• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krośnice
  • Sędzice
  • Gostynin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Krośnice

(1)
  • Mieszkanie na sprzedaż - nowa cena

    Krośnice » ul. Sanatoryjna

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,1 m² (łączna powierzchnia z piwnicą i balkonem: 40,40 m²), położone na 4. piętrze w zadbanym i bardzo dobrze zarządzanym osiedlu....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę mieszkanie dla pracowników z Ukrainy
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie dla pracowników z Ukrainy

    Oleśnica

    • 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmuję mieszkanie firmie ztrudniajacej pracowników z Ukrainy pracujących w Oleśnicy lub okolicy wystawiam rachunek bardzo dobra lokalizacja wszystkie sklepy w pobliżu cena za...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sędzice

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Trzebnica

    • 855 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milicz

    • 220 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Wiesława Tymoczko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników z Ukrainy
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników z Ukrainy

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajecia mieszkanie dla 4 mezczyzn lub 4 kobiet z Ukrainy pracujących w Oleśnicy lub w Okolicy Oleśnicy przy ul. Krzywoustego 1/7 na przeciw Rossmanna w mieszkaniu jest kuchnia...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 13
    Mieszkanie do wynajęcia

    Oleśnica

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienka od 20.01.23 r dla małżeństwa bez dzieci lub 2 kobiet

  • Mieszkanie do wynajecia
    Mieszkanie do wynajecia

    Oleśnica

    • 450 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajme mieszkanie 60 m kw przy ul. Krzywoustego 3 b w Oleśnicy dla 4 pracownikow z Ukrainy lub Moldawi pracujacych w Olesnicy lub okolicy lub 4 Kobiet z Ukrainy bardzo dobra lok...

  • Mieszkanie do wynajecia
    Mieszkanie do wynajecia

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajme mieszkanie firmie zatrudniajacych 6 mezczyzn lub 6 kobiet z Ukrainy pracujacych w Oleśnicy lub okolicy wystawiam rachunek cena za miesiac od osoby 800 zl bardzo dobra lo...

  • Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy
    1 / 8
    Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Hostel dla pracowników z Ukrainy pracujących w Olesnicy lub okolicy ul. Krzywoustego 1 wszystkie sklepy i markety w pobliżu wiecej informacji tel.[tel]

  • Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy
    1 / 16
    Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie umeblowane wynajmę składa się z kuchni salonu pokoju sypialnego przedpokój oraz łazienki bardzo dobra lokalizacja wszystkie sklepy I markety w pob...

  • Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada
    1 / 9
    Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada

    Oleśnica

    • 300 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 58 m² w centrum Oleśnicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania z duszą, w którym klasyczne detale spotykają się z wygodą centrum miasta?...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 11
    Wynajem mieszkania

    Syców

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie o pow.39,90 m2 w samym centrum m.Syców przy ul.Jana Pawła II 16 po generalnym remoncie ze względu na zmianę ogrzewania ze wspólnej kotłowni na ogrzewanie własne...

  • Mieszkanie 2pokoje, 57,9 m² z balkonem, Twardogóra

    Twardogóra

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2‑pokojowe, 57,9 m² z balkonem – Twardogóra, ul. Henryka Dąbrowskiego 10/3Przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,9 m²,, położone przy ul....