercu Oleśnicy może być dokładnie ty...

  • Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze
    1 / 16
    Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze

    Oleśnica

    • 497 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa → Kupujący nie płaci PCC oraz prowizji ! Oferujemy mieszkania o pow...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 3 POKOJOWE W OŁAWIE

    Oława

    • 540 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAM MIESZKANIE 3 POKOJOWE W OŁAWIE Mieszkanie Oława 3 pokoje_1 piętro_rozkładowe_parking_ogródek Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Oławie z ogródkiem przy ulicy 1 Maja...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 3 POKOJOWE W OŁAWIE

    Oława

    • 542 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE 3 POKOJOWE W OŁAWIE Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w Oławie przy ulicy ŚW. ROCHA Do mieszkania przynależą 2 piwnice Mieszkanie wyposażone Doskonała lokali...

  • Oława ul. Jodłowa 3 pokoje-IV piętro-53,92m2-balkon-winda-po odbi...

    Oława

    • 499 064 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE 3 POKOJOWE W OŁAWIE UL. JODŁOWA BEZ PROWIZJI BIURA NIERUCHOMOŚCI Oława ul. Jodłowa 3 pokoje-IV piętro-53,92m2-balkon-winda-po odbiorach W BUDYNKU WINDA...

  • OŁAWA ULICA CHABRÓW 7 MIESZKANIE NR 12 W BUDYNKU WINDA

    Oława

    • 493 020 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OŁAWA ULICA CHABRÓW 7 MIESZKANIE NR 12 W BUDYNKU WINDA WYSOKI STANDARD DEWELOPERSKI SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balk...

  • OŁAWA ULICA CHABRÓW 7 MIESZKANIE NR 21 W BUDYNKU WINDA

    Oława

    • 487 080 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OŁAWA ULICA CHABRÓW 7 MIESZKANIE NR 21 W BUDYNKU WINDA WYSOKI STANDARD DEWELOPERSKI SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - ba...

  • 3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!
    1 / 14
    3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!

    Oleśnica

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligato...

  • NOWE MIESZKANIE 69 m2 Bezczynszowe z Fotowoltaiką, ogródkiem
    1 / 8
    NOWE MIESZKANIE 69 m2 Bezczynszowe z Fotowoltaiką, ogródkiem

    Oława

    • 615 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HARMONIA PARK – 14 nowych mieszkań w zabudowie szeregowej (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkiem, fotowoltaiką i parkingiem w CENIE! Bezczynszowe! Stanowice, 1 km od...

  • Mieszkanie Siechnice rynek pierwotny

    Siechnice

    • 500 472 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% PCC | 0% PROWIZJI Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 z prywatnym ogródkiem 49 m2 , położone na parterze nowoczesnej inwestycji...

  • Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna
    Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna

    Kiełczów

    • 679 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,06 m², położone przy ul. Polnej w Kiełczowie, tuż obok Wrocławia. Do mieszkania przynależy taras z dużym ogródkiem...

  • Mieszkanie Kiełczów, Makowa
    Mieszkanie Kiełczów, Makowa

    Kiełczów

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Emilian Janusz [tel] Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Cena do negocjacji Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w Kiełczowie, przy ul. Makowej,...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 635 982 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...

  • Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego
    Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego

    Siechnice

    • 633 835 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Inwestycja oddana do użytku Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi d...

  • Mieszkanie Siechnice,
    Mieszkanie Siechnice,

    Siechnice

    • 498 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze. Układ pomieszczeń: wiatrołap - 2,27 m² komunikacja - 2,38 m² salon z anek...