• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Niemcza

(1)
  • działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza
    1 / 4
    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza

    Niemcza

    • 150 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza • Cena 150000 • działka budowlana • miejscowy plan NIE • studium TAK • przeznaczenie działki: obszar zabudowy mieszkaniowej jednorodz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana w Uciechowie ul. Wylotowa 6631 m

    Dzierżoniów

    • 550 000 zł cena
    • 6 631 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Uciechowie o powierzchni 6631 m2. Idealna pod inwestycję, możliwy podział na max 6 działek budowlanych. 5 km do centrum Dzierżoniowa! Działka prz...

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 300 000 zł cena
    • 2 481 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2481 ha w miejscowości Mościsko. - prąd na działce - woda w drodze - wjazd z drogi asfaltowej - MPZP - teren płaski...

  • Działka Będkowice ul. Wolności

    Będkowice » pl. Wolności

    • 273 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Mamy zaszczyt zaprezentować działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Będkowice gmina Sobotka, powiat Wrocławski przy ulicy Wolności. [/i] Działka ma powierzchnię 16 a...

  • działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów
    1 / 4
    działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    cena 380 000zł · powierzchnia 1267m2 · działka budowlana znajduje się w nowo projektowanej willowej dzielnicy miasta · miejscowy plan TAK · przeznaczenie działki: teren mieszka...

  • Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza
    1 / 16
    Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza

    Ziębice

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 493 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ Nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 80m2 oraz zabudową gospodarczą położoną w spokojnej części miasta Ziębice w obrębie Nies...

  • Na sprzedaż działka  budowlana Budzów
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana Budzów

    Budzów

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 24 ar położoną u podnóża Srebrnej Góry z dostęp do drogi asfaltowej. Działka posiada kształt prostokąt...

  • Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 7
    Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 199 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą działkę o numerze ewidencyjnym 56/2, położoną w Ząbkowicach Śląskich , przy ulicy Ludowej. Jest to...

  • udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom
    udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom

    Dzierżoniów

    • 50 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadlosci Jolanty Kępa, osoby fizycznej nieprowadzacej dzialalnosci gospodarczej, sprzeda prawo wlasnosci: - udział 1/6 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ew...

  • Sprzedam działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi
    1 / 9
    Sprzedam działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi

    Piława Górna

    • 249 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania w pełni uzbrojona działka budowlana ....woda kanalizacja prąd liczniki Działka zagospodarowana z wieloma nasadzeniami drzewek owocowych krzewów kwiatów....na działce...

  • Działka budowlana w Pławnej pod Strzelinem
    Działka budowlana w Pławnej pod Strzelinem

    Strzelin

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wybudowanie domu jednorodzinnego na 40% powi...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • Działka Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 125 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEŚlężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości, mieszczące się w Sobótce przy ul. Rynek 9, prezentuje:Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodz...

  • Działki budowlane Strzelin Gościęcice
    1 / 6
    Działki budowlane Strzelin Gościęcice

    Strzelin

    • 300 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez Pośredników możliwość negocjacji. Atrakcyjna działka budowlana z malowniczym widokiem w pobliżu wieży ciśnień o powierzchni 1176 ha. Położona na granicy Gościęcic i Strzelina....