• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Niemcza

(1)
  • Mieszkanie Niemcza, Rynek
    1 / 9
    Mieszkanie Niemcza, Rynek

    Niemcza

    • 250 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 usytuowane na parterze kamienicy w centrum Niemczy. Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji centrum Nie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate prezentuje mieszkanie w uroczej miejscowości Prusy, położonej na terenie otoczonym naturą, delikatnymi pagórkami oraz malowniczymi lasami. Mieszkanie czeka na nowego w...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. W malowniczej miejscowości Prusy, położonej na łagodnie pagórkowatym terenie otoczonym zielenią i lasami, znajduje się mieszkanie cz...

  • Mieszkanie Prusy ul. Pocztowa

    Prusy » ul. Pocztowa

    • 149 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju.Takie, gdzie poranek zaczyna się ciszą, a wieczór kończy spokojem.Na sprzedaż przytulne, w...

  • Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych
    1 / 5
    Mieszkanie Piława Górna, Budowlanych

    Piława Górna

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,18 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ul. Budowlanych w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄ...

  • Mieszkanie Piława Górna, Polna
    1 / 12
    Mieszkanie Piława Górna, Polna

    Piława Górna

    • 250 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie znajduję się w...

  • REZERWACJA/ok.52m2/blok

    Piława Górna » ul. Staszica

    • 209 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w ocieplonym bloku przy ulicy Staszica w Piławie GórnejLokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz prze...

  • Dwu poziomowe mieszkanie w Piławie Górnej

    Piława Górna

    • 136 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w Piławie Górnej przy ul. OkrzeiLokal składa się z:Parter: kuchnia, łazienka, WCPiętro: dwa pokoje o łącznej powierzchni 33,84 m2Do mieszkania...

  • Nowa cena!parter,3pokoje,68m2/osobne wejście

    Piława Górna

    • 215 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Arkadia Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie w Piławie Górnej o powierzchni 68m2.Lokal znajduje się na parterze budynku z osobnym wejściem.Mieszkanie składa się z salonu...

  • Mieszkanie Kondratowice ul. Nowa

    Kondratowice » ul. Nowa

    • 145 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Masz dość zgiełku i ciasnych blokowisk? Marzysz o własnym kawałku ziemi, ale chcesz mieszkać wygodnie i tanio?Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe...

  • NOWA CENA! 68 M2, parter - osobne wejście

    Piława Górna

    • 199 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter