• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kolęda

(1)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kolęda

    • 30 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Wiesława Tymoczko
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Apartament do wynajęcia w Odolanowie lub w Ostrowie wlkp.
    1 / 7
    Apartament do wynajęcia w Odolanowie lub w Ostrowie wlkp.

    Odolanów

    • 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowo wyposażony Apartament z miejscami noclegowymi w Odolanowie . W cenie media, obsługa nieruchomości, pościel i całe niezbędne wyposażenie. W pobliżu markety...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 385 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 229 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 89 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy
    1 / 9
    Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy

    Domasławice

    • 290 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości GLOBHAUS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sobótka

    • 220 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 225 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 323 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 255 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 479 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 4 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 219 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 239 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrzeszów

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 400 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Krośnice

    • 579 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% od kupującego. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację ⏬⏬⏬Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w Krośnicach- gmina wiejs...

  • Mieszkanie Pępowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Pępowo,

    Pępowo

    • 650 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesny, luksusowy apartament o powierzchni 97,27m2 znajdujący się na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Pępowie. Miesz...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOŚĆ! TYLKO W NASZYM BIURZE! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i o...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i ogródkiem jak również 2 miejscam...

  • Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie

    Słączno

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Możliwość zakupu przez Cudzoziemców! Zapraszam na prezentację mieszkania, znajdującego się w miejscowości Słączno, 10 km od Milicza. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 484 104 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ

    Ostrzeszów

    • 295 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54 m², znajdujące się w spokojnej okolicy, przy ul. Wiejskiej w Ostrzeszowie. Lokal składa się z 3 jasny...

  • Kawalerka w centrum Ostrowa Wlkp.
    1 / 9
    Kawalerka w centrum Ostrowa Wlkp.

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerkę w centrum Ostrowa Wlkp. o pow.37 m2, parter, wynajmę. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną natryskową, WC-kompakt, umywalka z lustrem, ko...

  • Dwa pokoje w centrum Ostrowa Wlkp.
    1 / 7
    Dwa pokoje w centrum Ostrowa Wlkp.

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwu pokojowe o pow. 41 m2 1 piętro w centrum Ostrowa Wlkp. wynajmę. W skład mieszkania wchodzą, pokój, kuchnia, łazienka z natryskiem, umywalką i toaletą. Ciepła woda uż...

  • Mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogródkiem

    Międzybórz

    • 439 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowy lokal mieszkalny z garażem i udziałem w gruncie – Międzybórz, ul. Sycowska.Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w Międzyborzu? Ten dwupoziomowy lokal mieszkalny...

  • Mieszkanie centrum kamienica
    1 / 7
    Mieszkanie centrum kamienica

    Ostrów Wielkopolski

    • 337 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do zaoferowania mam mieszkanie w centrum Ostrowa Wlkp ,bardzo niskie opłaty miesięczne 340 zł czynszu , Ogrzewanie ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego, w pokojach parkiet d...

  • Mieszkanie na sprzedaż - nowa cena

    Krośnice » ul. Sanatoryjna

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,1 m² (łączna powierzchnia z piwnicą i balkonem: 40,40 m²), położone na 4. piętrze w zadbanym i bardzo dobrze zarządzanym osiedlu....

  • Do wynajęcia
    1 / 8
    Do wynajęcia

    Zawada

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia budynek wolnostojący, własne co piec uniwersalny zieleń,parking ogrodzony,do ceny doliczyć licznik woda,gaz butla,prąd.kaucja jednokrotność czynszu, częściowo umeblowa...