• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pociękarb
  • Trzęsacz
  • Kraśnik Dolny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prusicami

(62)
  • Sprzedam działkę budowlaną w Malinie koło Wrocławia
    Sprzedam działkę budowlaną w Malinie koło Wrocławia

    Malin

    • 570 000 zł cena
    • 1 494 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1494 m2 w gminie Wisznia Mała w miejscowości Malin pod Wrocławiem. Malin mieści się koło Ligoty Pięknej przy drodze wojewódzkiej...

  • Leśny dom letniskowy
    1 / 16
    Leśny dom letniskowy

    Oborniki Śląskie

    • 700 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Przedstawiamy ofertę wyjątkowego, drewnianego domu letniskowego położonego w malowniczej miejscowości Osolin, w powiecie trzebnickim....

  • Urokliwy dom jednorodzinny z ogrodem–Trzebnica
    1 / 11
    Urokliwy dom jednorodzinny z ogrodem–Trzebnica

    Trzebnica

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urokliwy dom jednorodzinny z ogrodem–Trzebnica Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 57 m², położony na działce 817 m² w spokojnej, południowej części Tr...

  • Lokal mieszkalny - użytkowy w Trzebnicy - pater z witrynami
    1 / 5
    Lokal mieszkalny - użytkowy w Trzebnicy - pater z witrynami

    Trzebnica

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Sprzedam, w ścisłym centrum Trzebnicy, lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Lokal o powierzchni 72 m2, 6 pomieszczeń. Duże okna, nowe drzwi wejścio...

  • Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków
    1 / 16
    Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków

    Malin

    • 4 500 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o dużym potencjale inwestycyjnym - działka budowlana nr 277/21 o powier...

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 10
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 100 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną działka 219/16 1093 m2

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 15
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 950 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 219/8 1012 m2.

  • Dom z zabudowaniami, duża działka i wiejski klimat
    1 / 16
    Dom z zabudowaniami, duża działka i wiejski klimat

    Turzany

    • 450 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 1 891 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI OFERTA BLACK WEEKS ! NOWA, NIŻSZA CENA W DNIACH OD 21 LISTOPADA DO 5 GRUDNIA ! * najniższa cena z ostatnich 30 dni - 520.000...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Super Atrakcyjna pod Rezydencję
    1 / 8
    Super Atrakcyjna pod Rezydencję

    Osolin

    • 580 000 zł cena
    • 16 302 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osolin położony jest na północnych wzniesieniachWzgórz Trzebnickichw centrum kompleksów leśnych. Wieś leży w gminieOborniki Śląskie, w powiecie trzebnickim, w odległości 8 km odObo...

  • Cicha działka Rościsławice (blisko Oborniki, Uraz)
    1 / 8
    Cicha działka Rościsławice (blisko Oborniki, Uraz)

    Rościsławice

    • 116 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha duża 1200m działka z możliwością powiększenia o sąsiednią działkę podobnej wielkości. Spokojna okolica, działka w drugiej linii zabudowy co gwarantuje ciszę. Prąd w drodze p...

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną
    1 / 9
    Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę wielorodzinną – Zajączków, gmina Oborniki Śląskie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 69/1 o powierzchni...

  • Trzebnica, lokal na biuro, gabinet, usługi, sklep
    1 / 6
    Trzebnica, lokal na biuro, gabinet, usługi, sklep

    Trzebnica

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy w Trzebnicy - w ścisłym centrum miasta, przy głównym ciągu komunikacyjnym - naprzeciw klasztoru cysterskiego i Bazyliki Św. Jadwigi. W pobliżu siedziba...

  • Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ !

    Proszkowa

    • 200 000 zł cena
    • 1 192 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ ! woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Wołówprojekt dla chętnych: Dom 179 m2, 3 Sypialnie, GarderobaDom położony pod ścianą lasu.Perfekcyjn...

  • Działka budowlana we wsi Jodłowice 1119 m2

    Jodłowice

    • 85 100 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 233/7 we wsi Jodłowice 1119 m2Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana.teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych.Takich miejsc jak to, na D...

  • Działka ROD na sprzedaż w Trzebnicy

    Trzebnica

    • 13 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka znajduje sie w Trzebnicy na ogrodkach dzialkowych Grunwald. Jest polozona w bardzo cichym miejscu z daleka od glownej drogi (po drodze na Świątniki). Działka jest zadbana i...

  • Sprzedam Działkę budowlaną w Pęgowie
    1 / 3
    Sprzedam Działkę budowlaną w Pęgowie

    Pęgów

    • 398 000 zł cena
    • 958 m2 powierzchnia
    • 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania piękną działkę budowlaną w Pęgowie o powierzchnii 1291m2 (958m plus 333m-udział w drodze) w bardzo ładnej okolicy z widokiem na las a jednoczesnie bardzo blisko s...

  • Działka usługowa 86ar 04m2, Trzebnica blisko krajowej 5 i S5
    1 / 5
    Działka usługowa 86ar 04m2, Trzebnica blisko krajowej 5 i S5

    Trzebnica

    • 2 000 000 zł cena
    • 8 604 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Posiadam na sprzedaż działkę o charakterze usługowym o powierzchni 86 ar 04 m2. Strategiczne położenie działki przy drodze krajowej numer 5 oraz S5 podnosi jej atrakcyjność. Posi...

  • Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu Lasów

    Jodłowice

    • 145 275 zł cena
    • 2 235 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu LasówAtrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 2235 m², obejmujący działki ewidencyjne 233/6 oraz 233/7, położony w malowniczej miejsco...

  • Działka Budowlana 371/15, 1799 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 98 945 zł cena
    • 1 799 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/15, 1799 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...

  • Działka Budowlana 371/13, 1119 m2 Pod Lasem

    Straszowice

    • 49 999 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana 371/13, 1119 m2 Pod LasemDziałki pod ścianą lasu nr 371/8, 371/9, 371/13, 371/14, 371/15o łącznej powierzchni 8122 m2w najurokliwszej okolicy Wołowa,pełnej ścieże...