• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Oleszyce
  • Suchacz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sośnie

(2)
  • Działka rolna
    1 / 4
    Działka rolna

    Sośnie

    • 2 050 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam na sprzedaż działkę rolną łąka ciekawie zlokalizowana przy drodze asfaltowej, przy lesie. W razie pytań proszę dzwonić. 576*653*404

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Sośnie

    • 105 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działkę budowlaną w centrum Sośni więcej informacji udzielę telefonicznie. 576*653*404

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Boników

    • 625 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 17
    Dom szeregowiec

    Międzybórz

    • 199 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Granowiec

    Granowiec

    • 2 378 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci udziału ½ w pra...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 564 952 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci prawa własności...

  • Mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogródkiem

    Międzybórz

    • 439 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowy lokal mieszkalny z garażem i udziałem w gruncie – Międzybórz, ul. Sycowska.Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w Międzyborzu? Ten dwupoziomowy lokal mieszkalny...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 465 255 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Granowiec
    1 / 12
    Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 465 255 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom na sprzedaż

    Chojnik

    • 999 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | ChojnikChojnik185 m² (pow. użytkowa 147,5 m²) | działka ok. 10-11 ar999 000 złFunkcjonalny układ: 6 pokoi + aneks kuchenny.Budynek dwukondygnacyjny, z garażem w b...