• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kotórz Mały
  • Preczów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Prusice

(3)
  • 3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem Rynek

    Prusice » rynek Rynek

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami – Prusice, Rynek Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy samym Rynku w Prusicach. To prz...

  • Lokal Prusice

    Prusice

    • 1 500 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W pobliżu trasy na Poznań z dobym dojazdem ulicą asfaltową do sprzedaży obiekt przemysłowy na działce 7000m2 całość ogrodzona Obiekt składa się z z 2 hal o pow 70 m2 wysokości 6m...

  • Lokal Prusice

    Prusice

    • 1 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka budowlana z pięknej okolicy

    Komorowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o numerze 74/6 , powierzchni 10a , położona w miejscowości Komorowo - 5 km od Trzebnicy . Wydane warunki zabudowy. Dojazd do nieruchomości przez dro...

  • TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE
    1 / 2
    TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE

    Skokowa

    • 253 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z podziału działki 133/2 (Skokowa, gm. Prusice) powstały 4 działki budowlane: 133/4 o pow. 842 m2, 133/5 o pow. 844 m2, 133/6 o pow. 844 m2 i 133/7 o pow. 844 m2, objęte mpzp dla c...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Oborniki Śląskie

    • 315 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pronovo oddział dolnośląski
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedaż działki

    Komorowo

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowosci Komorowo / koło Trzebnicy . Powierzchnia działki 10A , o numerze 74/5 . Wydane warunki zabudowy . Media w drodze - dojazd do działki drog...

  • Super Atrakcyjna pod Rezydencję
    1 / 8
    Super Atrakcyjna pod Rezydencję

    Osolin

    • 580 000 zł cena
    • 16 302 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osolin położony jest na północnych wzniesieniachWzgórz Trzebnickichw centrum kompleksów leśnych. Wieś leży w gminieOborniki Śląskie, w powiecie trzebnickim, w odległości 8 km odObo...

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 15
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 950 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 219/8 1012 m2.

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 10
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 100 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną działka 219/16 1093 m2

  • Leśny dom letniskowy
    1 / 16
    Leśny dom letniskowy

    Oborniki Śląskie

    • 700 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Przedstawiamy ofertę wyjątkowego, drewnianego domu letniskowego położonego w malowniczej miejscowości Osolin, w powiecie trzebnickim....

  • Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga
    1 / 7
    Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga

    Morzęcin Mały

    • 99 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    4 działki budowlane o powierzchni 1200 m2 plus udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej zlokalizowane we wsi Morzęcin Mały oddalonej o około 8km od Obornik Śląskich. Do działki pr...

  • Lokal wynajem pod każdy rodzaj działalności gospodarczej
    1 / 7
    Lokal wynajem pod każdy rodzaj działalności gospodarczej

    Oborniki Śląskie

    • 2 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Piękny lokal w centrum, nie wymaga nakładów, wejście z parkingu, parter www.lokale-oborniki.pl

  • Dom w szeregówce 146m2, 5 pokoi
    1 / 16
    Dom w szeregówce 146m2, 5 pokoi

    Oborniki Śląskie

    • 750 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom na sprzedaż Powierzchnia:210 m² Liczba pokoi:5 Rodzaj zabudowy:szeregowiec Stan wykończenia:do zamieszkania Rynek:wtórny Dostępne od:brak informacji Typ ogłoszeniodawcy:prywatn...

  • Lokal w centrum pod każdą działalność super pod beauty
    1 / 7
    Lokal w centrum pod każdą działalność super pod beauty

    Oborniki Śląskie

    • 2 950 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w centrum, wejście z parkingu, parter, nie wymaga nakładów, własne liczniki, c. o. lokale-oborniki. pl