• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Sokołowice

(3)
  • Dom jednorodzinny – Sokołowice Osada | 1550 m²
    1 / 15
    Dom jednorodzinny – Sokołowice Osada | 1550 m²

    Sokołowice

    • 679 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 3 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym – Sokołowice Osada | 1550 m² (kupujący nie płaci prowizji - zadzwoń i umów się na prezentację) Niepowtarzalna okazja – dom stworzony...

  • Twój nowy dom pod lasem w pobliżu Oleśnicy! [FILM]
    1 / 14
    Twój nowy dom pod lasem w pobliżu Oleśnicy! [FILM]

    Sokołowice

    • 499 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 5 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny dwulokalowy pod LASEM | Ogród | Stan Deweloperski | Wykostkowany taras i podjazd | Ogrodzone Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny dwulokalowy o pow. 64m² par...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sokołowice

    • 1 990 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 11 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 549 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, z rozprowadzoną instalacją elektryczną + gniazda + rozdzielnia, instalacją alarmową i internetową. Domy te mają po...

  • Dom Oleśnica

    Oleśnica

    • 1 400 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy parterowy dom wolnostojący z garażem w wysokim standardzie wykonania i wyposażenia, działka o pow 1130m2 ogrodzona elementami kutymi z cegłą klinkierową w otoczeniu zabud...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Nowosiedlice

    • 329 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 290 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AG Nieruchomości Anna Grabowska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę dom w Oleśnicy
    1 / 16
    Wynajmę dom w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 2 500 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    Dostępny od 15.08.2023 r. Dom mierzy 130m2 + zagospodarowane przyziemie o pow. 50 m2. Pomieszczenia w przyziemiu są w pełni funkcjonalne i ogrzewane.Ogródek 38m2 Parter domu to c...

  • Zamieszkaj w komfortowych domach, blisko Oleśnicy

    Świerzna

    • 715 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOŚĆ!TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam na prezentację 6 pokojowego domu, znajdującego się z zabudowanie szeregowej w miejscowości Świerzna.Dół domu o pow...

  • Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 659 205 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja w Oleśnicy na osiedlu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim Na kameralnym osiedlu z ogródkami, miejscami postojowymi i energooszczędnymi tech...

  • Dom na sprzedaż w Poniatowicach o pow.125m2 na dużej działce
    1 / 12
    Dom na sprzedaż w Poniatowicach o pow.125m2 na dużej działce

    Poniatowice

    • 897 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 176 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu parterowego nowoczesnego z garażem o powierzchni 125,29 m² na pięknej dużej działce o pow.1500m2 w miejscowości Poniatowice. Św...

  • Bystre | Dom 207 m² | Działka 900 m² | 2016 r
    1 / 16
    Bystre | Dom 207 m² | Działka 900 m² | 2016 r

    Bystre

    • 1 399 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 207 m² (użytkowej 171 m²) usytuowany na działce 900 m² przy ul. Chabrowej w malowniczym Bystrym, tuż przy Oleśnicy. Dom wybu...

  • Dom bliźniak z ogrodem w Nowosiedlicach
    1 / 15
    Dom bliźniak z ogrodem w Nowosiedlicach

    Nowosiedlice

    • 850 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Powiecie Oleśnickim, gminie Dobroszyce. Dom oddalony jest 7 km od drogi S8 i 10 minut od Oleśnicy. Położony na działce o powierz...

  • Świetna lokalizacja+duża działka! 151m2 - Świerzna

    Świerzna

    • 993 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 6 577 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom – projekt „Dom w Telimach G2” – Świerzna, gm. Oleśnica Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według projektu „Dom w Telimach G2”, w stanie d...

  • Połowa bliźniaka,  bardzo dobry stan techniczny!
    Połowa bliźniaka, bardzo dobry stan techniczny!

    Dobroszyce

    • 199 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    . Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka z 1930 roku, w bardzo dobrej kondycji technicznej. Budynek dwukondygnacyjny, murowany, z suchą piwnicą bez śladów wilgoci. Więźba dachowa...