• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Miękinia

(2)
  • Mieszkanie Miękinia rynek pierwotny ul. Dolnobrzeska

    Miękinia » ul. Dolnobrzeska

    • 595 420 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w szeregu! OKAZYJNA CENA! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku PCC N...

  • Mieszkanie Miękinia ul. Młyńska

    Miękinia » ul. Młyńska

    • 357 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 3 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Lokal mieszkalny położony w Miękini składa si e z Parteru który jest częściowo wyremontowany o powierzchni 52,18 m2 praktycznie w stanie deweloperskim bez CO, część o powierzchni 5...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg Dolny

    • 360 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    B.P. Nieruchomność Saj-Mazur Renata Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg Dolny

    • 280 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzeg Dolny

    • 580 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro nieruchomości

  • sprzedam mieszkanie 3 pok w Brzegu Dolnym
    sprzedam mieszkanie 3 pok w Brzegu Dolnym

    Brzeg Dolny

    • 400 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokoje środkowe, ok 50 m2, bez balkonu,bardzo cieple, ogrzewanie miejskie,na osiedlu Warzyń , ul Słowackiego 10, obecnie wynajmowane, , dlatego mieszkanie do remontu,...

  • 3 Pokoje + Komórka Lokatorska Balkon Ossolińskiego

    Brzeg Dolny

    • 612 400 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Brzeg Dolnymiejscowość: Brzeg DolnyOssolińskiego 3 Pokoje + Balkon, Parking, blisko 70 m2 powierzchni mieszkalnej + Komórka Lokatorska Mieszka...

  • Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława
    1 / 8
    Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława

    Brzeg Dolny

    • 521 892 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. [tel] 3 pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,67 m, położone na parter...

  • Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława
    1 / 7
    Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława

    Brzeg Dolny

    • 520 904 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. [tel] 3 pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parter...