• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Działosza
  • Bralin
  • Dawidy Bankowe
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prusicami

(62)
  • Zawonia – działki pod dewelopera | 1,88 ha

    Zawonia

    • 3 196 000 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek położonych w miejscowości Zawonia:546/1, 547, 551/1 oraz 552 o łącznej powierzchni 1,88 ha (18 800 m²).Nieruchomość objęta jest Miejscowym Pla...

  • Nieruchomość - Proszkowa

    Proszkowa

    • 50 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1. Na podstawie Postanowienia z dnia 19.09.2025 roku GL1G/GU/741/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Działka Rogoż

    Rogoż

    • 325 203 zł cena
    • 1 037 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R G UWójt Gminy Wisznia Małaul. Wrocławska 9, 55 – 114 Wisznia Małaogłasza I ustny przetarg nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości położone...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Trzebnica

    • 7 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia pomieszczenie około 120 m2.w Trzebnicy . Lokal ten składa się z jednego dużego holu około 46 m2. ,oraz z czterech mniejszych pomieszczeń ,każde z tych pomieszczeń...

  • Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną
    Ozorowice sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Ozorowice

    • 319 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska . Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...

  • Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m

    Jodłowice

    • 84 999 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m2Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana.teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych.Takich miejsc jak to, na D...

  • Lokal w centrum pod każdą działalność super pod beauty
    1 / 7
    Lokal w centrum pod każdą działalność super pod beauty

    Oborniki Śląskie

    • 2 950 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal w centrum, wejście z parkingu, parter, nie wymaga nakładów, własne liczniki, c. o. lokale-oborniki. pl

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ozorowice działka budowlana super lokalizacja
    1 / 8
    Ozorowice działka budowlana super lokalizacja

    Ozorowice

    • 325 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ozorowice ulica Pęgowska. Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , zjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej , graniczy z nowo wy...

  • Dom Trzebnica,
    1 / 16
    Dom Trzebnica,

    Trzebnica

    • 829 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam do zaoferowania: Dom wolnostojący, 141,2 mkw pow. całkowitej, ok. 115 mkw pow. użytkowej, 5 pokoi, działka ok. 1120 mkw, duży garaż, Komorowo k. Trzebnicy DOM ZOSTANIE SKOŃCZ...

  • Dom w szeregówce 146m2, 5 pokoi
    1 / 16
    Dom w szeregówce 146m2, 5 pokoi

    Oborniki Śląskie

    • 750 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom na sprzedaż Powierzchnia:210 m² Liczba pokoi:5 Rodzaj zabudowy:szeregowiec Stan wykończenia:do zamieszkania Rynek:wtórny Dostępne od:brak informacji Typ ogłoszeniodawcy:prywatn...

  • Dom Wolnostojący okolice Obornik Śląskich
    1 / 16
    Dom Wolnostojący okolice Obornik Śląskich

    Rościsławice

    • 1 490 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom: Dom o powierzchni 294 m2, wybudowany w 1996 roku wg indywidualnego projektu wzorowanego na budownictwie dworkowym, Cechy projektu spełniają doskonale założenia funkcjonalnego...

  • Pęgów - piękny dom gotowy do zamieszkania z uroczą działką

    Pęgów

    • 1 885 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    • Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący usytuowany na dużej działce o powierzchni 1069.02 m2 z zagospodarowanym ogrodem w miejscowości Pęgów (gm. Oborniki Śląskie). M...

  • Lokal wynajem pod każdy rodzaj działalności gospodarczej
    1 / 7
    Lokal wynajem pod każdy rodzaj działalności gospodarczej

    Oborniki Śląskie

    • 2 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Piękny lokal w centrum, nie wymaga nakładów, wejście z parkingu, parter www.lokale-oborniki.pl

  • Nowy dom
    Nowy dom

    Jaźwiny

    • 780 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W otoczeniu lasów, 7 km od Trzebnicy. Działka ogrodzona, szambo, brama i furtka na pilota. Ganek do wykończenia. Wewnątrz w pełni wykończony. Sprzedaż z wyposażeniem (nowe), meble...

  • Dom Pęgów ul. Wrzosowa

    Pęgów » ul. Wrzosowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 7 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jednorodzinny dom z zadbanym ogrodem 7 km od Wrocławia. W pobliżu szkoły, przedszkola, plac zabaw , Dino, Stokrotka, Żabka i inne lokalne sklepy. Przychodnia zdrowia oraz...

  • Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga
    1 / 7
    Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga

    Morzęcin Mały

    • 99 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    4 działki budowlane o powierzchni 1200 m2 plus udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej zlokalizowane we wsi Morzęcin Mały oddalonej o około 8km od Obornik Śląskich. Do działki pr...

  • Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez
    1 / 4
    Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez

    Mikorzyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 999 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam kompleks 15 działek numer: 28/2- 28/15 z prywatną drogą działka numer: 123 obręb Mikorzyce gmina Wołów o długości około 500 m w głąb lasu. Całość kompleksu to przepiękna p...

  • Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest
    1 / 8
    Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest

    Górowo

    • 267 500 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 2,36 hektara, pełne 100% pokrycie powierzchni działki dwudziestoletnim drzewostanem, trzy gatunki drzew na plantacji: świerk pospolity - 15% powierzchni...

  • Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem
    1 / 8
    Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem

    Będkowo

    • 229 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy , pod Trzebnicą , tylko 12 km od Wrocławia! Szukasz działki pod budowę domu? Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1.500 m2 (5...