• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Oleśnicą

(89)
  • 1 / 4
    Teren inw. logistyka, produkcja - okazja!

    Świerzna

    • 1 699 000 zł cena
    • 14 255 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Posiadamy do sprzedaży działkę rolną RIIIa/RIVa o powierzchni 14255m2 w Świerznej k. Oleśnicy przy. Działka znajduje się nieopodal wjazdu na wschodnią obwodnicę Oleśnicy, dojazd do...

  • Działka w cichej okolicy z dużym potencjałem

    Sądrożyce

    • 350 000 zł cena
    • 5 324 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaoferować 3 działki budowlane, tworzące jedną wspólną działkę o łącznej powierzchni 5324 m² (działki nr.: 51/8, 51/7, 51/4). Działka zlokalizowana w spokojnej i ci...

  • Działka na sprzedaż, Rogoźno (gw), Cieśle

    Cieśle

    • 2 999 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)
    1 / 7
    Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)

    Pietrzykowice

    • 420 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Pietrzykowicach - okolice ul. Pistacjowej. Działka posiada media: prąd, wodę i kanalizację. Lokalizacja: Pietrzykowice (około 5 km od granicy Wr...

  • 1 / 3
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na powstającym osiedlu kilka działek budowlanych z dopuszczeniem usług nieuciążliwych pod zabudowę jednorodzinną, powierzchnia działki 1000 m2 dojazd drogą gminną oraz osiedlową w...

  • Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy
    1 / 6
    Działka budowlana 2044m blisko Oleśnicy

    Sadków

    • 195 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Blisko Oleśnicy i Trzebnicy, obok Dobroszyc. Atrakcyjna działa budowlana. z warunkami zabudowy i mediami (prąd, kanalizacja, gaz). Okolica dynamicznie się rozbudowuje i działka mo...

  • 1 / 4
    Działka Domaszczyn

    Domaszczyn

    • 365 484 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W spokojnej i bardzo przyjemnej lokalizacji W Domaszczynie 3 działek budowlanych o pow 916m2 wym 24x34,38m i dz pow 928m2 o wymiarach 24 x37,46m i 1078m2 - atrakcyjna oferta dla...

  • 1 / 4
    Działka Tokary

    Tokary

    • 600 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Grunt o powierzchni 5000 m2 w drugiej linii zabudowy dojazd drogą wewnętrzną. Działka na chwilę obecną jest rolna ale posiada potencjał, w najbliższym czasie ma być przekształcona...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Kiełczów ul. Cyprysowa

    Kiełczów » ul. Cyprysowa

    • 460 000 zł cena
    • 1 327 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mamy zaszczyt zaprezentować działkę siedliskową o powierzchni 1327m2 znajdującą się w Kiełczowie przy ul. Cyprysowej 4I. Działka jest w trakcie przekształcania na budowlaną- gmina...

  • 1 / 3
    Działka Mirków

    Mirków

    • 2 955 000 zł cena
    • 9 850 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa o pow 9850 m2 Dojazd drogą gminną asfaltową Jest złożone pismo w gminie o zmianę tej działki w planie zagospodarowania na działkę budowlaną. ---DON--- Walde...

  • prywatne

    Nadolice Małe

    • 297 000 zł cena
    • 1 288 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam gorąco na sprzedaż działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej, cichej i zielonej okolicy pod Wrocławiem. Działki zlokalizowane są z bardzo dobrym dojazdem d...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Ładnie położona działka pow 3000 m2 jeszcze rolna z możliwością zakupu większej powierzchni do 1 ha, obok działki zabudowane nowymi domami jednorodzinnymi, w bliskim czasie perspek...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 3 900 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z dopuszczeniem usług nie uciążliwych pow 13 000 m2 Woda miejska, prąd . Dojazd drogą asfaltową, cena plus WAT Zapraszam ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom...

  • Działka Długołęka

    Długołęka

    • 6 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przepięknie położona działka z dopuszczeniem działalności nieuciążliwej o pow 20 000 m2 w kształcie prostokąta, nadająca się na podział na działki mniejsze. Media- prąd, wodociąg...

  • Działka Mirków

    Mirków

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W Mirkowie w pobliżu Boscha dzialka usługowa z wyłączeniem aktywności przemysłowej uciążliwej pow 10000 m2 media: woda przy działce, prąd przy działce, gaz i kanalizacja w pobliż...

  • 1 / 2
    Działka Nadolice Wielkie

    Nadolice Wielkie

    • 4 800 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o atrakcyjnym położeniu pod zabudowę jednorodzinną powierzchnia 16 000 m2 wszystkie media cena 300 zł za m2 plus WAT ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [tel]...

  • Działka Łozina

    Łozina

    • 720 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W studium pod zabudowę domów jednorodzinnych Ładny kawałek gruntu o pow 9 000 m2 na terenie płaskim w pobliżu lasu z dobrym dojazdem na obwodnicę. W pobliżu prąd i woda miejska, ga...

  • Działka Dobroszów Oleśnicki

    Dobroszów Oleśnicki

    • 900 000 zł cena
    • 12 964 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    W gm Długołęka pięknie położony grunt jeszcze rolny z możliwością odrolnienia. W perspektywie nowe osiedle domów jednorodzinnych, oferta dobra dla dewelopera. DON DOLNOŚLĄSKI OB...

  • Działka Kiełczów

    Kiełczów

    • 610 000 zł cena
    • 3 410 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Kiełczów działka siedliskowa z możliwościami zabudowy pow 3410m2 na osiedlu domów wolnostojących Uzbrojenie w ulicy prąd, wodociąg, gaz. Możliwość podziału działki. Dojazd drogą...

  • Działka Długołęka

    Długołęka

    • 2 250 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka zakwalifikowana jako usługowa o pow 7500m2 położona bezpośrednio przy trasie E 8 pow działki 7500m2 uzbrojenie: media miejskie około 40m. Dopuszcza się lokalizację obiek...