• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Miękinia

(1)
  • Mieszkanie Miękinia ul. Młyńska

    Miękinia » ul. Młyńska

    • 357 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 3 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Lokal mieszkalny położony w Miękini składa si e z Parteru który jest częściowo wyremontowany o powierzchni 52,18 m2 praktycznie w stanie deweloperskim bez CO, część o powierzchni 5...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Przedmieście Oławskie ul. Kościuszki

    Wrocław » Krzyki » ul. Kościuszki

    • 2 200 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka blisko 25min pieszo od Pl.Grunwaldzkiego, blisko Politechniki Wrocławskiej Dzięki temu, że budynek znajduje się w podwórzu, mieszkanie zachowuje ciszę i spokój mimo blis...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Grabiszyn ul. Grabiszyńska

    Wrocław » Fabryczna » ul. Grabiszyńska

    • 2 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie przyjazne dla alergików, wolne od nikotyny i sierści zwierzęcej ul.Grabiszyńska 204d Wynajem na Fakturę VAT 23% Mieszkanie w pobliżu Parku technologicznego i Sk...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Jagodno ul. Buforowa

    Wrocław » Krzyki » ul. Buforowa

    • 1 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem funkcjonalne mieszkanie z półotwartą kuchnia, Krzyki ul.Buforowa. Cena mieszkania zawiera również opłaty za telewizję i internet. Wschodnia ekspozycja i brak blok...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto ul. Braniborska

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Braniborska

    • 2 400 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Duża kawalerka od północnej strony. Blisko miasta Mieszkanie przyjazne dla alergików, wolne od nikotyny i sierści zwierzęcej. Położona 15min pieszo od rynku , kawalerka w no...

  • Sprzedam mieszkanie Wrocław brochow ul Topolowa 36.5 mkw
    Sprzedam mieszkanie Wrocław brochow ul Topolowa 36.5 mkw

    Wrocław

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Wrocław 52-112 ul Topolowa powierzchnia 36.5 mkw kamienica rok budowy 1937 mieszkanie do remontu dodatkowo piwnica o powierzchni 13.8 mkw oraz dodatkowo balk...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    1 / 5
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 490 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelo...

  • Nowa Papiernia - wygodna kawalerka z balkonem do wprowadzenia

    Wrocław

    • 620 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową nieruchomość dla koneserów miejskiego stylu i industrialnej elegancji – wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Papiernia, zlokal...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 199 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, pokój, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 139 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronna kawalerka położona w okolicach Centrum - Żarów! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny pokój, duża kuchnia oraz łazienka. Istnieje możliwość zmiany roz...

  • Mieszkanie Krobielowice ul.

    Krobielowice

    • 220 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Omega Estate ma przyjemność zaprezentować państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie w malowniczej wsi Krobielowice. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto

    Wrocław

    • 548 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośredn...

  • Do wynajęcia kawalerka
    1 / 2
    Do wynajęcia kawalerka

    Wrocław

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe od zaraz. Duzy pokój ,kuchnia,łazienka ,przedpokój a także balkon.Umeblowane,dobra lokalizacja,3 przystanki do centrum,blisko sklepy,dobra komuni...

  • Kawalerka Idealna Pod Wynajem, Bez Nakładów

    Ścinawa

    • 124 975 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka Idealna Pod Wynajem, Bez NakładówCzynsz 297,58 + media.Ogródek działkowy dzierżawiony od gminy bezpośrednio przy budynku.Liczne miejsca parkingowe, teren ogrodzony,obecni...

  • wynajmę bezpośrednio od właściciela kawalerkę w centrum
    1 / 11
    wynajmę bezpośrednio od właściciela kawalerkę w centrum

    Wrocław

    • 2 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia od mc marca kawalerka w centrum Wrocławia na ul. Iwana Pawłowa 12 Kawalerka w pełni wyposażona i umeblowana, cena najmu 2400 zł plus dodatkowe opłaty około 400 zł ( w...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Powstańców Śląskich
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Powstańców Śląskich

    Wrocław

    • 580 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Morka tel. [tel] Otoczenie Nieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia. To świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum lokalizacja, z d...

  • Do sprzedania kawalerka Rynek
    Do sprzedania kawalerka Rynek

    Wrocław

    • 540 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 21 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ścisły rynek 50 m od ratusza kontakt telefoniczny

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Śródmieście, Piłsudskiego Józefa Marsz. Pl.
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Śródmieście, Piłsudskiego Józefa...

    Wrocław

    • 399 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 23 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Renata Mayer tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą jednopokojowego mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego w jednej z najbardziej po...

  • Okolice ulicy Wierzbowej
    1 / 9
    Okolice ulicy Wierzbowej

    Wrocław

    • 481 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Słoneczna kawalerka w samym sercu Wrocławia – idealna lokalizacja, widoki, doskonała pod wynajem lub do zamieszkania Na sprzedaż jasna, słoneczna i bardzo dobrze położona kawalerk...

  • Okolice ulicy Poleskiej
    1 / 8
    Okolice ulicy Poleskiej

    Wrocław

    • 419 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Na sprzedaż kawalerke 32,19m na 8 pietrze w bloku rok budowy 2015. Kawalerka wyremontowana oraz umeblowana jak na zdjeciach gotowa do zamieszkania idealna pod inwestycje (wynajem p...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Partynice, Zwycięska
    1 / 5
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Partynice, Zwycięska

    Wrocław

    • 420 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Robert Kordowski tel. [tel] Przytulna kawalerka o powierzchni 25 m, zlokalizowana w budynku przy ul. Zwycięskiej. Lokal posiada balkon, co stanowi dodatkowy atut...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto rynek pierwotny ul. Długa

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Długa

    • 619 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KAWALERKA IDEALNA DLA PARY LUB NA WYNAJEM Bez prowizji i podatku PCC Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,80 m2 znajdująca się na 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, z...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto rynek pierwotny ul. Czysta

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Czysta

    • 636 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 25 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    KAWALERKA W BUDYNKU KLASY PREMIUM, CENTRUM Brak prowizji i podatku PCC Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,5 m2 znajdujące się na 6 piętrze nowoczesnej inwestycji kla...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Południe rynek pierwotny ul. Komuny Pa...

    Wrocław » Krzyki » ul. Komuny Paryskiej

    • 531 652 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie w centrum, Komuny Paryskiej Na sprzedaż wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni 30,91 m2 znajdujące się na 3 piętrze nowoczesnego budynku, zlokalizowanego prz...

Wrocław » Stare Miasto » ul. Czysta

    • 644 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 23 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KAWALERKA W BUDYNKU KLASY PREMIUM, CENTRUM Brak prowizji i podatku PCC Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,10 m2 znajdujące się na 5 piętrze nowoczesnej inwestycji kla...

  • Sprzedam kawalerkę
    Sprzedam kawalerkę

    Wrocław

    • 440 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerke we Wrocławiu.

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Sołtysowicka
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Sołtysowice, Sołtysowicka

    Wrocław

    • 513 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Jakub Kruszyński tel: [tel] Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczen...

  • Kluczborska 11, Śródmieście, przytulna kawalerka
    1 / 10
    Kluczborska 11, Śródmieście, przytulna kawalerka

    Wrocław

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka na wrocławskim Ołbinie przy ulicy Kluczborskiej 11 we Wrocławiu. Nieruchomość: Powierzchnia 26 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizac...

  • Kawalerka przy Rynku - Podwórcowa 9, Śródmieście
    1 / 10
    Kawalerka przy Rynku - Podwórcowa 9, Śródmieście

    Wrocław

    • 1 650 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcie kawalerka w nowej inwestycji "Przy Ptasiej" przy ulicy Podwórcowej 9 w samym centrum Wrocławia. -Nieruchomość- Powierzchnia 25 m2. Piętro 1. Ogrzewanie...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Stare Miasto Stare Miasto, Wojciecha Cybulskiego
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Stare Miasto Stare Miasto, Wojciec...

    Wrocław

    • 2 350 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    > Pierwszy najem > Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta > Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów > Apartament wykończo...

  • przestronne | studio | PARKING | Kępa | centrum
    1 / 6
    przestronne | studio | PARKING | Kępa | centrum

    Wrocław

    • 2 470 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    przestronne | studio | Kępa Mieszczańska | centrum | blisko Rynek Do wynajęcia od zaraz - w pełni wyposażone, jasne i przytulne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszc...