• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gałów

(1)
  • Działka Gałów

    Gałów

    • 200 000 zł cena
    • 19 360 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki rolne na sprzedaż działka nr 379/3 i 380 położone w malowniczej okolicy w pobliżu Lasu. Kim jest rolnik Zgodnie z polskim prawem, rolnik indywidualny to osoba fizyc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Źródła

    Źródła

    • 40 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parter domu o powierzchni 150 m 2 składający się z 3 pokoi, solonu z aneksem kuchennym, korytarzem, łazienką z 4 kabinami prysznicowymi do wynajęcia dla robotników firm. Cena najmu...

  • 1 / 2
    Działka siedliskowa - Krzeptów

    Krzeptów

    • 403 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam udział w działce o powierzchni 1300m² w miejscowości Krzeptów z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową. Działka położona jest blisko Wrocławia, w miejscowości Krzeptów prz...

  • 1 / 3
    SMOLEC - Dzialka budowlana

    Smolec

    • 488 000 zł cena
    • 1 253 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna dzialka na sprzedaz w miejscowosci Smolec. W miejscowym planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowe jednorodzinna. Nowe domy w okolicy. Cisza, spokoj, duzo zielen...

  • Działka Budowlana (1829 m2) MEDIA (Żurawiniec)
    1 / 3
    Działka Budowlana (1829 m2) MEDIA (Żurawiniec)

    Żurawiniec

    • 400 000 zł cena
    • 1 829 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka nr 312/10 bez MPZP z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Jest to świetna oferta dla osób które chcą zamieszkać w miejscowości niedaleko Wrocławi...

  • Działka Rolna (37800 m2) gm. Kąty Wrocławskie (Skałka)
    1 / 4
    Działka Rolna (37800 m2) gm. Kąty Wrocławskie (Skałka)

    Skałka

    • 407 700 zł cena
    • 37 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna z MPZP nr 6/2 o powierzchni 37 800 m2 w Skałka gm. Kąty Wrocławskie. Brak mediów. Spokojna okolica. Klasa gleby: IIIa, IVa, IVb, RV Dojazd drogą asfalt...

  • Działki Rolne (1000 m2) Skałka
    1 / 6
    Działki Rolne (1000 m2) Skałka

    Skałka

    • 22 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne o powierzchni 1000 m2 oraz 3000 m2. Wstępny podział działek w zdjęciach dołączonych do ogłoszenia. Idealna nieruchomość pod inwestycję kapitału, wypoczy...

  • pół domu - mieszkanie z działką, budynkami gospodarczymi pod Wroc...

    Żurawiniec

    • 476 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 1 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Za gotówkę możesz kupić ½ domu - mieszkanie z działką, budynkami gospodarczymi (garaże, stajnia, stodoła, wiaty) przy granicy miasta Wrocław, w gminie Miękinia, miejscowość Żura...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Pietrzykowice » ul. Smolecka

    • 1 690 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 4 928 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY, Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia, 12 km do wrocławskiego Rynku DOM niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami najwy...

  • Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej 159m2, ogród
    1 / 13
    Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej 159m2, ogród

    Cesarzowice

    • 1 590 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj w nowoczesnym domu pod lasem.
    Zamieszkaj w nowoczesnym domu pod lasem.

    Błonie

    • 739 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 159 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom premium - zaproponuj cenę

    Cesarzowice

    • 1 449 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 9 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duży, dwupiętrowy dom w standardzie premium na strzeżonym osiedlu zamkniętym!W ofercie dostępny dom w wariancie A i wariancie B (rzuty w załączeniu)Domy różnią się powierzchnią dzi...

  • Słoneczny Sadków - pół bliźniaka z ogródkiem i garażem bez prowiz...

    Sadków

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta i dla Młodych rodzin i nie tylko – tu każdy znajdzie swoje miejsce do życia Termin zakończenia budowy: IV kwartał 2025 Zakup bez prowizji i podatku PCC – oferta bezpośre...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Mokronos Górny

    • 1 590 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom+garaż+ogród Żurawiniec
    1 / 16
    Sprzedam dom+garaż+ogród Żurawiniec

    Żurawiniec

    • 880 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY DWULOKALOWY Salon + 4 pokoje + 2 toalety + garaż KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW PROWIZJI ! Uwaga: jeden lokal zarezerwowany ! Oferowana na sprzedaż nieruch...

  • Smolec 40m + ogródek
    1 / 7
    Smolec 40m + ogródek

    Smolec

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia od 01.05.2025 - 2 pokojowe mieszkanie dla max 2 osób(salon z aneksem kuchennym + sypialnia + ogródek) o powierzchni 40m2, znajdujące się na osiedlu Leśnym w SMOLCU prz...

  • Nowa Kameralna Inwestycja/ Bliźniak/ Lutynia

    Lutynia

    • 1 100 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 7 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Usługi Stara Stolarnia o pow. ok. 500 m2, Wróblowice
    1 / 13
    Usługi Stara Stolarnia o pow. ok. 500 m2, Wróblowice

    Wróblowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 998 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż murowany dwukondygnacyjny budynek usługowy / magazyn, (wiele możliwości adaptacji-wizualizacja) o pow. ok 500 m2 usytuowany na działce w MPZP przeznaczenie 1U o pow. 0,...

  • Dom vis a vis szkoły z ogromnym potencjałem

    Smolec

    • 1 625 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 9 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony vis a vis szkoły podstawowej w Smolcu, w pobliżu przychodni lekarskiej, kościoła i z dogodnym dostępem do stacji PKP.Idealny dla osób ceniących sobie prywatność, spok...

  • Dom 89,84 m²•Skajny Ogród ok. 240 m²•Osiedle zamknięte•Wysok
    1 / 7
    Dom 89,84 m²•Skajny Ogród ok. 240 m²•Osiedle zamknięte•Wysok

    Skałka

    • 769 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej – Skałka ul. Szkolna, Gmina Kąty Wrocławskie, województwo dolnośląskie 89,84 m² • Ogród ok. 240 m² • Osiedle zamknięte • Wysoki standard Ma...

  • Działka Zakrzyce ul. Lawendowa

    Zakrzyce » ul. Lawendowa

    • 260 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zakrzyce, ul. Lawendowa Twoja oaza spokoju tuż pod Wrocławiem ! Jeśli planujesz zakup nowej działki lub masz pomysł na biznes z taką nieruchomością, to ta oferta skier...

  • Masz pieniądze zainwestuj w nieruchomość z dużym potencjałem
    1 / 14
    Masz pieniądze zainwestuj w nieruchomość z dużym potencjałem

    Żurawiniec

    • 386 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 1 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Za gotówkę możesz kupić 1/2 domu - mieszkanie z działką, budynkami gospodarczymi (garaże, stajnia, stodoła, wiaty). Przy granicy miasta Wrocław, w gminie Miękinia, miejscowość Żura...

  • Dom Pełcznica rynek pierwotny ul. Wróbla

    Pełcznica » ul. Wróbla

    • 735 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Pełcznica 5min od Kątów Wrocławskich i stacji PKP Nowy etap inwestycji, w doskonałej lokalizacji, w zasięgu natury, ale również w okolicy...

  • Słoneczne mieszkanie z oazą zieleni
    1 / 12
    Słoneczne mieszkanie z oazą zieleni

    Smolec

    • 550 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję wyjątkowe mieszkanie z dużym skrajnym 73m² ogrodem wraz z osobnym wejściem. Posiada przestronny zadaszony taras 16m² z wnęką gwarantującą prywatność. Dodatkowym atutem jest...

  • Dom Smolec gm. Kąty Wrocławskie
    Dom Smolec gm. Kąty Wrocławskie

    Smolec

    • 1 699 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun Oferty: Barbara Bober Tel: [tel] Dom wolnostojący w Smolcu Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 164,30 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 700 m2 +plus 200...

  • Dom Krępice ul. Akacjowa

    Krępice » ul. Akacjowa

    • 999 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 9 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Piękny dom obok lasu - zaledwie 2 km od granic Wrocławia. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom, wykończony z materiałów klasy PREMIUM oraz z dbało...