• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Obrąb
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Świerzna

(5)
  • Świetna lokalizacja+duża działka! 151m2 - Świerzna

    Świerzna

    • 993 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 6 577 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom – projekt „Dom w Telimach G2” – Świerzna, gm. Oleśnica Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według projektu „Dom w Telimach G2”, w stanie d...

  • Wyjątkowa działka budowlana 976,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 570 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta?Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o p...

  • Wyjątkowa działka budowlana 977,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 759 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o...

  • Zamieszkaj w komfortowych domach, blisko Oleśnicy

    Świerzna

    • 715 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOŚĆ!TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam na prezentację 6 pokojowego domu, znajdującego się z zabudowanie szeregowej w miejscowości Świerzna.Dół domu o pow...

  • 1 / 4
    Teren inw. logistyka, produkcja - okazja!

    Świerzna

    • 1 699 000 zł cena
    • 14 255 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Posiadamy do sprzedaży działkę rolną RIIIa/RIVa o powierzchni 14255m2 w Świerznej k. Oleśnicy przy. Działka znajduje się nieopodal wjazdu na wschodnią obwodnicę Oleśnicy, dojazd do...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Oleśnica

    Oleśnica

    • 1 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka wielofunkcyjno - usługowa pod Oleśnicą w okolicy Smardzowa w sasiedztwie trasy E8 Wrcoław - Warszawa o pow 20 000 m2 z mozliwością podziału z dojazdem do działki drogą asf...

  • 1 / 4
    Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 549 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, z rozprowadzoną instalacją elektryczną + gniazda + rozdzielnia, instalacją alarmową i internetową. Domy te mają po...

  • Wynajmę mieszkanie dla pracowników z Ukrainy
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie dla pracowników z Ukrainy

    Oleśnica

    • 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmuję mieszkanie firmie ztrudniajacej pracowników z Ukrainy pracujących w Oleśnicy lub okolicy wystawiam rachunek bardzo dobra lokalizacja wszystkie sklepy w pobliżu cena za...

  • Dom Oleśnica

    Oleśnica

    • 1 400 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy parterowy dom wolnostojący z garażem w wysokim standardzie wykonania i wyposażenia, działka o pow 1130m2 ogrodzona elementami kutymi z cegłą klinkierową w otoczeniu zabud...

  • 1 / 2
    Działka Oleśnica

    Oleśnica

    • 20 400 000 zł cena
    • 120 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Grunt zgodnie z MPZP pod przemysł nieuciążliwy w sąsiedztwie gruntów usługowych o łącznej pow 12 ha Możliwość zakupu mniejszej tj.5,5 ha lub większej powierzchni 6,5 ha z oferowany...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Oleśnica

    • 679 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników z Ukrainy
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników z Ukrainy

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajecia mieszkanie dla 4 mezczyzn lub 4 kobiet z Ukrainy pracujących w Oleśnicy lub w Okolicy Oleśnicy przy ul. Krzywoustego 1/7 na przeciw Rossmanna w mieszkaniu jest kuchnia...

  • Sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego
    Sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego

    Oleśnica

    • 700 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę Oleśnica Krzywoustego działka z możliwością nadania warunków zabudowy teren działki zaznaczony niebieskim kolorem strzałką zaznaczony wjazd jak nie odbieram...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 13
    Mieszkanie do wynajęcia

    Oleśnica

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienka od 20.01.23 r dla małżeństwa bez dzieci lub 2 kobiet

  • Wynajmę dom w Oleśnicy
    1 / 16
    Wynajmę dom w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 2 500 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    Dostępny od 15.08.2023 r. Dom mierzy 130m2 + zagospodarowane przyziemie o pow. 50 m2. Pomieszczenia w przyziemiu są w pełni funkcjonalne i ogrzewane.Ogródek 38m2 Parter domu to c...

  • Mieszkanie do wynajecia
    Mieszkanie do wynajecia

    Oleśnica

    • 450 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajme mieszkanie 60 m kw przy ul. Krzywoustego 3 b w Oleśnicy dla 4 pracownikow z Ukrainy lub Moldawi pracujacych w Olesnicy lub okolicy lub 4 Kobiet z Ukrainy bardzo dobra lok...

  • Mieszkanie do wynajecia
    Mieszkanie do wynajecia

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajme mieszkanie firmie zatrudniajacych 6 mezczyzn lub 6 kobiet z Ukrainy pracujacych w Oleśnicy lub okolicy wystawiam rachunek cena za miesiac od osoby 800 zl bardzo dobra lo...

  • Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna
    1 / 8
    Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna

    Oleśnica

    • 500 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu kilku minut? Ta działka w Oleśnicy to idealne p...

  • Mieszkanie Oleśnica

    Oleśnica

    • 495 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    W super lokalizacji blisko rynku na 1 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 74 m2 z parkingiem w podwórzu. Składa się z przedpokoju , łazienki, kuchni połączonej z salonem oraz 2 syp...

  • 3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon
    1 / 15
    3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon

    Oleśnica

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje w samym sercu Oleśnicy | 1 piętro | balkon | parking | ul. Lwowska Jeśli centrum miasta, wygoda 1 piętra i funkcjonalny układ są dla Ciebie kluczowe — właśnie znalazłeś m...

  • Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy
    1 / 8
    Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Hostel dla pracowników z Ukrainy pracujących w Olesnicy lub okolicy ul. Krzywoustego 1 wszystkie sklepy i markety w pobliżu wiecej informacji tel.[tel]

  • Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy
    1 / 16
    Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie umeblowane wynajmę składa się z kuchni salonu pokoju sypialnego przedpokój oraz łazienki bardzo dobra lokalizacja wszystkie sklepy I markety w pob...

  • 3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem

    Oleśnica

    • 3 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    To przytulne mieszkanie o powierzchni 54 m² znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz pralnia + piwnica. do c...

  • Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 659 205 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja w Oleśnicy na osiedlu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim Na kameralnym osiedlu z ogródkami, miejscami postojowymi i energooszczędnymi tech...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 9
    Działka rekreacyjna

    Oleśnica

    • 15 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam działka rekreacyjna o powierzchni 3 arów w pełni ogrodzona.Na działce jest podliczona woda oraz prąd . Zainteresowanych zapraszam pod numer telefonu

  • Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |
    1 / 16
    Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |

    Oleśnica

    • 534 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, słoneczne i komfortowe mieszkania w centrum Oleśnicy. Szukasz świeżej, miejskiej przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Ta oferta w sercu Oleśnicy może być dokładnie ty...

  • Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze
    1 / 16
    Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze

    Oleśnica

    • 497 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa → Kupujący nie płaci PCC oraz prowizji ! Oferujemy mieszkania o pow...

  • 3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!
    1 / 14
    3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!

    Oleśnica

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligato...

  • Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada
    1 / 9
    Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada

    Oleśnica

    • 300 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 58 m² w centrum Oleśnicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania z duszą, w którym klasyczne detale spotykają się z wygodą centrum miasta?...

  • Mieszkanie Oleśnica ul. Klonowa

    Oleśnica » ul. Klonowa

    • 715 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    ul. Klonowa, Oleśnica Nowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę....

  • 1 / 4
    Działki rekreacyjne ze stawami | Spalice - okazja

    Spalice

    • 1 499 000 zł cena
    • 6 418 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAŻ DZIAŁEK REKREACYJNYCH ZE STAWAMI | SPALICE (GM. OLEŚNICA)Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna obejmująca działki nr 23 i 24, położone w miejscowości Spalice (gmi...

  • 3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²
    1 / 15
    3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²

    Oleśnica

    • 517 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m², zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz ponadprz...

  • Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska
    Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska

    Oleśnica

    • 239 999 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wszystkie media w drodze przy działce (kanalizacja już na działce). Niewielka, idealna pod zabudowę działka budowlana w Oleśnicy | ul. Włoska, Lucień Na sprzedaż działka budowlan...

  • 3 pokoje, balkon, piwnica - do remontu - Serbinów
    3 pokoje, balkon, piwnica - do remontu - Serbinów

    Oleśnica

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Oleśnicy 419 000 zł! Jeśli szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie! 61,9 m² w układzie...

  • 2 pokoje + loggia  idealne pod inwestycję
    2 pokoje + loggia idealne pod inwestycję

    Oleśnica

    • 335 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego. To właśnie jedna z tych ofert! Mieszkanie przy ul. Skłodo...