• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Obornikami Śląskimi

(106)
  • Nieruchomość - Proszkowa

    Proszkowa

    • 50 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1. Na podstawie Postanowienia z dnia 19.09.2025 roku GL1G/GU/741/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom Krępice ul. Akacjowa

    Krępice » ul. Akacjowa

    • 999 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 9 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Piękny dom obok lasu - zaledwie 2 km od granic Wrocławia. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom, wykończony z materiałów klasy PREMIUM oraz z dbało...

  • 1 / 4
    Działka Wilkszyn ul. Truskawkowa

    Wilkszyn » ul. Truskawkowa

    • 299 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Wilkszynie (Gmina Miękinia) - miejscowości, która bezpośrednio graniczy z...

  • Nowoczesny dom z sauną, pięknym ogrodem - Wilkszyn
    1 / 6
    Nowoczesny dom z sauną, pięknym ogrodem - Wilkszyn

    Wilkszyn

    • 2 999 999 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    • Lokalizacja: Wilkszyn • Metraż: parter 127, 80 m2 , + piętro 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2), powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 poddasze o nieużytkowej powierz...

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Działka Rogoż

    Rogoż

    • 325 203 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UWójt Gminy Wisznia Małaul. Wrocławska 9, 55 – 114 Wisznia Małaogłasza I ustny przetarg nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości położone...

  • Duża działka budowlana, obok lasu Mokrzańskiego

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 545 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka budowlana, obok las Mokrzański 1400 m², Wilkszyn, centrum.Przedmiotem sprzedaży jest fragment działki o nr ewid. 255/9 w połączeniu z działką o nr ewid. 255/8MPZP...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Trzebnica

    • 7 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia pomieszczenie około 120 m2.w Trzebnicy . Lokal ten składa się z jednego dużego holu około 46 m2. ,oraz z czterech mniejszych pomieszczeń ,każde z tych pomieszczeń...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną
    Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Ozorowice

    • 319 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska . Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...

  • Dom Pasikurowice gm. Długołęka
    Dom Pasikurowice gm. Długołęka

    Pasikurowice

    • 2 097 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 9 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Robert Kordowski tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Pasikurowice to niewielka miejscowość położona w jednej z szybciej rozwijających się stref podmiejskich - poł...

  • Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m

    Jodłowice

    • 84 999 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m2Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana.teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych.Takich miejsc jak to, na D...

  • Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3. Inwestycja!

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 1 133 600 zł cena
    • 2 834 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3 działki. Inwestycja!2 834 m², Wilkszyn, centrum, UZBROJENIE, blisko lasuPrzedmiotem sprzedaży 2 działki razem.Numery ewidencyjne: 255/8 i 255/...

  • Mieszkanie Miękinia rynek pierwotny ul. Dolnobrzeska

    Miękinia » ul. Dolnobrzeska

    • 595 420 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w szeregu! OKAZYJNA CENA! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku PCC N...

  • Działka Brzezinka Średzka

    Brzezinka Średzka

    • 1 467 270 zł cena
    • 6 987 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Brzezinka Średzka, gmina Miękinia, powiat średzki, 5 km do granic Wrocławia, 22 km od wrocławskiego...

  • Dom Miękinia rynek pierwotny ul. Dolnobrzeska

    Miękinia » ul. Dolnobrzeska

    • 716 501 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szereg idealny dla Ciebie! OKAZYJNA CENA! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego szeregu z ogródkiem. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku PCC Na sprzeda...

  • Ozorowice działka budowlana super lokalizacja
    1 / 8
    Ozorowice działka budowlana super lokalizacja

    Ozorowice

    • 325 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska. Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...

  • Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława
    1 / 7
    Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława

    Brzeg Dolny

    • 520 904 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. [tel] 3 pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parter...

  • Sprzedam
    1 / 7
    Sprzedam

    Wołów

    • 900 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 45 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom z działką.

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Wołów

    • 198 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 33 arów z możliwością podziału na 3 działki budowlane 10-cio arowe. Położona na peryferiach Wołowa na ulicy Krzywy Wołów. Przy działce skrz...

  • Atrakcyjne działki budowlane na peryferiach Wołowa
    1 / 4
    Atrakcyjne działki budowlane na peryferiach Wołowa

    Wołów

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane przy granicy Wołowa o pow.10 ar, przy drodze wojewódzkiej łączącej Wołów, Wrocław, Rawicz, Poznań, Oborniki Sląskie, Brzeg Dolny.Cena do negocjacji. Na...