• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Obornikami Śląskimi

(53)
  • Nieruchomość - Proszkowa

    Proszkowa

    • 50 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1. Na podstawie Postanowienia z dnia 19.09.2025 roku GL1G/GU/741/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • 1 / 4
    Działka Wilkszyn ul. Truskawkowa

    Wilkszyn » ul. Truskawkowa

    • 299 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Wilkszynie (Gmina Miękinia) - miejscowości, która bezpośrednio graniczy z...

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Działka Rogoż

    Rogoż

    • 325 203 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UWójt Gminy Wisznia Małaul. Wrocławska 9, 55 – 114 Wisznia Małaogłasza I ustny przetarg nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości położone...

  • Duża działka budowlana, obok lasu Mokrzańskiego

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 545 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka budowlana, obok las Mokrzański 1400 m², Wilkszyn, centrum.Przedmiotem sprzedaży jest fragment działki o nr ewid. 255/9 w połączeniu z działką o nr ewid. 255/8MPZP...

  • Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną
    Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Ozorowice

    • 319 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska . Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...

  • Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m

    Jodłowice

    • 84 999 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m2Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana.teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych.Takich miejsc jak to, na D...

  • Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3. Inwestycja!

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 1 133 600 zł cena
    • 2 834 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3 działki. Inwestycja!2 834 m², Wilkszyn, centrum, UZBROJENIE, blisko lasuPrzedmiotem sprzedaży 2 działki razem.Numery ewidencyjne: 255/8 i 255/...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Brzezinka Średzka

    Brzezinka Średzka

    • 1 467 270 zł cena
    • 6 987 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Brzezinka Średzka, gmina Miękinia, powiat średzki, 5 km do granic Wrocławia, 22 km od wrocławskiego...

  • Ozorowice działka budowlana super lokalizacja
    1 / 8
    Ozorowice działka budowlana super lokalizacja

    Ozorowice

    • 325 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska. Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Wołów

    • 198 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 33 arów z możliwością podziału na 3 działki budowlane 10-cio arowe. Położona na peryferiach Wołowa na ulicy Krzywy Wołów. Przy działce skrz...

  • Atrakcyjne działki budowlane na peryferiach Wołowa
    1 / 4
    Atrakcyjne działki budowlane na peryferiach Wołowa

    Wołów

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane przy granicy Wołowa o pow.10 ar, przy drodze wojewódzkiej łączącej Wołów, Wrocław, Rawicz, Poznań, Oborniki Sląskie, Brzeg Dolny.Cena do negocjacji. Na...

  • Działka budowlana 2011 m² – Miękinia, ul. Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana 2011 m² – Miękinia, ul. Lipowa

    Miękinia

    • 399 900 zł cena
    • 2 011 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2011 m² – Miękinia, ul. Lipowa NOWA CENA: 399 900 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 656/1 o powierzchni 2011 m², położona w miejscowości Miękinia (p...

  • Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga
    1 / 7
    Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga

    Morzęcin Mały

    • 99 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    4 działki budowlane o powierzchni 1200 m2 plus udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej zlokalizowane we wsi Morzęcin Mały oddalonej o około 8km od Obornik Śląskich. Do działki pr...

  • Grunt rolny
    Grunt rolny

    Wilkszyn

    • 1 000 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Trzy działki rolne plus droga o łącznej powierzchni jeden hektar,miejscowość Wilkszyn gmina Miękinia, dwie przyległe działki zabudowane, 350zł/m2. Do negocjacji.

  • Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez
    1 / 4
    Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez

    Mikorzyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 999 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam kompleks 15 działek numer: 28/2- 28/15 z prywatną drogą działka numer: 123 obręb Mikorzyce gmina Wołów o długości około 500 m w głąb lasu. Całość kompleksu to przepiękna p...

  • Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest
    1 / 8
    Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest

    Górowo

    • 267 500 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 2,36 hektara, pełne 100% pokrycie powierzchni działki dwudziestoletnim drzewostanem, trzy gatunki drzew na plantacji: świerk pospolity - 15% powierzchni...

  • Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem
    1 / 8
    Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem

    Będkowo

    • 229 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy , pod Trzebnicą , tylko 12 km od Wrocławia! Szukasz działki pod budowę domu? Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1.500 m2 (5...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Malinie koło Wrocławia
    Sprzedam działkę budowlaną w Malinie koło Wrocławia

    Malin

    • 570 000 zł cena
    • 1 494 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1494 m2 w gminie Wisznia Mała w miejscowości Malin pod Wrocławiem. Malin mieści się koło Ligoty Pięknej przy drodze wojewódzkiej...

  • Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe

    Wilkszyn

    • 360 900 zł cena
    • 2 093 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, KRS 0000306031, NIP 7352729560, zgodnie z postanowieniem sędziego – komisarza z dnia 27 sierpnia 2...