• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Twardogóra

(6)
  • Dom w centrum Twardogóry – 146 m², 6 pokoi, garaż

    Twardogóra

    • 689 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w centrum Twardogóry- 146 m², 6 pokoi, garaż z kanałem, zadbana działka 563 m².Szukasz wygodnego, solidnego domu w Twardogórze, gotowego do wprowadzenia? Ta nieruchomość łączy...

  • Unikatowy dom z klimatyzacją i fotowoltaiką

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację zadbanego domu, znajdującego się w Miejscowości Twardogóra, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Na dole dom składa się z pomieszczeń:- wiatrołap-...

  • Prywatna enklawa na 51 arowej działce, Twardogóra

    Twardogóra

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranną kawę na zadaszonym tarasie, z widokiem na ponad pół hektara własnej, starannie wypielęgnowanej zieleni. Ten dom to nie tylko cztery ściany – to przestrzeń, kt...

  • Piękny, wykończony, idealny dla Rodziny

    Twardogóra

    • 890 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu domu w miejscowości Twardogóra.Dom o powierzchni użytkowej 176,66 m2 położony na 30 arowej działce. Budynek wolnostojący, częściowo podpiwniczony, parterowy z u...

  • Sprzedam Dom 35 km. od Wrocławia -Twardogóra
    1 / 16
    Sprzedam Dom 35 km. od Wrocławia -Twardogóra

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 3- piętrowy, każde piętro może być samodzielne, CO węglowe , kanalizacja, woda miejska, ocieplony, lata 90 -te, okna plastiki, piwnica-wysoka,działka 6 ar. cały czas zamieszkał...

  • SPRZEDAM DOM TWARDOGÓRA
    1 / 16
    SPRZEDAM DOM TWARDOGÓRA

    Twardogóra

    • 999 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 549 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, z rozprowadzoną instalacją elektryczną + gniazda + rozdzielnia, instalacją alarmową i internetową. Domy te mają po...

  • Dom Oleśnica

    Oleśnica

    • 1 400 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy parterowy dom wolnostojący z garażem w wysokim standardzie wykonania i wyposażenia, działka o pow 1130m2 ogrodzona elementami kutymi z cegłą klinkierową w otoczeniu zabud...

  • Sprzedam-zamienię dom (Dolina Baryczy) rejony Milicza.
    1 / 9
    Sprzedam-zamienię dom (Dolina Baryczy) rejony Milicza.

    Młodzianów

    • 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam -zamienię (na mieszkanie we Wrocławiu lub inną nieruchomość w pobliżu Wrocławia) duży dom Dolina Baryczy okolice Milicza - Dolnyśląsk. Do sprzedania dom o powierzchni 5...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 550 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 690 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sokołowice

    • 1 990 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 11 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Syców

    • 570 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Syców

    • 1 100 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 3 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 800 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 559 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    United Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 17
    Dom szeregowiec

    Międzybórz

    • 199 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Nowosiedlice

    • 329 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 290 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AG Nieruchomości Anna Grabowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Syców ul. Dziadowa Kłoda

    Syców

    • 550 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 4 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Dziadowej Kłodzie, tylko 8km do Sycowa. Inwestycja będzie składała się z 8 szeregów, w bardzo dobrym standardzie....

  • Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry

    Moszyce

    • 990 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 5 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry
    1 / 16
    Dom wolnostojący z pow. gosp. Moszyce k/Twardogóry

    Moszyce

    • 990 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 5 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Życie to ciągłe zmiany! Sprzedajemy nieruchomość, która idealnie sprawdzi się jako połączenie miejsca do życia z rodziną i możliwością prowadzeniem własnej działalności gospodarcze...

  • Sprzedam Dom na wsi Dobrzeń ( Oleśnica 6km, Wrocław 22km )
    1 / 7
    Sprzedam Dom na wsi Dobrzeń ( Oleśnica 6km, Wrocław 22km )

    Dobrzeń

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący, prywatnie od właściciela ( bez pośredników ), w miejscowości Dobrzeń pow. Oleśnicki, dobra lokalizacja do Oleśnicy 6km, do Wrocławia 22km, na miejscu szk...

  • Wynajmę dom w Oleśnicy
    1 / 16
    Wynajmę dom w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 2 500 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    Dostępny od 15.08.2023 r. Dom mierzy 130m2 + zagospodarowane przyziemie o pow. 50 m2. Pomieszczenia w przyziemiu są w pełni funkcjonalne i ogrzewane.Ogródek 38m2 Parter domu to c...

  • Mieszkaj, część wynajmij i spłacaj kredyt

    Goszcz

    • 960 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą domu, składającego się z części mieszkalnej, a także z części usługowej (na parterze).Mieszkanie na górze składa się z:- przestronneg...

  • Sprzedam gospodarstwo pod lasem
    1 / 16
    Sprzedam gospodarstwo pod lasem

    Łazisko

    • 1 200 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 7 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom mieszkalny 156,8 m2 oraz domek ogrodnika 101,8m2 na działce 4207m2 pod lasem w małej osadzie 60km od Wroclawia i 10km od Twardogóry. Dojazd asfalt pod sam Dom.Media to woda z w...

  • Dom w trakcie budowy działka 1550m
    1 / 11
    Dom w trakcie budowy działka 1550m

    Łuczyna

    • 450 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozpoczęta budowa w ciągłej realizacji. W tej chwili ściany i planowany dach. Możliwość wykończenia pod klucz. Położona na atrakcyjnej cichej działce przy ślepej ulicy. Na tą chw...

  • Dom na sprzedaż w Poniatowicach o pow.125m2 na dużej działce
    1 / 12
    Dom na sprzedaż w Poniatowicach o pow.125m2 na dużej działce

    Poniatowice

    • 897 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 176 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu parterowego nowoczesnego z garażem o powierzchni 125,29 m² na pięknej dużej działce o pow.1500m2 w miejscowości Poniatowice. Św...

  • Twój nowy dom pod lasem w pobliżu Oleśnicy! [FILM]
    1 / 14
    Twój nowy dom pod lasem w pobliżu Oleśnicy! [FILM]

    Sokołowice

    • 499 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 5 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny dwulokalowy pod LASEM | Ogród | Stan Deweloperski | Wykostkowany taras i podjazd | Ogrodzone Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny dwulokalowy o pow. 64m² par...

  • Dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry
    1 / 16
    Dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry

    Moszyce

    • 1 055 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry Oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m², położony na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powi...

  • Dom jednorodzinny – Sokołowice Osada | 1550 m²
    1 / 15
    Dom jednorodzinny – Sokołowice Osada | 1550 m²

    Sokołowice

    • 679 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 3 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym – Sokołowice Osada | 1550 m² (kupujący nie płaci prowizji - zadzwoń i umów się na prezentację) Niepowtarzalna okazja – dom stworzony...

  • Dom bliźniak z ogrodem w Nowosiedlicach
    1 / 15
    Dom bliźniak z ogrodem w Nowosiedlicach

    Nowosiedlice

    • 850 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Powiecie Oleśnickim, gminie Dobroszyce. Dom oddalony jest 7 km od drogi S8 i 10 minut od Oleśnicy. Położony na działce o powierz...

  • Dom Ludgierzowice gm. Zawonia, Ludgierzowice
    Dom Ludgierzowice gm. Zawonia, Ludgierzowice

    Ludgierzowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 11 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    *Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!* Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 *ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WIZUALIZACJE* Lokali...

  • Dom z potencjałem w pięknej okolicy!

    Łuczyna

    • 419 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z potencjałem o powierzchni 70 m2 w miejscowości Łuczyna.Obecnie dom składa się z :- 2 pokoi- przedpokoju- pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym- łazienki- ko...

  • Twój nowy dom w Sycowie  funkcjonalność i komfort
    Twój nowy dom w Sycowie funkcjonalność i komfort

    Syców

    • 839 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 4 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom z przestronnymi wnętrzami komfort i elegancja w Sycowie Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty domu, który łączy nowoczesne rozwiązania, przestronność i funkcjon...

  • Połowa bliźniaka,  bardzo dobry stan techniczny!
    Połowa bliźniaka, bardzo dobry stan techniczny!

    Dobroszyce

    • 199 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    . Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka z 1930 roku, w bardzo dobrej kondycji technicznej. Budynek dwukondygnacyjny, murowany, z suchą piwnicą bez śladów wilgoci. Więźba dachowa...

  • Dom na sprzedaż

    Chojnik

    • 999 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | ChojnikChojnik185 m² (pow. użytkowa 147,5 m²) | działka ok. 10-11 ar999 000 złFunkcjonalny układ: 6 pokoi + aneks kuchenny.Budynek dwukondygnacyjny, z garażem w b...