• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bolkowo
  • Spytajny
  • Wyręby
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Żmigród

(1)
  • Atrakcyjne, jasne mieszkanie

    Żmigród

    • 280 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania atrakcyjne, bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku, do którego przynależy piwnica, a główne wejście zabezpieczono domofonem....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana nad Zalewem Pakosław do sprzedania
    1 / 5
    Działka budowlana nad Zalewem Pakosław do sprzedania

    Sowy

    • 75 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nad zbiornikiem wodnym Pakosław w miejscowości Sowy. Działka ma powierzchnię 995 m2. Na działkę jest doprowadzony prąd. Działka jest tuż obok (kilkadzies...

  • Lokal Prusice

    Prusice

    • 1 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W pobliżu trasy na Poznań z dobym dojazdem ulicą asfaltową do sprzedaży obiekt przemysłowy na działce 7000m2 całość ogrodzona Obiekt składa się z z 2 hal o pow 70 m2 wysokości 6m...

  • Lokal Prusice

    Prusice

    • 1 500 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Działka Ligota-Jaźwiny

    Jaźwiny

    • 250 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Powiat Trzebnicki gmina Trzebnica przy trasie Trzebnica - Milicz w okolicach wsi Jaźwiny, ładnie położona działka rolna o pow 40 000m2 Grunt kl V i IV Dojazd drogą asfaltwą ok. 20...

  • 1 / 2
    Działka budowlana z pięknej okolicy

    Komorowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o numerze 74/6 , powierzchni 10a , położona w miejscowości Komorowo - 5 km od Trzebnicy . Wydane warunki zabudowy. Dojazd do nieruchomości przez dro...

  • TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE
    1 / 2
    TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE

    Skokowa

    • 253 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z podziału działki 133/2 (Skokowa, gm. Prusice) powstały 4 działki budowlane: 133/4 o pow. 842 m2, 133/5 o pow. 844 m2, 133/6 o pow. 844 m2 i 133/7 o pow. 844 m2, objęte mpzp dla c...

  • 1 / 3
    Działka Sułów

    Sułów

    • 450 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka mieszkaniowo - usługowa powierzchni 8000 m2 dojazd drogą asfaltową , prąd w ulicy, wodociąg 120 m Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w...

  • Działka inwestycyjna Dębno Polskie gm. Rawicz,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Dębno Polskie gm. Rawicz,

    Dębno Polskie

    • 270 000 zł cena
    • 1 712 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję do sprzedaży atrakcyjna, duża działka budowlana w Dębnie Polskim (Gmina Rawicz) o powierzchni 1712 m2. Niewątpliwym atutem działki jest lokalizacja - w zacisznej części...

  • Sprzedaż działki

    Komorowo

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci Komorowo / koło Trzebnicy . Powierzchnia działki 10A , o numerze 74/5 . Wydane warunki zabudowy . Media w drodze - dojazd do działki drog...

  • Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ !

    Proszkowa

    • 200 000 zł cena
    • 1 192 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ ! woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Wołówprojekt dla chętnych: Dom 179 m2, 3 Sypialnie, GarderobaDom położony pod ścianą lasu.Perfekcyjn...

  • 3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem Rynek

    Prusice » rynek Rynek

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami – Prusice, Rynek Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy samym Rynku w Prusicach. To prz...

  • Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie

    Słączno

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Możliwość zakupu przez Cudzoziemców! Zapraszam na prezentację mieszkania, znajdującego się w miejscowości Słączno, 10 km od Milicza. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące...

  • Super Atrakcyjna pod Rezydencję
    1 / 8
    Super Atrakcyjna pod Rezydencję

    Osolin

    • 580 000 zł cena
    • 16 302 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osolin położony jest na północnych wzniesieniachWzgórz Trzebnickichw centrum kompleksów leśnych. Wieś leży w gminieOborniki Śląskie, w powiecie trzebnickim, w odległości 8 km odObo...

  • Dom z zabudowaniami, duża działka i wiejski klimat
    1 / 16
    Dom z zabudowaniami, duża działka i wiejski klimat

    Turzany

    • 450 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 1 891 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI OFERTA BLACK WEEKS ! NOWA, NIŻSZA CENA W DNIACH OD 21 LISTOPADA DO 5 GRUDNIA ! * najniższa cena z ostatnich 30 dni - 520.000...

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 15
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 950 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 219/8 1012 m2.

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 10
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 100 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną działka 219/16 1093 m2

  • Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest
    1 / 8
    Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest

    Górowo

    • 267 500 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 2,36 hektara, pełne 100% pokrycie powierzchni działki dwudziestoletnim drzewostanem, trzy gatunki drzew na plantacji: świerk pospolity - 15% powierzchni...

  • Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez
    1 / 4
    Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez

    Mikorzyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 999 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam kompleks 15 działek numer: 28/2- 28/15 z prywatną drogą działka numer: 123 obręb Mikorzyce gmina Wołów o długości około 500 m w głąb lasu. Całość kompleksu to przepiękna p...

  • Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga
    1 / 7
    Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga

    Morzęcin Mały

    • 99 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    4 działki budowlane o powierzchni 1200 m2 plus udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej zlokalizowane we wsi Morzęcin Mały oddalonej o około 8km od Obornik Śląskich. Do działki pr...

  • Nowy dom
    Nowy dom

    Jaźwiny

    • 780 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W otoczeniu lasów, 7 km od Trzebnicy. Działka ogrodzona, szambo, brama i furtka na pilota. Ganek do wykończenia. Wewnątrz w pełni wykończony. Sprzedaż z wyposażeniem (nowe), meble...

  • Działka budowlana Żylice nr 66/4
    1 / 3
    Działka budowlana Żylice nr 66/4

    Żylice

    • 125 000 zł cena
    • 804 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Adres nieruchomości: Żylice, gm. Rawicz. Położenie: wschodnia część Żylic. Orientacja: północ-południe (wjazd na działki od strony południowej). Obsługa komunikacyjna – z drogi pub...

  • Warunki zabudowy, prąd, woda.
    1 / 10
    Warunki zabudowy, prąd, woda.

    Kleszczowice

    • 69 700 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    "Zielona przystań pod budowę Twojego domu!" Na sprzedaż atrakcyjne działki w malowniczej gminie Wińsko Dla działek - wydane warunki zabudowy - Budowa budynku mieszkalnego jednor...

  • Działka budowlana Szymanowo gm. Śrem
    1 / 9
    Działka budowlana Szymanowo gm. Śrem

    Szymanowo

    • 277 600 zł cena
    • 1 735 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest malowniczo położona niezabudowana działka budowlana pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości SZYMANOWO powiat Śrem woj. wielkopolskie. Powierzchnia dział...

  • Działka budowlana Szymanowo gm. Śrem
    1 / 8
    Działka budowlana Szymanowo gm. Śrem

    Szymanowo

    • 307 040 zł cena
    • 1 919 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości SZYMANOWO powiat Śrem woj. wielkopolskie. Powierzchnia działki: 1.919 m2 Obok działk...

  • Kamienica w Dolinie Baryczy - idealna inwestycja!
    1 / 16
    Kamienica w Dolinie Baryczy - idealna inwestycja!

    Sułów

    • 1 250 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 4 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI W samym centrum Sułowa, tuż przy rynku, znajduje się budynek, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i potencjał inwest...

  • Dom Pobiel ul.

    Pobiel

    • 330 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE#Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Lokalizacja: Pobiel, gmina Wąsosz, woj. dolnośląsk...

  • Działka Sułów ul. Łąkowa

    Sułów » ul. Łąkowa

    • 146 000 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam bardzo ładne działki położone w miejscowości Sułów, gmina Milicz. Wieś położona nad rzeką Baryczy, na terenie Stawów Milickich. Działki nie zostały zalane podczas powodz...

  • Działka Sułów ul. Łąkowa

    Sułów » ul. Łąkowa

    • 139 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Działka Sułów ul. Łąkowa

    Sułów » ul. Łąkowa

    • 235 000 zł cena
    • 2 345 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Działka rolna Szymanowo gm. Rawicz, Manewrowa
    Działka rolna Szymanowo gm. Rawicz, Manewrowa

    Szymanowo

    • 350 000 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Rawiczu (obręb Szymanowo) w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Manewrowej. Dane techniczne: Numer działki: 962, obręb Szymanowo Powie...