• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Obornikami Śląskimi

(20)
  • Mieszkanie Miękinia rynek pierwotny ul. Dolnobrzeska

    Miękinia » ul. Dolnobrzeska

    • 595 420 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w szeregu! OKAZYJNA CENA! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku PCC N...

  • Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława
    1 / 7
    Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława

    Brzeg Dolny

    • 520 904 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. [tel] 3 pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parter...

  • Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława
    1 / 8
    Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława

    Brzeg Dolny

    • 521 892 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. [tel] 3 pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,67 m, położone na parter...

  • 3 Pokoje + Komórka Lokatorska Balkon Ossolińskiego

    Brzeg Dolny

    • 612 400 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Brzeg Dolnymiejscowość: Brzeg DolnyOssolińskiego 3 Pokoje + Balkon, Parking, blisko 70 m2 powierzchni mieszkalnej + Komórka Lokatorska Mieszka...

  • 2 Pokoje 1. Piętro Czynsz 158,80 Piwnica+Ogródek

    Wołów

    • 219 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 Pokoje 1. Piętro Komuny Paryskiej Czynsz 158,80 Piwnica + Ogródek+ Schowek i StrychBEZPIECZNE MIESZKANIE WYGODA I BRAK ZMARTWIEŃJeśli chcesz mieć wreszcie swoje miejsce, ale nie...

  • Mieszkanie Miękinia ul. Młyńska

    Miękinia » ul. Młyńska

    • 357 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 3 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Lokal mieszkalny położony w Miękini składa si e z Parteru który jest częściowo wyremontowany o powierzchni 52,18 m2 praktycznie w stanie deweloperskim bez CO, część o powierzchni 5...

  • 2 Pokoje Ogród Miejsca Postojowe Stodoła Garderoba

    Piotroniowice

    • 479 900 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 Pokoje Ogród Miejsca Postojowe Stodoła GarderobaPiotroniowice - woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Wołów2 Pokoje z możliwością zrobienia trzeciegoSalon z kuchnią i wyspą Ogród...

  • 2 Pokoje 72m2 Weranda Ogród Parter Własne Wejście

    Wołów

    • 290 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 Pokoje 72m2 Weranda Ogród Parter Własne Wejście72 m2:2 oddzielne pokojeKuchnia z jadalniąŁazienka z w.c.WerandaWłasne wejście do mieszkania,bez przechodzenia przez klatkę schodow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem Rynek

    Prusice » rynek Rynek

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami – Prusice, Rynek Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy samym Rynku w Prusicach. To prz...

  • 2 Pokoje Ogród Miejsca Postojowe Stodoła Garderoba

    Piotroniowice

    • 490 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Kawalerka po generalnym remoncie centrum Wołowa

    Wołów

    • 295 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka po generalnym remoncie, 28 m2 (34 m2 po podłodze), Wołów – ul. Piłsudskiego, cegła, niska zabudowa Gotowe do zamieszkania, świeżo wykończone mieszkanie typu studio zloka...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzeg Dolny

    • 580 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    B.P. Nieruchomność Saj-Mazur Renata Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Trzebnica

    • 855 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg Dolny

    • 280 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg Dolny

    • 360 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sędzice

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Trzebnica

    Trzebnica

    • 400 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    W spokojnej części miasta z kawałkiem działki zarazem blisko centrum, marketu Dino do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie własnościowe rozkładowe z KW. Nadaje się do zamieszkania na...

  • Atrakcyjne, jasne mieszkanie

    Żmigród

    • 280 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania atrakcyjne, bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku, do którego przynależy piwnica, a główne wejście zabezpieczono domofonem....

  • Mieszkanie 64m2-3 pokoje

    Trzebnica

    • 400 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe w centrum Trzebnicy.

  • sprzedam mieszkanie 3 pok w Brzegu Dolnym
    sprzedam mieszkanie 3 pok w Brzegu Dolnym

    Brzeg Dolny

    • 400 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokoje środkowe, ok 50 m2, bez balkonu,bardzo cieple, ogrzewanie miejskie,na osiedlu Warzyń , ul Słowackiego 10, obecnie wynajmowane, , dlatego mieszkanie do remontu,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wysoka 3 pokoje, wyższy standard

    Wysoka

    • 2 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • 4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon
    1 / 16
    4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon

    Siechnice

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kiełczów

    • 638 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siechnice

    • 630 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Noble-House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krobielowice

    • 2 200 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Siechnice Siechnice
    1 / 11
    Mieszkanie Siechnice Siechnice

    Siechnice

    • 563 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przystań Siechnice to wyjątkowa...

  • Mieszkanie Siechnice Siechnice
    1 / 11
    Mieszkanie Siechnice Siechnice

    Siechnice

    • 587 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Malczyce ul. Adama Mickiewicza

    Malczyce » ul. Mickiewicza

    • 420 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie położony w Kamienicy na I piętrze o powierzchni 84,33 m2 składający się z 3 Pokoi, Kuchni, Przedpokoju, Łazienki, Piwnicy, Strychu, 2 budynk...

  • Mieszkanie pod Wrocławiem z dużym ogrodem lub dwupoziomowe z balk...

    Dobrzykowice

    • 550 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle "Ciche Dobrzykowice" 8 mieszkań TYP A: 52,40 m² - Parter z dużym ogrodem ? 8 mieszkań TYP B: 74,41 m² - Piętro z balkonem i poddaszem użytkowym kanalizacja - miejsc...

  • Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie

    Słączno

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Możliwość zakupu przez Cudzoziemców! Zapraszam na prezentację mieszkania, znajdującego się w miejscowości Słączno, 10 km od Milicza. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące...

  • Mieszkanie Kiełczów

    Kiełczów

    • 800 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Kiełczowie przy ul Polnej lokal mieszkalny z 2020 roku na parterze z działką Bardzo przyjemne, urządzone mieszkanie o pow 66,50 m2 z ładnie zagospodarowaną działką pow. 101 m2...

  • Smolec 40m + ogródek
    1 / 7
    Smolec 40m + ogródek

    Smolec

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia od 01.05.2025 - 2 pokojowe mieszkanie dla max 2 osób(salon z aneksem kuchennym + sypialnia + ogródek) o powierzchni 40m2, znajdujące się na osiedlu Leśnym w SMOLCU prz...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie

    Żerniki Wrocławskie

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe 45 m² – 4 pokoje – Żerniki Wrocławskie, centrum Na sprzedaż mieszkanie 45 m² w kamienicy na 2. piętrze, w centrum Żernik Wrocławskich. Układ: salon z anekse...

  • Mieszkanie Krobielowice ul.

    Krobielowice

    • 220 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Omega Estate ma przyjemność zaprezentować państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie w malowniczej wsi Krobielowice. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Zabrodzie gm. Kąty Wrocławskie, Zabrodzka
    1 / 11
    Mieszkanie Zabrodzie gm. Kąty Wrocławskie, Zabrodzka

    Zabrodzie

    • 668 716 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dla Rodziny tuż przy granicy Wrocławia Dostępne od zaraz, kameralna okolica Opiekun oferty: Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867 Otoczenie nieruchomości:...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Siechnice

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    posiadam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 54.5 m w Siechnicach w bloku z wielkiej płyty z lat 85 ,mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym w bardzo atrakcy...

  • Mieszkanie Siechnice rynek pierwotny

    Siechnice

    • 500 472 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% PCC | 0% PROWIZJI Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 z prywatnym ogródkiem 49 m2 , położone na parterze nowoczesnej inwestycji...

  • Mieszkanie Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z balkonem ZAKOŃCZENIE BUDOWY październik 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z przyjemnością prezentujemy Pań...

  • Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna
    Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna

    Kiełczów

    • 679 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,06 m², położone przy ul. Polnej w Kiełczowie, tuż obok Wrocławia. Do mieszkania przynależy taras z dużym ogródkiem...

  • Mieszkanie Kiełczów, Makowa
    Mieszkanie Kiełczów, Makowa

    Kiełczów

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Emilian Janusz [tel] Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Cena do negocjacji Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w Kiełczowie, przy ul. Makowej,...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 635 982 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...

  • Słoneczne mieszkanie z oazą zieleni
    1 / 12
    Słoneczne mieszkanie z oazą zieleni

    Smolec

    • 550 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję wyjątkowe mieszkanie z dużym skrajnym 73m² ogrodem wraz z osobnym wejściem. Posiada przestronny zadaszony taras 16m² z wnęką gwarantującą prywatność. Dodatkowym atutem jest...

  • Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 852 040 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE PLATANOWE W BIESTRZYKOWIE ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej . To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2Km od granic Wrocławia...

  • Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 620 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa
    1 / 12
    Mieszkanie Biestrzyków gm. Siechnice, Platanowa

    Biestrzyków

    • 794 070 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 485 163 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 761 006 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego
    Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego

    Siechnice

    • 633 835 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Inwestycja oddana do użytku Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi d...

  • Mieszkanie Siechnice,
    Mieszkanie Siechnice,

    Siechnice

    • 498 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze. Układ pomieszczeń: wiatrołap - 2,27 m² komunikacja - 2,38 m² salon z anek...

  • Sprzedam mieszkanie 78 metrów
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 78 metrów

    Święta Katarzyna

    • 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam lub zamienię (z dopłatą z drugiej strony) mieszkanie własnościowe 78m2 w Świętej Katarzynie koło Wrocławia,ul. Żernicka 1. W obecnej chwili są 2 pokoje z możliwością podz...