• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gaj
  • Kopanka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Miłoszyce

(1)
  • Miłoszyce Cicha okolica / ogród / piwnica
    1 / 11
    Miłoszyce Cicha okolica / ogród / piwnica

    Miłoszyce

    • 319 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Zabytkowym Dworku w Miłoszycach. W skład mieszkania wchodzi: *salon z aneksem kuchennym *sypialnia z antresolą *pokój dzienny z wejściem do niezależnej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Oleśnica

    • 679 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon
    1 / 16
    4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon

    Siechnice

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kiełczów

    • 638 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie

    Żerniki Wrocławskie

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe 45 m² – 4 pokoje – Żerniki Wrocławskie, centrum Na sprzedaż mieszkanie 45 m² w kamienicy na 2. piętrze, w centrum Żernik Wrocławskich. Układ: salon z anekse...

  • 4 pokojowe mieszkanie Jelcz ul. Hirszfelda
    1 / 9
    4 pokojowe mieszkanie Jelcz ul. Hirszfelda

    Jelcz-Laskowice

    • 565 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kame...

  • Przestronne mieszkanie w Oławie | Okazja
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie w Oławie | Okazja

    Oława

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9m2 w Oławie, przy ul. Sienkiewicza. Do mieszkania przynależy piwnica wliczona w cenę ofertową. Dla mieszkańców bloku dostępne są...

  • Mieszkanie Oława

    Oława

    • 619 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku po modernizacji przy ul. Chopina 16 w Oławie (osiedle Sobieskiego). M...

  • Sprzedam nowe mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem w dwulokalowym bu...

    Oława

    • 820 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 114,80 m2 Powierzchnia mieszkania - 96.82 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m2...

  • OŁAWA SPRZEDAM DOM W CENIE MIESZKANIA

    Oława

    • 760 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OŁAWA SPRZEDAM DOM W CENIE MIESZKANIA Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w cenie mieszkania - po odbiorach ISNIEJE MOZLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE WE WROCŁAWIU LUB W OŁAWIE...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 5 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM W GODZIKOWICACH K/OŁAW...

    Oława

    • 670 140 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    SPRZEDAM MIESZKANIE 5 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM W GODZIKOWICACH K/OŁAWY Sprzedam mieszkanie z Ogródkiem w Godzikowicach k/Oławy Podwyższony standard deweloperski Parter SALON-KUCHN...

Oława

    • 820 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 A Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 115,40 m2 Powierzchnia mieszkania - 97.42 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m...

Oława

    • 820 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

Oława

    • 820 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

Oława

    • 820 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Sprzedam nowe mieszkanie 5 pokojowe z ogródkiem w dwulokalowym bu...

    Oława

    • 770 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    55-200 Stanowice ul. Sosnowa 1 A Cena mieszkania 770 000.00 zł Powierzchnia mieszkania - 106.94 m2 Cena 1 m2 - 7 200.30 zł Ogródek około 315 m2 Sprzedam nowe mieszkanie 5 poko...

Oława

    • 770 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    55-200 Stanowice ul. Sosnowa 1 Cena mieszkania 770 000.00 zł Powierzchnia mieszkania - 106.48 m2 Cena 1 m2 - 7 231.40 zł Ogródek około 315 m2 Sprzedam nowe mieszkanie 5 poko...

  • Sprzedam nowe mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem
    1 / 15
    Sprzedam nowe mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem

    Oława

    • 820 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowe mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem w dwulokalowym budynku mieszkalnym STANOWICE K/OŁAWY Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji 55-200 Stanowice ul. Wierzbowa...

  • Mieszkanie Oleśnica ul. Klonowa

    Oleśnica » ul. Klonowa

    • 715 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    ul. Klonowa, Oleśnica Nowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę....

  • Mieszkanie Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z balkonem ZAKOŃCZENIE BUDOWY październik 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z przyjemnością prezentujemy Pań...

  • 3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²
    1 / 15
    3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²

    Oleśnica

    • 517 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m², zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz ponadprz...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 761 006 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...