• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bralin
  • Zręczyce
  • Kalbornia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brzezinka Średzka

(1)
  • Działka Brzezinka Średzka

    Brzezinka Średzka

    • 1 467 270 zł cena
    • 6 987 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Brzezinka Średzka, gmina Miękinia, powiat średzki, 5 km do granic Wrocławia, 22 km od wrocławskiego...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Budowlana (1829 m2) MEDIA (Żurawiniec)
    1 / 3
    Działka Budowlana (1829 m2) MEDIA (Żurawiniec)

    Żurawiniec

    • 400 000 zł cena
    • 1 829 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka nr 312/10 bez MPZP z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Jest to świetna oferta dla osób które chcą zamieszkać w miejscowości niedaleko Wrocławi...

  • pół domu - mieszkanie z działką, budynkami gospodarczymi pod Wroc...

    Żurawiniec

    • 476 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 1 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Za gotówkę możesz kupić ½ domu - mieszkanie z działką, budynkami gospodarczymi (garaże, stajnia, stodoła, wiaty) przy granicy miasta Wrocław, w gminie Miękinia, miejscowość Żura...

  • Dom wolnostojący Uraz

    Uraz

    • 860 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zbliżamy się do finału drugiego etapu inwestycji w miejscowości Uraz. Realizujemy kolejną ulicę, przy której znajduje się siedem budynków jednorodzinnych wolnostojących i jeden bud...

  • Stylowy bliźniak z ogródkiem
    1 / 4
    Stylowy bliźniak z ogródkiem

    Wilkszyn

    • 1 050 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 721 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom+garaż+ogród Żurawiniec
    1 / 16
    Sprzedam dom+garaż+ogród Żurawiniec

    Żurawiniec

    • 880 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY DWULOKALOWY Salon + 4 pokoje + 2 toalety + garaż KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW PROWIZJI ! Uwaga: jeden lokal zarezerwowany ! Oferowana na sprzedaż nieruch...

  • Dom Wilkszyn ul. Wiśniowe Wzgórze

    Wilkszyn » ul. Wiśniowe Wzgórze

    • 929 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Firma Kompas nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2021 roku wybudowany na kameralnym Osiedlu Wiśniowe Wzgórze w Wilkszynie. Do...

  • Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe

    Wilkszyn

    • 360 900 zł cena
    • 2 093 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, KRS 0000306031, NIP 7352729560, zgodnie z postanowieniem sędziego – komisarza z dnia 27 sierpnia 2...

  • Grunt rolny
    Grunt rolny

    Wilkszyn

    • 1 000 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Trzy działki rolne plus droga o łącznej powierzchni jeden hektar,miejscowość Wilkszyn gmina Miękinia, dwie przyległe działki zabudowane, 350zł/m2. Do negocjacji.

  • Dom Wilkszyn gm. Miękinia Wilkszyn
    1 / 12
    Dom Wilkszyn gm. Miękinia Wilkszyn

    Wilkszyn

    • 1 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego NOWE DOMY JEDNORODZINNE W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, POŁOŻONE N...

  • Masz pieniądze zainwestuj w nieruchomość z dużym potencjałem
    1 / 14
    Masz pieniądze zainwestuj w nieruchomość z dużym potencjałem

    Żurawiniec

    • 386 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 1 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Za gotówkę możesz kupić 1/2 domu - mieszkanie z działką, budynkami gospodarczymi (garaże, stajnia, stodoła, wiaty). Przy granicy miasta Wrocław, w gminie Miękinia, miejscowość Żura...

  • Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3. Inwestycja!

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 1 133 600 zł cena
    • 2 834 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3 działki. Inwestycja!2 834 m², Wilkszyn, centrum, UZBROJENIE, blisko lasuPrzedmiotem sprzedaży 2 działki razem.Numery ewidencyjne: 255/8 i 255/...

  • Duża działka budowlana, obok lasu Mokrzańskiego

    Wilkszyn » ul. Błotna

    • 545 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka budowlana, obok las Mokrzański 1400 m², Wilkszyn, centrum.Przedmiotem sprzedaży jest fragment działki o nr ewid. 255/9 w połączeniu z działką o nr ewid. 255/8MPZP...

  • Nowoczesny dom z sauną, pięknym ogrodem - Wilkszyn
    1 / 6
    Nowoczesny dom z sauną, pięknym ogrodem - Wilkszyn

    Wilkszyn

    • 2 999 999 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    • Lokalizacja: Wilkszyn • Metraż: parter 127, 80 m2 , + piętro 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2), powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 poddasze o nieużytkowej powierz...

  • 1 / 4
    Działka Wilkszyn ul. Truskawkowa

    Wilkszyn » ul. Truskawkowa

    • 299 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Wilkszynie (Gmina Miękinia) - miejscowości, która bezpośrednio graniczy z...