• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rytro
  • Tylmanowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Krośnice

(2)
  • Mieszkanie na sprzedaż - nowa cena

    Krośnice » ul. Sanatoryjna

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,1 m² (łączna powierzchnia z piwnicą i balkonem: 40,40 m²), położone na 4. piętrze w zadbanym i bardzo dobrze zarządzanym osiedlu....

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Krośnice

    • 579 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% od kupującego. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację ⏬⏬⏬Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w Krośnicach- gmina wiejs...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy
    1 / 9
    Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy

    Domasławice

    • 290 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości GLOBHAUS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kolęda

    • 30 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Wiesława Tymoczko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milicz

    • 220 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Wiesława Tymoczko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduny

    • 306 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie

    Słączno

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Możliwość zakupu przez Cudzoziemców! Zapraszam na prezentację mieszkania, znajdującego się w miejscowości Słączno, 10 km od Milicza. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące...

  • Mieszkanie 2pokoje, 57,9 m² z balkonem, Twardogóra

    Twardogóra

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2‑pokojowe, 57,9 m² z balkonem – Twardogóra, ul. Henryka Dąbrowskiego 10/3Przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,9 m²,, położone przy ul....