• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Oborniki Śląskie +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Obornikami Śląskimi

(106)
  • Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe

    Wilkszyn

    • 360 900 zł cena
    • 2 093 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, KRS 0000306031, NIP 7352729560, zgodnie z postanowieniem sędziego – komisarza z dnia 27 sierpnia 2...

  • Dom Wilkszyn ul. Wiśniowe Wzgórze

    Wilkszyn » ul. Wiśniowe Wzgórze

    • 929 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Firma Kompas nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2021 roku wybudowany na kameralnym Osiedlu Wiśniowe Wzgórze w Wilkszynie. Do...

  • Wyjątkowy dom przy Odrze
    1 / 16
    Wyjątkowy dom przy Odrze

    Brzeg Dolny

    • 1 495 000 zł cena
    • 373 m2 powierzchnia
    • 4 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Wyjątkowy dom wolnostojący w otulinie przyrody, tuż przy Odrze – Pogalewo Wielkie, gmina Brzeg Dolny Prezentujemy ofertę sprzedaży pr...

  • Urokliwy dom jednorodzinny z ogrodem–Trzebnica
    1 / 11
    Urokliwy dom jednorodzinny z ogrodem–Trzebnica

    Trzebnica

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urokliwy dom jednorodzinny z ogrodem–Trzebnica Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 57 m², położony na działce 817 m² w spokojnej, południowej części Tr...

  • sprzedam działke 23 m2 pod garaz Brzeg dolny
    sprzedam działke 23 m2 pod garaz Brzeg dolny

    Brzeg Dolny

    • 35 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 1 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    plac 23m2 pod budowe garazu , alejka prcownicza w Brzegu Dolnym osiedle Fabryczne, samosiejki zostały usuniete

  • Sprzedam dom+garaż+ogród Żurawiniec
    1 / 16
    Sprzedam dom+garaż+ogród Żurawiniec

    Żurawiniec

    • 880 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY DWULOKALOWY Salon + 4 pokoje + 2 toalety + garaż KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW PROWIZJI ! Uwaga: jeden lokal zarezerwowany ! Oferowana na sprzedaż nieruch...

  • Lokal mieszkalny - użytkowy w Trzebnicy - pater z witrynami
    1 / 5
    Lokal mieszkalny - użytkowy w Trzebnicy - pater z witrynami

    Trzebnica

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Sprzedam, w ścisłym centrum Trzebnicy, lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Lokal o powierzchni 72 m2, 6 pomieszczeń. Duże okna, nowe drzwi wejścio...

  • Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków
    1 / 16
    Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków

    Malin

    • 4 500 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o dużym potencjale inwestycyjnym - działka budowlana nr 277/21 o powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Osolin
    1 / 10
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 100 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną działka 219/16 1093 m2

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 15
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 950 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 219/8 1012 m2.

  • 2 Pokoje 72m2 Weranda Ogród Parter Własne Wejście

    Wołów

    • 290 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 Pokoje 72m2 Weranda Ogród Parter Własne Wejście72 m2:2 oddzielne pokojeKuchnia z jadalniąŁazienka z w.c.WerandaWłasne wejście do mieszkania,bez przechodzenia przez klatkę schodow...

  • Dom z zabudowaniami, duża działka i wiejski klimat
    1 / 16
    Dom z zabudowaniami, duża działka i wiejski klimat

    Turzany

    • 450 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 1 891 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI OFERTA BLACK WEEKS ! NOWA, NIŻSZA CENA W DNIACH OD 21 LISTOPADA DO 5 GRUDNIA ! * najniższa cena z ostatnich 30 dni - 520.000...

  • Wołów - okolice, działka inwestycyjna
    1 / 4
    Wołów - okolice, działka inwestycyjna

    Wołów

    • 2 350 000 zł cena
    • 51 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży grunt pod inwestycję. Działka pod planem + pozwolenie na budowę Lokalizacja: miejscowość: Strachowice obręb: Pełczyn gmina: Wołów, dz. nr 382/3 Powierzchnia: 5,11 ha o...

  • Super Atrakcyjna pod Rezydencję
    1 / 8
    Super Atrakcyjna pod Rezydencję

    Osolin

    • 580 000 zł cena
    • 16 302 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osolin położony jest na północnych wzniesieniachWzgórz Trzebnickichw centrum kompleksów leśnych. Wieś leży w gminieOborniki Śląskie, w powiecie trzebnickim, w odległości 8 km odObo...

  • Cicha działka Rościsławice (blisko Oborniki, Uraz)
    1 / 8
    Cicha działka Rościsławice (blisko Oborniki, Uraz)

    Rościsławice

    • 116 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha duża 1200m działka z możliwością powiększenia o sąsiednią działkę podobnej wielkości. Spokojna okolica, działka w drugiej linii zabudowy co gwarantuje ciszę. Prąd w drodze p...

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną
    1 / 9
    Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę wielorodzinną – Zajączków, gmina Oborniki Śląskie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 69/1 o powierzchni...

  • Trzebnica, lokal na biuro, gabinet, usługi, sklep
    1 / 6
    Trzebnica, lokal na biuro, gabinet, usługi, sklep

    Trzebnica

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy w Trzebnicy - w ścisłym centrum miasta, przy głównym ciągu komunikacyjnym - naprzeciw klasztoru cysterskiego i Bazyliki Św. Jadwigi. W pobliżu siedziba...

  • Sprzedam działkę rolną 23 850 m2,
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną 23 850 m2,

    Głoska

    • 477 000 zł cena
    • 23 850 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 23 850 m2, znajdującą się we wsi Głoska (gm. Miękinia). 30km od Wrocławia. Płaskie ukształtowanie terenu. Asfaltowa droga dojazdowa,dochodząca do obwodnicy w...

  • 3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem Rynek

    Prusice » rynek Rynek

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3‑pokojowe mieszkanie 50,5 m² z garażem i dodatkowymi pomieszczeniami – Prusice, Rynek Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w kamienicy przy samym Rynku w Prusicach. To prz...

  • Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ !

    Proszkowa

    • 200 000 zł cena
    • 1 192 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1192 m2 Las Za Płotem █▬█ █ ▀█▀ ! woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Wołówprojekt dla chętnych: Dom 179 m2, 3 Sypialnie, GarderobaDom położony pod ścianą lasu.Perfekcyjn...