• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Obornikami Śląskimi

(53)
  • sprzedam działke 23 m2 pod garaz Brzeg dolny
    sprzedam działke 23 m2 pod garaz Brzeg dolny

    Brzeg Dolny

    • 35 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 1 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    plac 23m2 pod budowe garazu , alejka prcownicza w Brzegu Dolnym osiedle Fabryczne, samosiejki zostały usuniete

  • Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków
    1 / 16
    Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków

    Malin

    • 4 500 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o dużym potencjale inwestycyjnym - działka budowlana nr 277/21 o powier...

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 10
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 100 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną działka 219/16 1093 m2

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 15
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 950 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 219/8 1012 m2.

  • Wołów - okolice, działka inwestycyjna
    1 / 4
    Wołów - okolice, działka inwestycyjna

    Wołów

    • 2 350 000 zł cena
    • 51 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży grunt pod inwestycję. Działka pod planem + pozwolenie na budowę Lokalizacja: miejscowość: Strachowice obręb: Pełczyn gmina: Wołów, dz. nr 382/3 Powierzchnia: 5,11 ha o...

  • Super Atrakcyjna pod Rezydencję
    1 / 8
    Super Atrakcyjna pod Rezydencję

    Osolin

    • 580 000 zł cena
    • 16 302 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osolin położony jest na północnych wzniesieniachWzgórz Trzebnickichw centrum kompleksów leśnych. Wieś leży w gminieOborniki Śląskie, w powiecie trzebnickim, w odległości 8 km odObo...

  • Cicha działka Rościsławice (blisko Oborniki, Uraz)
    1 / 8
    Cicha działka Rościsławice (blisko Oborniki, Uraz)

    Rościsławice

    • 116 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha duża 1200m działka z możliwością powiększenia o sąsiednią działkę podobnej wielkości. Spokojna okolica, działka w drugiej linii zabudowy co gwarantuje ciszę. Prąd w drodze p...

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną
    1 / 9
    Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę wielorodzinną – Zajączków, gmina Oborniki Śląskie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 69/1 o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę rolną 23 850 m2,
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną 23 850 m2,

    Głoska

    • 477 000 zł cena
    • 23 850 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 23 850 m2, znajdującą się we wsi Głoska (gm. Miękinia). 30km od Wrocławia. Płaskie ukształtowanie terenu. Asfaltowa droga dojazdowa,dochodząca do obwodnicy w...

  • Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ !

    Proszkowa

    • 200 000 zł cena
    • 1 192 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ ! woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Wołówprojekt dla chętnych: Dom 179 m2, 3 Sypialnie, GarderobaDom położony pod ścianą lasu.Perfekcyjn...

  • Działka budowlana we wsi Jodłowice 1119 m2

    Jodłowice

    • 85 100 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 233/7 we wsi Jodłowice 1119 m2Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana.teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych.Takich miejsc jak to, na D...

  • Działka ROD na sprzedaż w Trzebnicy

    Trzebnica

    • 13 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka znajduje sie w Trzebnicy na ogrodkach dzialkowych Grunwald. Jest polozona w bardzo cichym miejscu z daleka od glownej drogi (po drodze na Świątniki). Działka jest zadbana i...

  • Sprzedam Działkę budowlaną w Pęgowie
    1 / 3
    Sprzedam Działkę budowlaną w Pęgowie

    Pęgów

    • 398 000 zł cena
    • 958 m2 powierzchnia
    • 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania piękną działkę budowlaną w Pęgowie o powierzchnii 1291m2 (958m plus 333m-udział w drodze) w bardzo ładnej okolicy z widokiem na las a jednoczesnie bardzo blisko s...

  • Działka usługowa 86ar 04m2, Trzebnica blisko krajowej 5 i S5
    1 / 5
    Działka usługowa 86ar 04m2, Trzebnica blisko krajowej 5 i S5

    Trzebnica

    • 2 000 000 zł cena
    • 8 604 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Posiadam na sprzedaż działkę o charakterze usługowym o powierzchni 86 ar 04 m2. Strategiczne położenie działki przy drodze krajowej numer 5 oraz S5 podnosi jej atrakcyjność. Posi...

  • Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu Lasów

    Jodłowice

    • 145 275 zł cena
    • 2 235 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu LasówAtrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 2235 m², obejmujący działki ewidencyjne 233/6 oraz 233/7, położony w malowniczej miejsco...

  • Działka Budowlana 371/15, 1799 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 98 945 zł cena
    • 1 799 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/15, 1799 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Działka Budowlana 371/13, 1119 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 49 999 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/13, 1119 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Działka Budowlana 371/14, 2878 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 158 290 zł cena
    • 2 878 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/14, 2878 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Działka Budowlana + Las *możliwość kupna mniejszej

    Straszowice

    • 231 782 zł cena
    • 5 796 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana + Las *możliwość kupna mniejszejDziałki pod ścianą lasu nr 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 5796 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieżek przez...

  • Sprzedaż działki

    Komorowo

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci Komorowo / koło Trzebnicy . Powierzchnia działki 10A , o numerze 74/5 . Wydane warunki zabudowy . Media w drodze - dojazd do działki drog...