• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Małastów
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Dobrzeń

(1)
  • Sprzedam Dom na wsi Dobrzeń ( Oleśnica 6km, Wrocław 22km )
    1 / 7
    Sprzedam Dom na wsi Dobrzeń ( Oleśnica 6km, Wrocław 22km )

    Dobrzeń

    • 330 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący, prywatnie od właściciela ( bez pośredników ), w miejscowości Dobrzeń pow. Oleśnicki, dobra lokalizacja do Oleśnicy 6km, do Wrocławia 22km, na miejscu szk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 549 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, z rozprowadzoną instalacją elektryczną + gniazda + rozdzielnia, instalacją alarmową i internetową. Domy te mają po...

  • 1 / 3
    Dom Szczodre rynek pierwotny

    Szczodre

    • 690 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, tarasem i balkonem na działce 400m2 w przyjemnej rekreacyjnej okolicy, po sąsiedzku nowe domy z dobrym dojazdem drogą asfalto...

  • Dom Oleśnica

    Oleśnica

    • 1 400 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy parterowy dom wolnostojący z garażem w wysokim standardzie wykonania i wyposażenia, działka o pow 1130m2 ogrodzona elementami kutymi z cegłą klinkierową w otoczeniu zabud...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Nowosiedlice

    • 329 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 290 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AG Nieruchomości Anna Grabowska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę dom w Oleśnicy
    1 / 16
    Wynajmę dom w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 2 500 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    Dostępny od 15.08.2023 r. Dom mierzy 130m2 + zagospodarowane przyziemie o pow. 50 m2. Pomieszczenia w przyziemiu są w pełni funkcjonalne i ogrzewane.Ogródek 38m2 Parter domu to c...

  • Dom z garażem i ogrodem, pompa ciepła!

    Nieciszów

    • 670 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Promocyjna cena na pierwsze domy z etapu 2 - oddanie lipiec/sierpień 2026 !Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na bardzo dużej działce w Nieciszowie, gm.Oleśnica,...

  • Dom w trakcie budowy działka 1550m
    1 / 11
    Dom w trakcie budowy działka 1550m

    Łuczyna

    • 450 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozpoczęta budowa w ciągłej realizacji. W tej chwili ściany i planowany dach. Możliwość wykończenia pod klucz. Położona na atrakcyjnej cichej działce przy ślepej ulicy. Na tą chw...

  • Nowoczesny bliźniak 114 m² | 500 m² | Nieciszów
    1 / 15
    Nowoczesny bliźniak 114 m² | 500 m² | Nieciszów

    Nieciszów

    • 749 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna połówka bliźniaka 114 m² | 500 m² działki | Nieciszów – prestiż, cisza, zieleń Na sprzedaż lewa połówka bliźniaka zlokalizowana w miejscowości Nieciszów (powiat Oleśnic...

  • Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 659 205 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja w Oleśnicy na osiedlu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim Na kameralnym osiedlu z ogródkami, miejscami postojowymi i energooszczędnymi tech...

  • Bystre | Dom 207 m² | Działka 900 m² | 2016 r
    1 / 16
    Bystre | Dom 207 m² | Działka 900 m² | 2016 r

    Bystre

    • 1 399 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 207 m² (użytkowej 171 m²) usytuowany na działce 900 m² przy ul. Chabrowej w malowniczym Bystrym, tuż przy Oleśnicy. Dom wybu...

  • Dom bliźniak z ogrodem w Nowosiedlicach
    1 / 15
    Dom bliźniak z ogrodem w Nowosiedlicach

    Nowosiedlice

    • 850 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Powiecie Oleśnickim, gminie Dobroszyce. Dom oddalony jest 7 km od drogi S8 i 10 minut od Oleśnicy. Położony na działce o powierz...

  • Dom Ludgierzowice gm. Zawonia, Ludgierzowice
    Dom Ludgierzowice gm. Zawonia, Ludgierzowice

    Ludgierzowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 11 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    *Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!* Opiekun oferty Dominika Tądel (Kasprzyk) Tel.: [tel] Numer licencji PFRN: 30058 *ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WIZUALIZACJE* Lokali...

  • Dom z potencjałem w pięknej okolicy!

    Łuczyna

    • 419 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z potencjałem o powierzchni 70 m2 w miejscowości Łuczyna.Obecnie dom składa się z :- 2 pokoi- przedpokoju- pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym- łazienki- ko...

  • Połowa bliźniaka,  bardzo dobry stan techniczny!
    Połowa bliźniaka, bardzo dobry stan techniczny!

    Dobroszyce

    • 199 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    . Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka z 1930 roku, w bardzo dobrej kondycji technicznej. Budynek dwukondygnacyjny, murowany, z suchą piwnicą bez śladów wilgoci. Więźba dachowa...