• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pierstnica

(1)
  • Sklep i działka Pierstnica
    1 / 2
    Sklep i działka Pierstnica

    Pierstnica

    • 120 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, położony w Pierstnicy 2A,dz. nr ew. 587/7 AM 1 obręb Pierstnica. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przedmiotowa nieruchomoś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 13
    Sprzedam działki budowlane

    Dobroszyce

    • 333 150 zł cena
    • 2 221 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane, pięknie położone w leśnym zaciszu miejscowości Miodary, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działek w granicach o...

  • Działka Budowlana (1658 m2) ul. Kasztanowa MEDIA (Sadków)
    1 / 2
    Działka Budowlana (1658 m2) ul. Kasztanowa MEDIA (Sadków)

    Sadków

    • 349 700 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OKAZJA!! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1658 m2 w Sadków gmina Kąty Wrocławskie. Sadków to jedna z najlepszych miejscowości do mieszkania w niewielkiej odległ...

  • Działka Rolna (4900 m2) okolice Doliny Baryczy (Drągów)
    1 / 4
    Działka Rolna (4900 m2) okolice Doliny Baryczy (Drągów)

    Drągów

    • 89 900 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA!!! TYLKO U NAS SUPER OFERTA! Do sprzedania działka rolna nr 72 / 2. Lokalizacja: Zakrzów/Drągów, gmina Twardogóra. Przy działce media: prąd, woda, kanalizacja. Bezpo...

  • 1 / 2
    Działka Ligota-Jaźwiny

    Jaźwiny

    • 250 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Powiat Trzebnicki gmina Trzebnica przy trasie Trzebnica - Milicz w okolicach wsi Jaźwiny, ładnie położona działka rolna o pow 40 000m2 Grunt kl V i IV Dojazd drogą asfaltwą ok. 20...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Świebodów » ul. Działka

    • 1 781 550 zł cena
    • 23 754 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcin Czerniawski tel. 794 pokaż telefon Oferta tylko w Naszym biurze ! Do sprzedania działki inwestycyjne. Przeznaczenie wg MPZP - MR. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Św...

  • Sprzedam-zamienię dom (Dolina Baryczy) rejony Milicza.
    1 / 9
    Sprzedam-zamienię dom (Dolina Baryczy) rejony Milicza.

    Młodzianów

    • 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam -zamienię (na mieszkanie we Wrocławiu lub inną nieruchomość w pobliżu Wrocławia) duży dom Dolina Baryczy okolice Milicza - Dolnyśląsk. Do sprzedania dom o powierzchni 5...

  • Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy
    1 / 9
    Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy

    Domasławice

    • 290 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości GLOBHAUS
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy
    1 / 6
    Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy

    Sadków

    • 195 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Blisko Oleśnicy i Trzebnicy, obok Dobroszyc. Atrakcyjna działa budowlana. z warunkami zabudowy i mediami (prąd, kanalizacja, gaz). Okolica dynamicznie się rozbudowuje i działka mo...

  • 1 / 3
    Działka Sułów

    Sułów

    • 450 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka mieszkaniowo - usługowa powierzchni 8000 m2 dojazd drogą asfaltową , prąd w ulicy, wodociąg 120 m Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Dziadkowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 10 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona...

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Krośnice

    • 579 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% od kupującego. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację ⏬⏬⏬Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w Krośnicach- gmina wiejs...

  • Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie

    Słączno

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Możliwość zakupu przez Cudzoziemców! Zapraszam na prezentację mieszkania, znajdującego się w miejscowości Słączno, 10 km od Milicza. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące...

  • Mieszkaj, część wynajmij i spłacaj kredyt

    Goszcz

    • 960 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą domu, składającego się z części mieszkalnej, a także z części usługowej (na parterze).Mieszkanie na górze składa się z:- przestronneg...

  • Dom z dużą działką, aż 11791m2, z własnym lasem
    1 / 16
    Dom z dużą działką, aż 11791m2, z własnym lasem

    Postolin

    • 1 210 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużą działką, aż 11791m2, z własnym lasem, tylko 10 minut od Milicza! Na sprzedaż oferujemy urokliwy, wolnostojący dom z 1920 roku, położony w miejscowości Postolin – ideal...

  • Dom w trakcie budowy działka 1550m
    1 / 11
    Dom w trakcie budowy działka 1550m

    Łuczyna

    • 450 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozpoczęta budowa w ciągłej realizacji. W tej chwili ściany i planowany dach. Możliwość wykończenia pod klucz. Położona na atrakcyjnej cichej działce przy ślepej ulicy. Na tą chw...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana z WZ

    Łuczyna

    • 349 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki rolno-budowlanej o powierzchni 1,18 ha (wymaga zgoda KOWR).Działka posiada bezterminowe wydane Warunki Zabudowy na :Dom jednorodzinny wolnostojący z gar...

  • Nowy dom
    Nowy dom

    Jaźwiny

    • 780 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W otoczeniu lasów, 7 km od Trzebnicy. Działka ogrodzona, szambo, brama i furtka na pilota. Ganek do wykończenia. Wewnątrz w pełni wykończony. Sprzedaż z wyposażeniem (nowe), meble...

  • Działki budowlane w Drogoszowicach, Twardogóra

    Drogoszowice

    • 200 200 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Drogoszowicach, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki.Pięć działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową w spokojnej, zielonej części Drogoszowic. Media (prąd,...

  • Działka Ruda milicka
    1 / 7
    Działka Ruda milicka

    Ruda Milicka

    • 800 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Przedmiotem sprzedaży jest przestronna działka budowlana z budynkiem w stanie surowym otwartym, usytuowana w jednej z najbardziej urokliwych części Dol...

  • Kamienica w Dolinie Baryczy - idealna inwestycja!
    1 / 16
    Kamienica w Dolinie Baryczy - idealna inwestycja!

    Sułów

    • 1 250 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 4 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI W samym centrum Sułowa, tuż przy rynku, znajduje się budynek, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i potencjał inwest...

  • Działki budowlane sprzedam
    1 / 16
    Działki budowlane sprzedam

    Miodary

    • 307 800 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie na sprzedaż - nowa cena

    Krośnice » ul. Sanatoryjna

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,1 m² (łączna powierzchnia z piwnicą i balkonem: 40,40 m²), położone na 4. piętrze w zadbanym i bardzo dobrze zarządzanym osiedlu....

  • Działka Sułów ul. Łąkowa

    Sułów » ul. Łąkowa

    • 146 000 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam bardzo ładne działki położone w miejscowości Sułów, gmina Milicz. Wieś położona nad rzeką Baryczy, na terenie Stawów Milickich. Działki nie zostały zalane podczas powodz...

  • Działka Sułów ul. Łąkowa

    Sułów » ul. Łąkowa

    • 139 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Działka Sułów ul. Łąkowa

    Sułów » ul. Łąkowa

    • 235 000 zł cena
    • 2 345 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Dom z potencjałem w pięknej okolicy!

    Łuczyna

    • 419 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z potencjałem o powierzchni 70 m2 w miejscowości Łuczyna.Obecnie dom składa się z :- 2 pokoi- przedpokoju- pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym- łazienki- ko...

  • Połowa bliźniaka,  bardzo dobry stan techniczny!
    Połowa bliźniaka, bardzo dobry stan techniczny!

    Dobroszyce

    • 199 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    . Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka z 1930 roku, w bardzo dobrej kondycji technicznej. Budynek dwukondygnacyjny, murowany, z suchą piwnicą bez śladów wilgoci. Więźba dachowa...

  • 1 / 3
    Atrakcyjny teren do zabudowy mieszkalnej

    Drogoszowice

    • 490 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Przetarg - obręb Sławoszowice

    Sławoszowice

    • 390 000 zł cena
    • 5 039 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GNiPP.6840.17.2024Milicz, dnia 08.04.2026 r. OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 i art. 40 ust.1 pkt 1 oraz 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarc...