• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Oborniki Śląskie

(4)
  • Lokal w centrum pod każdą działalność super pod beauty
    1 / 7
    Lokal w centrum pod każdą działalność super pod beauty

    Oborniki Śląskie

    • 2 950 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w centrum, wejście z parkingu, parter, nie wymaga nakładów, własne liczniki, c. o. lokale-oborniki. pl

  • Dom w szeregówce 146m2, 5 pokoi
    1 / 16
    Dom w szeregówce 146m2, 5 pokoi

    Oborniki Śląskie

    • 750 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom na sprzedaż Powierzchnia:210 m² Liczba pokoi:5 Rodzaj zabudowy:szeregowiec Stan wykończenia:do zamieszkania Rynek:wtórny Dostępne od:brak informacji Typ ogłoszeniodawcy:prywatn...

  • Lokal wynajem pod każdy rodzaj działalności gospodarczej
    1 / 7
    Lokal wynajem pod każdy rodzaj działalności gospodarczej

    Oborniki Śląskie

    • 2 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Piękny lokal w centrum, nie wymaga nakładów, wejście z parkingu, parter www.lokale-oborniki.pl

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Oborniki Śląskie

    • 315 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pronovo oddział dolnośląski
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący Uraz

    Uraz

    • 860 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zbliżamy się do finału drugiego etapu inwestycji w miejscowości Uraz. Realizujemy kolejną ulicę, przy której znajduje się siedem budynków jednorodzinnych wolnostojących i jeden bud...

  • Lokal Prusice

    Prusice

    • 1 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W pobliżu trasy na Poznań z dobym dojazdem ulicą asfaltową do sprzedaży obiekt przemysłowy na działce 7000m2 całość ogrodzona Obiekt składa się z z 2 hal o pow 70 m2 wysokości 6m...

  • Lokal Prusice

    Prusice

    • 1 500 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu Lasów

    Jodłowice

    • 145 275 zł cena
    • 2 235 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu LasówAtrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 2235 m², obejmujący działki ewidencyjne 233/6 oraz 233/7, położony w malowniczej miejsco...

  • Sprzedam Działkę budowlaną w Pęgowie
    1 / 3
    Sprzedam Działkę budowlaną w Pęgowie

    Pęgów

    • 398 000 zł cena
    • 958 m2 powierzchnia
    • 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania piękną działkę budowlaną w Pęgowie o powierzchnii 1291m2 (958m plus 333m-udział w drodze) w bardzo ładnej okolicy z widokiem na las a jednoczesnie bardzo blisko s...

  • Działka budowlana we wsi Jodłowice 1119 m2

    Jodłowice

    • 85 100 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 233/7 we wsi Jodłowice 1119 m2Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana.teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych.Takich miejsc jak to, na D...

  • 3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem Rynek

    Prusice » rynek Rynek

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami – Prusice, Rynek Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy samym Rynku w Prusicach. To prz...

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną
    1 / 9
    Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę wielorodzinną – Zajączków, gmina Oborniki Śląskie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 69/1 o powierzchni...

  • Cicha działka Rościsławice (blisko Oborniki, Uraz)
    1 / 8
    Cicha działka Rościsławice (blisko Oborniki, Uraz)

    Rościsławice

    • 116 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha duża 1200m działka z możliwością powiększenia o sąsiednią działkę podobnej wielkości. Spokojna okolica, działka w drugiej linii zabudowy co gwarantuje ciszę. Prąd w drodze p...

  • Super Atrakcyjna pod Rezydencję
    1 / 8
    Super Atrakcyjna pod Rezydencję

    Osolin

    • 580 000 zł cena
    • 16 302 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osolin położony jest na północnych wzniesieniachWzgórz Trzebnickichw centrum kompleksów leśnych. Wieś leży w gminieOborniki Śląskie, w powiecie trzebnickim, w odległości 8 km odObo...

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 15
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 950 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 219/8 1012 m2.

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 10
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 100 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną działka 219/16 1093 m2

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem
    1 / 8
    Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem

    Będkowo

    • 229 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy , pod Trzebnicą , tylko 12 km od Wrocławia! Szukasz działki pod budowę domu? Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1.500 m2 (5...

  • Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga
    1 / 7
    Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga

    Morzęcin Mały

    • 99 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    4 działki budowlane o powierzchni 1200 m2 plus udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej zlokalizowane we wsi Morzęcin Mały oddalonej o około 8km od Obornik Śląskich. Do działki pr...

  • Dom Pęgów ul. Wrzosowa

    Pęgów » ul. Wrzosowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 7 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jednorodzinny dom z zadbanym ogrodem 7 km od Wrocławia. W pobliżu szkoły, przedszkola, plac zabaw , Dino, Stokrotka, Żabka i inne lokalne sklepy. Przychodnia zdrowia oraz...

  • Pęgów - piękny dom gotowy do zamieszkania z uroczą działką

    Pęgów

    • 1 885 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    • Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący usytuowany na dużej działce o powierzchni 1069.02 m2 z zagospodarowanym ogrodem w miejscowości Pęgów (gm. Oborniki Śląskie). M...

  • Dom Wolnostojący okolice Obornik Śląskich
    1 / 16
    Dom Wolnostojący okolice Obornik Śląskich

    Rościsławice

    • 1 490 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom: Dom o powierzchni 294 m2, wybudowany w 1996 roku wg indywidualnego projektu wzorowanego na budownictwie dworkowym, Cechy projektu spełniają doskonale założenia funkcjonalnego...

  • Ozorowice działka budowlana super lokalizacja
    1 / 8
    Ozorowice działka budowlana super lokalizacja

    Ozorowice

    • 325 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska. Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...

  • Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m

    Jodłowice

    • 84 999 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m2Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana.teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych.Takich miejsc jak to, na D...

  • Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną
    Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Ozorowice

    • 319 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska . Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...