• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Obornikami Śląskimi

(106)
  • Działka budowlana we wsi Jodłowice 1119 m2

    Jodłowice

    • 85 100 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 233/7 we wsi Jodłowice 1119 m2Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana.teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych.Takich miejsc jak to, na D...

  • Działka ROD na sprzedaż w Trzebnicy

    Trzebnica

    • 13 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka znajduje sie w Trzebnicy na ogrodkach dzialkowych Grunwald. Jest polozona w bardzo cichym miejscu z daleka od glownej drogi (po drodze na Świątniki). Działka jest zadbana i...

  • Sprzedam Działkę budowlaną w Pęgowie
    1 / 3
    Sprzedam Działkę budowlaną w Pęgowie

    Pęgów

    • 398 000 zł cena
    • 958 m2 powierzchnia
    • 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania piękną działkę budowlaną w Pęgowie o powierzchnii 1291m2 (958m plus 333m-udział w drodze) w bardzo ładnej okolicy z widokiem na las a jednoczesnie bardzo blisko s...

  • Działka usługowa 86ar 04m2, Trzebnica blisko krajowej 5 i S5
    1 / 5
    Działka usługowa 86ar 04m2, Trzebnica blisko krajowej 5 i S5

    Trzebnica

    • 2 000 000 zł cena
    • 8 604 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Posiadam na sprzedaż działkę o charakterze usługowym o powierzchni 86 ar 04 m2. Strategiczne położenie działki przy drodze krajowej numer 5 oraz S5 podnosi jej atrakcyjność. Posi...

  • Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu Lasów

    Jodłowice

    • 145 275 zł cena
    • 2 235 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu LasówAtrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 2235 m², obejmujący działki ewidencyjne 233/6 oraz 233/7, położony w malowniczej miejsco...

  • Działka Budowlana 371/15, 1799 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 98 945 zł cena
    • 1 799 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/15, 1799 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Działka Budowlana 371/13, 1119 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 49 999 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/13, 1119 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Działka Budowlana 371/14, 2878 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 158 290 zł cena
    • 2 878 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/14, 2878 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 Pokoje Ogród Miejsca Postojowe Stodoła Garderoba

    Piotroniowice

    • 490 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 Pokoje Ogród Miejsca Postojowe Stodoła GarderobaPiotroniowice - woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Wołów2 Pokoje z możliwością zrobienia trzeciegoSalon z kuchnią i wyspą Ogród...

  • Działka Budowlana + Las *możliwość kupna mniejszej

    Straszowice

    • 231 782 zł cena
    • 5 796 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana + Las *możliwość kupna mniejszejDziałki pod ścianą lasu nr 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 5796 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieżek przez...

  • Sprzedaż działki

    Komorowo

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci Komorowo / koło Trzebnicy . Powierzchnia działki 10A , o numerze 74/5 . Wydane warunki zabudowy . Media w drodze - dojazd do działki drog...

  • Kawalerka po generalnym remoncie centrum Wołowa

    Wołów

    • 295 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka po generalnym remoncie, 28 m2 (34 m2 po podłodze), Wołów – ul. Piłsudskiego, cegła, niska zabudowa Gotowe do zamieszkania, świeżo wykończone mieszkanie typu studio zloka...

  • Atrakcyjna działka na sprzedaż ,

    Trzebnica

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o numerze 74/5 , o powierzchni 10A , położoną w miejscowości Komorowo - 5 km od Trzebnicy.Wydane warunki zabudowy. Dojazd do działki przez drogę wewnętrz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ligota Piękna

    • 1 599 900 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Miękinia Miękinia
    1 / 7
    Dom Miękinia Miękinia

    Miękinia

    • 709 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym domu z ogrodem, blisko natury, ale jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum Wrocławia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Komfortowy dom w cenie mieszkania....

  • Działka Budowlana (1600 m2) ul. Leśna MEDIA (Wisznia Mała)
    1 / 16
    Działka Budowlana (1600 m2) ul. Leśna MEDIA (Wisznia Mała)

    Wisznia Mała

    • 460 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - 1600 m² przy lesie, ul. Leśna, Wisznia Mała Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową, składającą się z dwóch działek o łącznej...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzeg Dolny

    • 580 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    B.P. Nieruchomność Saj-Mazur Renata Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami
    Biuro nieruchomości

  • NOWOCZESNY - Dom wolnostojący - POD LASEM
    1 / 4
    NOWOCZESNY - Dom wolnostojący - POD LASEM

    Malin

    • 1 099 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brzeg Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj w nowoczesnym domu pod lasem.
    Zamieszkaj w nowoczesnym domu pod lasem.

    Błonie

    • 739 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 159 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości