• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Smyczyna
  • Paszyn
  • Kania Polska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Skokowa

(1)
  • TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE
    1 / 2
    TEREN POD 4 DOMY JEDNORODZINNE

    Skokowa

    • 253 000 zł cena
    • 3 374 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z podziału działki 133/2 (Skokowa, gm. Prusice) powstały 4 działki budowlane: 133/4 o pow. 842 m2, 133/5 o pow. 844 m2, 133/6 o pow. 844 m2 i 133/7 o pow. 844 m2, objęte mpzp dla c...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Prusice

    Prusice

    • 1 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W pobliżu trasy na Poznań z dobym dojazdem ulicą asfaltową do sprzedaży obiekt przemysłowy na działce 7000m2 całość ogrodzona Obiekt składa się z z 2 hal o pow 70 m2 wysokości 6m...

  • Lokal Prusice

    Prusice

    • 1 500 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ !

    Proszkowa

    • 200 000 zł cena
    • 1 192 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ ! woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Wołówprojekt dla chętnych: Dom 179 m2, 3 Sypialnie, GarderobaDom położony pod ścianą lasu.Perfekcyjn...

  • 3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem Rynek

    Prusice » rynek Rynek

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami – Prusice, Rynek Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy samym Rynku w Prusicach. To prz...

  • Super Atrakcyjna pod Rezydencję
    1 / 8
    Super Atrakcyjna pod Rezydencję

    Osolin

    • 580 000 zł cena
    • 16 302 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osolin położony jest na północnych wzniesieniachWzgórz Trzebnickichw centrum kompleksów leśnych. Wieś leży w gminieOborniki Śląskie, w powiecie trzebnickim, w odległości 8 km odObo...

  • Dom z zabudowaniami, duża działka i wiejski klimat
    1 / 16
    Dom z zabudowaniami, duża działka i wiejski klimat

    Turzany

    • 450 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 1 891 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI OFERTA BLACK WEEKS ! NOWA, NIŻSZA CENA W DNIACH OD 21 LISTOPADA DO 5 GRUDNIA ! * najniższa cena z ostatnich 30 dni - 520.000...

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 15
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 950 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 219/8 1012 m2.

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 10
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 100 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną działka 219/16 1093 m2

  • Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest
    1 / 8
    Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest

    Górowo

    • 267 500 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 2,36 hektara, pełne 100% pokrycie powierzchni działki dwudziestoletnim drzewostanem, trzy gatunki drzew na plantacji: świerk pospolity - 15% powierzchni...

  • Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez
    1 / 4
    Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez

    Mikorzyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 999 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam kompleks 15 działek numer: 28/2- 28/15 z prywatną drogą działka numer: 123 obręb Mikorzyce gmina Wołów o długości około 500 m w głąb lasu. Całość kompleksu to przepiękna p...

  • Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga
    1 / 7
    Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga

    Morzęcin Mały

    • 99 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    4 działki budowlane o powierzchni 1200 m2 plus udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej zlokalizowane we wsi Morzęcin Mały oddalonej o około 8km od Obornik Śląskich. Do działki pr...

  • Nieruchomość - Proszkowa

    Proszkowa

    • 50 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1. Na podstawie Postanowienia z dnia 19.09.2025 roku GL1G/GU/741/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...