• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Trzebnica

(3)
  • Dom Trzebnica,
    1 / 16
    Dom Trzebnica,

    Trzebnica

    • 829 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam do zaoferowania: Dom wolnostojący, 141,2 mkw pow. całkowitej, ok. 115 mkw pow. użytkowej, 5 pokoi, działka ok. 1120 mkw, duży garaż, Komorowo k. Trzebnicy DOM ZOSTANIE SKOŃCZ...

  • Urokliwy dom jednorodzinny z ogrodem–Trzebnica
    1 / 11
    Urokliwy dom jednorodzinny z ogrodem–Trzebnica

    Trzebnica

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urokliwy dom jednorodzinny z ogrodem–Trzebnica Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 57 m², położony na działce 817 m² w spokojnej, południowej części Tr...

  • Dom Trzebnica rynek pierwotny

    Trzebnica

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Pod lasem ładny wolnostojący dom usytuowany w słonecznym miejscu w pobliżu zielonej okolicy pow domu -159m2 ma być wykończony i oddany w pierwszej dekadzie przyszłego roku w stanie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom gm.Długołęka

    Długołęka

    • 1 700 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Całkowicie wykończony 2010 rok w bardzo dobrym stanie, zamieszkały, wolnostojący pow 235m2 na działce 1820m2 z garażem na 2 auta. Usytuowany w pobliżu trasy Wrocław - Warszawa w s...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 590 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w trakcie budowy w zabudowie bliźniaczej w pobliżu domów jednorodzinnych na terenie gm Długołęki o pow 104m2 na dz 500 m2 Będzie wykonany w stanie deweloperskim pod koniec...

  • 1 / 3
    Dom Szczodre rynek pierwotny

    Szczodre

    • 690 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, tarasem i balkonem na działce 400m2 w przyjemnej rekreacyjnej okolicy, po sąsiedzku nowe domy z dobrym dojazdem drogą asfalto...

  • Zamienię lub sprzedam dom

    Kryniczno

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zamienię lub sprzedam 3 letni dom bardzo ekonomiczny, ogrzewanie podłogowe budowany w nowej technologii, 4 pokoje+2 łazienki, maksymalny rachunek za ogrzewanie na poziomie 250 zł....

  • Dom wolnostojący Uraz

    Uraz

    • 860 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zbliżamy się do finału drugiego etapu inwestycji w miejscowości Uraz. Realizujemy kolejną ulicę, przy której znajduje się siedem budynków jednorodzinnych wolnostojących i jeden bud...

  • Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 670 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Bardzo ładny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem 128m2 z działką 430m2 Stan deweloperski -budynek postawiony z bloczków H plus H. Ogrzewanie podłogowe w całym d...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 699 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    GOTOWY PO OBIORACH - Parterowy - w atrakcyjnej części Długołęki z dogodnym dojazdem we wszystkie strony. Do sprzedaży ładny dom parterowy o pow mieszkalnej 81 m2 do tej powierzchni...

  • Dom Domaszczyn rynek pierwotny

    Domaszczyn

    • 722 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W spokojnej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych z szybkim dostępem do obwodnicy lub łącznika Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle o pow 144 m2 z ładną działką 800 m2...

  • Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 1 215 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom zupełnie jak wolnostojący Piękny dom rozłączony 2 garażami w zabudowie bliźniaczej co daje komfort domu wolnostojącego wybudowany wg. własnego projektu z bardzo dobrym dojazdem...

  • 1 / 4
    Dom Długołęka rynek pierwotny

    Długołęka

    • 699 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W bardzo przyjemnej lokalizacji w otoczeniu zieleni z dobrym dojazdem od strony miasta lub łącznika obwodnicy. Do sprzedaży połówka bliźniaka o pow 87,50 m2 z działką około 150 m2...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 760 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W Długołęce parterowy dom wolnostojący pow użytkowej 60 m2 łącznej pow 92 m2 wykonany z ceramiki kryty dachówką ceramiczną dla rodziny 2 lub 3 osobowej. Na miejscu sklepy, poczta...

  • Stylowy bliźniak z ogródkiem
    1 / 4
    Stylowy bliźniak z ogródkiem

    Wilkszyn

    • 1 050 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 721 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Długołęka

    • 1 499 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM NIERUCHOMŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 7pok 230met, okolice Wierzbowej GARAŻ/OGRÓD/2005 (Długołęka)
    1 / 16
    7pok 230met, okolice Wierzbowej GARAŻ/OGRÓD/2005 (Długołęka)

    Długołęka

    • 1 999 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej około 230m2 z pięknym ogrodem zimowym, podwójnym garażem i w pełni zagospodarowaną działką. Dom wybudowany w 2005 roku na działce o...

  • Sprzedam Dom na wsi Dobrzeń ( Oleśnica 6km, Wrocław 22km )
    1 / 7
    Sprzedam Dom na wsi Dobrzeń ( Oleśnica 6km, Wrocław 22km )

    Dobrzeń

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący, prywatnie od właściciela ( bez pośredników ), w miejscowości Dobrzeń pow. Oleśnicki, dobra lokalizacja do Oleśnicy 6km, do Wrocławia 22km, na miejscu szk...

  • Dom Wilkszyn ul. Wiśniowe Wzgórze

    Wilkszyn » ul. Wiśniowe Wzgórze

    • 929 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Firma Kompas nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2021 roku wybudowany na kameralnym Osiedlu Wiśniowe Wzgórze w Wilkszynie. Do...

  • Dom w trakcie budowy działka 1550m
    1 / 11
    Dom w trakcie budowy działka 1550m

    Łuczyna

    • 450 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozpoczęta budowa w ciągłej realizacji. W tej chwili ściany i planowany dach. Możliwość wykończenia pod klucz. Położona na atrakcyjnej cichej działce przy ślepej ulicy. Na tą chw...

  • Dom Pęgów ul. Wrzosowa

    Pęgów » ul. Wrzosowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 7 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jednorodzinny dom z zadbanym ogrodem 7 km od Wrocławia. W pobliżu szkoły, przedszkola, plac zabaw , Dino, Stokrotka, Żabka i inne lokalne sklepy. Przychodnia zdrowia oraz...

  • Nowy dom
    Nowy dom

    Jaźwiny

    • 780 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W otoczeniu lasów, 7 km od Trzebnicy. Działka ogrodzona, szambo, brama i furtka na pilota. Ganek do wykończenia. Wewnątrz w pełni wykończony. Sprzedaż z wyposażeniem (nowe), meble...

  • Dom Długołęka
    Dom Długołęka

    Długołęka

    • 1 190 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Pęgów - piękny dom gotowy do zamieszkania z uroczą działką

    Pęgów

    • 1 885 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    • Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący usytuowany na dużej działce o powierzchni 1069.02 m2 z zagospodarowanym ogrodem w miejscowości Pęgów (gm. Oborniki Śląskie). M...

  • Dom Wilkszyn gm. Miękinia Wilkszyn
    1 / 12
    Dom Wilkszyn gm. Miękinia Wilkszyn

    Wilkszyn

    • 1 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego NOWE DOMY JEDNORODZINNE W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, POŁOŻONE N...

  • Dom Wolnostojący okolice Obornik Śląskich
    1 / 16
    Dom Wolnostojący okolice Obornik Śląskich

    Rościsławice

    • 1 490 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom: Dom o powierzchni 294 m2, wybudowany w 1996 roku wg indywidualnego projektu wzorowanego na budownictwie dworkowym, Cechy projektu spełniają doskonale założenia funkcjonalnego...

  • Dom Mirków
    1 / 16
    Dom Mirków

    Mirków

    • 1 950 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 10 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 185 m² na starannie zagospodarowanej działce 800 m² w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych lokalizacji tuż przy Wrocławi...

  • Dom Długołęka
    1 / 15
    Dom Długołęka

    Długołęka

    • 26 000 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 30 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zrewitalizowany, zabytkowy pałac z XIX wieku , o pow. ok. 850 m2, usytuowany na działce o pow. ponad 25 ha, wraz z parkiem i sadem . Nieruchomość położona jest w mi...

  • Dom Długołęka, Zachodnia
    Dom Długołęka, Zachodnia

    Długołęka

    • 1 200 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun nieruchomości: Arletta Betker tel. [tel] Duży dom do wykończenia / pensjonat / 10 pokoi / działka 15,5 ar Opis nieruchomości: Dom wolnostojący, dwupoziomowy, do remontu...

  • Dom z potencjałem w pięknej okolicy!

    Łuczyna

    • 419 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z potencjałem o powierzchni 70 m2 w miejscowości Łuczyna.Obecnie dom składa się z :- 2 pokoi- przedpokoju- pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym- łazienki- ko...

  • Dom Pasikurowice gm. Długołęka
    Dom Pasikurowice gm. Długołęka

    Pasikurowice

    • 2 097 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 9 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Robert Kordowski tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Pasikurowice to niewielka miejscowość położona w jednej z szybciej rozwijających się stref podmiejskich - poł...

  • Dom Mirków gm. Długołęka, Irysowa
    Dom Mirków gm. Długołęka, Irysowa

    Mirków

    • 979 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Maciej Suwała Nr Licencji PFRN 28424 tel. [tel] Zapraszam od zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 99,09 m2, położonego w Mirkowie - zaraz przy granicy Wrocł...

  • Nowoczesny dom z sauną, pięknym ogrodem - Wilkszyn
    1 / 6
    Nowoczesny dom z sauną, pięknym ogrodem - Wilkszyn

    Wilkszyn

    • 2 999 999 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    • Lokalizacja: Wilkszyn • Metraż: parter 127, 80 m2 , + piętro 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2), powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 poddasze o nieużytkowej powierz...