• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Prusice +20 km
  • Działosza
  • Bralin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dobrzeń

(1)
  • Sprzedam Dom na wsi Dobrzeń ( Oleśnica 6km, Wrocław 22km )
    1 / 7
    Sprzedam Dom na wsi Dobrzeń ( Oleśnica 6km, Wrocław 22km )

    Dobrzeń

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący, prywatnie od właściciela ( bez pośredników ), w miejscowości Dobrzeń pow. Oleśnicki, dobra lokalizacja do Oleśnicy 6km, do Wrocławia 22km, na miejscu szk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 13
    Sprzedam działki budowlane

    Dobroszyce

    • 333 150 zł cena
    • 2 221 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane, pięknie położone w leśnym zaciszu miejscowości Miodary, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działek w granicach o...

  • Działka Budowlana (1658 m2) ul. Kasztanowa MEDIA (Sadków)
    1 / 2
    Działka Budowlana (1658 m2) ul. Kasztanowa MEDIA (Sadków)

    Sadków

    • 349 700 zł cena
    • 1 658 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OKAZJA!! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1658 m2 w Sadków gmina Kąty Wrocławskie. Sadków to jedna z najlepszych miejscowości do mieszkania w niewielkiej odległ...

  • Działka Borowa

    Borowa

    • 10 780 000 zł cena
    • 38 500 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka przemysłowa nadająca się na każdą działalność pow 38500 m2 Położona bezpośrednio przy tasie Wrocław - Warszawa. ZJAZD BEZPOŚREDNIO Z ULICY, Media - prąd w pobliżu - trafos...

  • Działka Byków

    Byków

    • 1 200 000 zł cena
    • 27 800 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty orne o powierzchni 2,78ha (27800m2) położone w miejscowości Byków z możliwością wybudowania domu, wykopania stawu, wyśmienicie nadający się na agroturystykę, hodowlę koni, w...

  • Działka Borowa Oleśnicka

    Borowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bezpośrednio przy trasie E- 8 Wrocław - Warszawa do sprzedaży działka o pow.37800 m2. Zgodnie z zatwierdzonym Miejscowym PZP przeznaczona pod aktywność gospodarczą z dopuszczeniem...

  • Działka Byków

    Byków

    • 950 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W studium pod przemysł ciężki. Dzialka rolna w gm Długołęka w okolicy Bykowa i Kamienia pow 9500 m2 z możliwością zakupu dodatkowego gruntu o pow 20 000m2 dojazd drogą asfaltową...

  • 1 / 3
    Dom Szczodre rynek pierwotny

    Szczodre

    • 690 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, tarasem i balkonem na działce 400m2 w przyjemnej rekreacyjnej okolicy, po sąsiedzku nowe domy z dobrym dojazdem drogą asfalto...

  • Działka Byków

    Byków

    • 960 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Atrakcyjna działka aktualnie rolna W studium pod zabudowę domów jednorodzinnych. Powierzchnia 320000 m2 po sąsiedzku prąd i woda miejska. ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [te...

  • Działka Byków

    Byków

    • 880 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 88 arów (istniej możliwość podziału na mnejsze działki) w miejscowości Byków dojazd drogą polną około 200m od drogi krajowej E8, Nadaj...

  • Działka Byków

    Byków

    • 759 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przy trasie E-8 Wrocław - Warszawę działka usługowo-mieszkaniowa o pow 3300m2 nadająca się znakomicie na wszelkiego rodzaju dzialalność z wykluczeniem uciążliwej,j dojazd drogą asf...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 600 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka nadająca się pod działalność usługową częściowo zabudowana budynkiem warszatu samochodowego grunt w połowie utwardzony kostką. Działka położona bezpośrednio przy ul Wrocław...

  • 1 / 3
    Działka Borowa

    Borowa

    • 3 190 000 zł cena
    • 31 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Korzystnie położona działka dla inwestora o pow 31 900 m2 w pobliżu skrzyżowania w Borowej.przy trasie Wrocław - Warszawa. Grunt jeszcze rolny, w trakcie przekształcania na działkę...

  • Działka Dobroszów Oleśnicki

    Dobroszów Oleśnicki

    • 900 000 zł cena
    • 12 964 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    W gm Długołęka pięknie położony grunt jeszcze rolny z możliwością odrolnienia. W perspektywie nowe osiedle domów jednorodzinnych, oferta dobra dla dewelopera. DON DOLNOŚLĄSKI OB...

  • Działka Łozina

    Łozina

    • 720 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W studium pod zabudowę domów jednorodzinnych Ładny kawałek gruntu o pow 9 000 m2 na terenie płaskim w pobliżu lasu z dobrym dojazdem na obwodnicę. W pobliżu prąd i woda miejska, ga...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Ładnie położona działka pow 3000 m2 jeszcze rolna z możliwością zakupu większej powierzchni do 1 ha, obok działki zabudowane nowymi domami jednorodzinnymi, w bliskim czasie perspek...

  • Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy
    1 / 6
    Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy

    Sadków

    • 195 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Blisko Oleśnicy i Trzebnicy, obok Dobroszyc. Atrakcyjna działa budowlana. z warunkami zabudowy i mediami (prąd, kanalizacja, gaz). Okolica dynamicznie się rozbudowuje i działka mo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Nowosiedlice

    • 329 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 290 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AG Nieruchomości Anna Grabowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom z garażem i ogrodem, pompa ciepła!

    Nieciszów

    • 670 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Promocyjna cena na pierwsze domy z etapu 2 - oddanie lipiec/sierpień 2026 !Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na bardzo dużej działce w Nieciszowie, gm.Oleśnica,...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 3 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka jeszcze rolna o pow 3 ha, podzielona już na 9 działek. Aktualnie w Gminie trwają już prace nad zmianą w planie ogólnym. Obok z jednej i drugiej strony są działki zabudowa...

  • Dom w trakcie budowy działka 1550m
    1 / 11
    Dom w trakcie budowy działka 1550m

    Łuczyna

    • 450 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozpoczęta budowa w ciągłej realizacji. W tej chwili ściany i planowany dach. Możliwość wykończenia pod klucz. Położona na atrakcyjnej cichej działce przy ślepej ulicy. Na tą chw...

  • Miejsce na prowadzenie biznesu i mieszkanie, Byków

    Byków

    • 1 190 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację nieruchomości, znajdującej się w samym centrum miejscowości Byków, bezpośrednio przy głównej drodze na trasie Oleśnica- Wrocław.Budynek z roku 1990, wybudo...

  • 1 / 2
    Działka rolno-budowlana z WZ

    Łuczyna

    • 349 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki rolno-budowlanej o powierzchni 1,18 ha (wymaga zgoda KOWR).Działka posiada bezterminowe wydane Warunki Zabudowy na :Dom jednorodzinny wolnostojący z gar...

  • 1 / 2
    Działka Budziwojowice

    Budziwojowice

    • 250 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka budowlana , Jedyna w swoim rodzaju. Powierzchnia 900 m2 media - prąd i woda przy działce dojazd - droga asfaltowa oraz szutrowa. Do centrum Łozin...

  • Działka budowlana, pow.0,39 HA w Januszkowicach, gm.Długołęka,
    Działka budowlana, pow.0,39 HA w Januszkowicach, gm.Długołęka,

    Januszkowice

    • 440 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam lub zamienię działkę budowlaną,ogrodzoną z dojazdem z 2 stron w gminie Długołęka,miejscowość Januszkowice,21 km.od centrum Wrocławia.Blisko obwodnicy Wrocławia i stawów Sz...

  • Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre
    1 / 8
    Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre

    Bystre

    • 159 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż została już tylko jedna działka – 1195 m² Szukasz miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Bystre, położone zaledwie 2 km od Ole...

  • Bystre | Dom 207 m² | Działka 900 m² | 2016 r
    1 / 16
    Bystre | Dom 207 m² | Działka 900 m² | 2016 r

    Bystre

    • 1 399 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 207 m² (użytkowej 171 m²) usytuowany na działce 900 m² przy ul. Chabrowej w malowniczym Bystrym, tuż przy Oleśnicy. Dom wybu...

  • Dom bliźniak z ogrodem w Nowosiedlicach
    1 / 15
    Dom bliźniak z ogrodem w Nowosiedlicach

    Nowosiedlice

    • 850 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Powiecie Oleśnickim, gminie Dobroszyce. Dom oddalony jest 7 km od drogi S8 i 10 minut od Oleśnicy. Położony na działce o powierz...

  • Lokal Stępin ul. Główna

    Stępin » ul. Główna

    • 499 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 289 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowo-mieszkalnym w miejscowości Stępin w gminie Długołęka- 15 km granicy Wrocławia. Nieruchomość położona jest w centru...

  • Dom z potencjałem w pięknej okolicy!

    Łuczyna

    • 419 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z potencjałem o powierzchni 70 m2 w miejscowości Łuczyna.Obecnie dom składa się z :- 2 pokoi- przedpokoju- pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym- łazienki- ko...

  • Połowa bliźniaka,  bardzo dobry stan techniczny!
    Połowa bliźniaka, bardzo dobry stan techniczny!

    Dobroszyce

    • 199 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    . Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka z 1930 roku, w bardzo dobrej kondycji technicznej. Budynek dwukondygnacyjny, murowany, z suchą piwnicą bez śladów wilgoci. Więźba dachowa...