• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Miękinia

(1)
  • Mieszkanie Miękinia rynek pierwotny ul. Dolnobrzeska

    Miękinia » ul. Dolnobrzeska

    • 595 420 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w szeregu! OKAZYJNA CENA! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku PCC N...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Centrum, rozkład 4 pokojowe

    Wrocław

    • 469 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • Psie Pole, Lipa Piotrowska, Osiedle Herbaciane

    Wrocław

    • 779 900 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Unikalna propozycja dla nietuzinkowego klienta ceniącego wygodę i poczucie prywatności, większej rodziny, rodzinny wielopokoleniowej. Duży, jednopoziomowy, rozkładowy apartament (...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Wrocław-Psie Pole

    Wrocław » Psie Pole

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    W spokojnym miejscu z doskonałym dojazdem we wszystkich kierunkach, komunikacja miejska, sklepy, punkty uslugowe blisko łącznik obwodnicy. Do najmu parter w domu wolnostojącym o...

  • 4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon
    1 / 16
    4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon

    Siechnice

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kiełczów

    • 638 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kostomłoty

    • 210 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole
    1 / 10
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole

    Wrocław

    • 1 170 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 14 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu unikalną...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wrocław » Krzyki

    • 723 163 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Elitare Sp. zo.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mrowiny

    Mrowiny

    • 280 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne czteropokojowe mieszkanie w Mrowinach! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, 4 osobne pokoje, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 600 100 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Żarowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, 3 przestronne sypialnie, łazie...

  • Mieszkanie San Pedro del Pinatar rynek pierwotny

    Rzeplin

    • 269 000 € cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 737 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w San Pedro del Pinatar. Poznaj z nami nowy projekt kameralnego osiedla, położonego w San Pedro del Pinatar (Murcia), w pobliżu wszystkich usług, obiektów...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie

    Żerniki Wrocławskie

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe 45 m² – 4 pokoje – Żerniki Wrocławskie, centrum Na sprzedaż mieszkanie 45 m² w kamienicy na 2. piętrze, w centrum Żernik Wrocławskich. Układ: salon z anekse...

  • Mieszkanie Szczepankowice ul.

    Szczepankowice

    • 519 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Czy nie marzysz o codziennym wypoczynku w swoim własnym ogrodzie, gdzie możesz cieszyć się świeżym powietrzem i zielenią? Omega Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszk...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki rynek pierwotny ul. Pawia

    Wrocław » Krzyki » ul. Pawia

    • 876 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w zrewitalizowanym budynku z początku XX wieku, budynki z których każdy posiada własną historię i odpowiadającą jej architekturę. Mieszkanie mieści się na pierwszym pięt...

  • Wyjątkowy lokal usługowy o charakterze mieszkalnym
    1 / 16
    Wyjątkowy lokal usługowy o charakterze mieszkalnym

    Wrocław

    • 1 729 268 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 11 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    • Lokalizacja: Przedmieście Oławskie | ul.Pułaskiego • Metraż: 155,5 m² • Kuchnia: aneks kuchenny, • Piętro: 7/7 | apartamentowiec z 2018 roku | winda • Status lokalu: usługowy (z...

  • Mieszkanie Zabrodzie gm. Kąty Wrocławskie, Zabrodzka
    1 / 11
    Mieszkanie Zabrodzie gm. Kąty Wrocławskie, Zabrodzka

    Zabrodzie

    • 668 716 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dla Rodziny tuż przy granicy Wrocławia Dostępne od zaraz, kameralna okolica Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867 Otoczenie nieruchomości:...

  • Mieszkanie Żarów
    1 / 13
    Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 600 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 4 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Przestronne czteropokojowe mieszkanie z garażem oraz wspólnym ogrodem w k. centrum w Żarowie. CENA DO NEGOCJACJI! Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na powierzchnie...

  • mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu
    mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu

    Wrocław

    • 744 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie o pow. 77,02 m2, zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Zakrzów (dzielnica Psie Pole). Mieszkanie w standardzie dew...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    1 / 8
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 604 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnico...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Jagodno, Kajdasza
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Jagodno, Kajdasza

    Wrocław

    • 1 599 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 19 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4-pokojowy, dwupoziomowy apartament z prywatnym tarasem na dachu o pow. 80 m Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer licencji PFRN 31446 tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Apartam...

  • Mieszkanie Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z balkonem ZAKOŃCZENIE BUDOWY październik 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z przyjemnością prezentujemy Pań...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Ołtaszyn rynek pierwotny ul. Tadeusza...

    Wrocław » Krzyki » ul. Kutrzeby

    • 999 900 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 8 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 4-POKOJOWE, 2-KONDYGNACYJNE, UL. KUTRZEBY Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Możliwość zakupu również przez obcokrajowców Possibility of purchase also by f...

Wrocław » Krzyki » ul. Kutrzeby

    • 1 100 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 9 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Stare Miasto Stare Miasto, Grabiszyńska
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Stare Miasto Stare Miasto, Grabisz...

    Wrocław

    • 811 111 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m², zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu Leg...

  • Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 852 040 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE PLATANOWE W BIESTRZYKOWIE ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej . To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2Km od granic Wrocławia...

  • Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 794 070 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 761 006 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Skwierzyńska
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Skwierzyńska

    Wrocław

    • 1 150 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski Nr licencji PFRN 29569 tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość usytuowana jest przy kameralnej ulicy, co gwarantuje wyjątkową ciszę i pr...

  • Ul. Traugutta I BIURO 115m2 I Mieszkanie I Inwestycja I parter
    1 / 8
    Ul. Traugutta I BIURO 115m2 I Mieszkanie I Inwestycja I parter

    Wrocław

    • 1 138 500 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    !!!!Nowa cena 9900pln za m2!!!! Na sprzedaż lokal/mieszkanie o powierzchni 115 m², położony na parterze budynku przy ul. Szybkiej we Wrocławiu (boczna Traugutta). Lokalizacja blis...

  • Mieszkanie Żarów Żarów
    Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 279 990 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ZAREZERWOWANE ! Przestronne czteropokojowe mieszkanie w Mrowinach! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, 4 osobne pokoje, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie...