• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Strzelin

(4)
  • Działki budowlane Strzelin Gościęcice
    1 / 6
    Działki budowlane Strzelin Gościęcice

    Strzelin

    • 300 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez Pośredników możliwość negocjacji. Atrakcyjna działka budowlana z malowniczym widokiem w pobliżu wieży ciśnień o powierzchni 1176 ha. Położona na granicy Gościęcic i Strzelina....

  • Działka komercyjna 2008 m2 z budynkami 500 m2 w Strzelinie
    1 / 12
    Działka komercyjna 2008 m2 z budynkami 500 m2 w Strzelinie

    Strzelin

    • 290 000 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość zabudowana jest budynkiem byłej stołówki Cukrowni Strzelin (a następnie restauracji) o pow. użytkowej 514,60m2 i gospodarczym o pow. użytkowej 22,13m2 położona w Strze...

  • Działka budowlana w Pławnej pod Strzelinem
    Działka budowlana w Pławnej pod Strzelinem

    Strzelin

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wybudowanie domu jednorodzinnego na 40% powi...

  • Działka Strzelin

    Strzelin

    • 800 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjna działka PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWA w PMZP - PU o pow 30 000 m2 nadająca się pod każdą działalność tj ; - usługi komercyjne, - magazyny, - składy, - hurtownie, - bazy,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Inwestycyjną na trasie Oława- Strzelin blisko ZJAZDU A4

    Goszczyna

    • 675 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam mam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1.35 Hektarów, znajduje się ona przy głównej drodze na trasie STRZELIN - OŁAWA blisko miejscowości GOSZCZYNA , oraz Blisko...

Goszczyna

    • 675 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Pławna » ul. Orzechowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 21 807 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opiekun ofert Agnieszka 797 pokaż telefon Polecam do sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. Pławna jest to miejscowość położona w bliskiej odległości o...

  • Działka Jordanów Śląski ul. Ślężańska

    Jordanów Śląski » ul. Ślężańska

    • 520 000 zł cena
    • 5 230 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mamy Państwu do zaprezentowania działkę inwestycyjną znajdującą się w Jordanowie Śląskim. Działka ma powierzchnię 5230m2, droga dojazdowa utwardzona, media w drodze. [i]Bezp...

  • działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza
    1 / 4
    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza

    Niemcza

    • 150 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana powierzchnia 1225m2 Niemcza • Cena 150000 • działka budowlana • miejscowy plan NIE • studium TAK • przeznaczenie działki: obszar zabudowy mieszkaniowej jednorodz...

  • Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw
    1 / 16
    Działki Miłoszyce Małe/doki letniskowe/staw

    Miłocice

    • 230 000 zł cena
    • 2 178 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w Miłocicach Małych 113/5 cena 230000 zł - wolna (1997 m2 z prywatnym stawem) 113/10 cena 230000 zł - wolna (2178 m2 z dwoma domkami letniskowymi) 113/3 cena 1...

  • Działka Biały Kościół ul.

    Biały Kościół

    • 99 000 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Działka budowlana nr 64/8 o powierzchni 1066 m² - niedaleko Biały Kościół ,blisko lasu,spokojna okolica.Ślężańskie biuro Aleksandra Powierska Nierucho...

  • Działka Brzoza

    Brzoza

    • 394 590 zł cena
    • 3 758 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3758 m2 położoną w miejscowości Brzoza, gmina Borów, pow. strzeliński. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Teren płas...

  • Działka Brzoza

    Brzoza

    • 197 295 zł cena
    • 1 879 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 1879 m2 położoną w miejscowości Brzoza, gmina Borów, pow. strzeliński. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. Teren płas...

  • Działka Brzoza

    Brzoza

    • 197 295 zł cena
    • 1 879 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Działka Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 125 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEŚlężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości, mieszczące się w Sobótce przy ul. Rynek 9, prezentuje:Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodz...

  • Działka rolna Jordanów Śląski,
    Działka rolna Jordanów Śląski,

    Jordanów Śląski

    • 99 000 zł cena
    • 2 716 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o dużym potencjale inwestycyjnym generującą dochód pasywny. Działka oznaczona numerem 54/9, o powierzchni 2 716 m², położona w miejscowości Jordanów Śląsk...