• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Ostrowina

(2)
  • Działka budowlana ; domy,szeregi,bliźniaki !!!

    Ostrowina

    • 1 783 900 zł cena
    • 17 839 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę mieszkaniową w Ostrowinie!Oleśnica - 14 kmWrocław - 45 kmTrasa S8 - 10 kmDziałka z ogromnym potencjałem.Można na niej wybudować :-domy jedn...

  • Działka inwestycyjno-budowlana przy trasie!!!

    Ostrowina

    • 1 584 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej przy trasie Oleśnica - Ostrów WielkopolskiDziałka z ogromnym potencjałem.1. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami 2.U, 3.U, 8...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość
    Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość

    Twardogóra

    • 5 280 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Piotra Wewióra – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki: • udział wynoszący 1/3 w prawie własności nieruchomości grun...

  • Działka na sprzedaż, Rogoźno (gw), Cieśle

    Cieśle

    • 2 999 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Działka w cichej okolicy z dużym potencjałem

    Sądrożyce

    • 350 000 zł cena
    • 5 324 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować 3 działki budowlane, tworzące jedną wspólną działkę o łącznej powierzchni 5324 m² (działki nr.: 51/8, 51/7, 51/4). Działka zlokalizowana w spokojnej i ci...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona...

  • Przestrzeń i spokój - 3 hektary oazy dla Ciebie

    Sądrożyce

    • 2 070 000 zł cena
    • 30 018 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować jedyną w swoim rodzaju dużą działkę o powierzchni 3 hektarów, która zlokalizowana jest w spokojnej i cichej miejscowości Sądrożyce, gmina Twardogóra. Odk...

  • Cisza blisko miasta, działka 12 arów, Twardogóra

    Sądrożyce

    • 169 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie po otwarciu okna słyszysz szum lasu, śpiew ptaków, a nie przejeżdżające auta- ta oferta jest dla Ciebie. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy...

  • Działki budowlane w Drogoszowicach, Twardogóra

    Drogoszowice

    • 200 200 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Drogoszowicach, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki.Pięć działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową w spokojnej, zielonej części Drogoszowic. Media (prąd,...

  • Działki budowlane sprzedam
    1 / 16
    Działki budowlane sprzedam

    Miodary

    • 307 800 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane, pięknie położone w leśnym zaciszu miejscowości Miodary, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działek w granicach o...

  • Twardogóra-działka mieszkaniowa, 21 ary przy lesie

    Twardogóra

    • 220 000 zł cena
    • 2 114 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca pod dom w spokojnej okolicy, z zielenią tuż za płotem? Ta działka w Twardogórze łączy atuty kameralnego, niskiego sąsiedztwa z bezpośrednim sąsiedztwem lasu po drug...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Przetarg - obręb Stradomia Wierzchnia

    Stradomia Wierzchnia

    • 60 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości, położonych w miejscowości Stradomia Wierzchnia, gmina Syców1....

  • Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!
    Stradomia Wierzchnia blisko zalewu!

    Stradomia Wierzchnia

    • 199 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bez pośredników działka położona w miejscowości Stradomia Wierzchnia, przy ulicy Jodłowej, w sąsiedztwie zbiornika retencyjnego Stradomia. Zagospodarowanie terenu: dz...